Посібник для початківців зі створення музики на iPhone та iPad

Categories:

Для створення музики не потрібно вміти співати, грати на інструменті чи читати ноти. З iPhone або iPad у вас є мобільний продакшн, студія звукозапису та мікшерний пульт в одному.

Створюйте музику за допомогою відповідних програм

Користувачі iPhone та iPad мають доступ до деяких з найкращих програм, особливо коли йдеться про створення музики. Платформа не тільки відносно проста в розробці, але й реалізація аудіотехнологій Apple із низькими затримками також допомогла iOS стати платформою вибору для виробників мобільних пристроїв.

Однією з найдоступніших програм є власна програма Apple GarageBand. Ця фірмова цифрова аудіо робоча станція (DAW) дозволяє вам безкоштовно відтворювати, записувати й програмувати музику. Він ідеально підходить для того, щоб возитися з віртуальними інструментами, але також може функціонувати як мобільна студія звукозапису, віртуальний гітарний підсилювач і драм-машина для тренувань. Якщо ви придумаєте щось особливе, ви можете експортувати і працювати над цим GarageBand для Mac (також безкоштовно).

Для створення електронної музики, хіп-хопу та інших технічних жанрів, Auxy ідеально проходить тонку грань між простотою використання та чистою потужністю. Його можна безкоштовно використовувати з додатковою щомісячною підпискою вартістю 4,99 дол. США, яка надає доступ до сотень зразків, додаткових інструментів і регулярних оновлень. Розпочати роботу з Auxy дуже просто, крім того, існує жива спільнота виконавців, які діляться треками та підтримують один одного на Auxy Disco форум.

Гаджет KORG 2 це ще одне високопродуктивне виробниче середовище. KORG має довгу історію створення професійних інструментів, синтезаторів, секвенсорів тощо. Гаджет використовує багато з цих фірмових звуків і, на відміну від Auxy, забезпечує повну підтримку MIDI-контролерів. Гаджет, мабуть, найбільш зручний на iPad, завдяки підходу до інтерфейсу «мікшерного столу», використаного його розробниками.

Створення музики не повинно бути серйозною вправою для творчого самовираження. Це також може бути цікавим способом спалити п’ять хвилин, як у випадку з малюнок. Ця програма дозволяє натискати та перетягувати пальці по подушечках, щоб маніпулювати висотою та звуком. Ви можете створювати барабанні лупи, записувати басові партії та імпровізувати привабливі мелодії за лічені хвилини. Важко не отримувати задоволення від Фігури.

Це невеликий зразок найдоступніших виробничих середовищ, але App Store також переповнений віртуальними інструментами, синтезаторами та драм-машинами. Видатні програми включають:

Animoog — автономний сенсорний синтезатор від аналогових легенд Moog.
iSEM — точне відтворення 1974 Оберхайм SEM.
Модель 15 — Перший модульний синтезатор Moog для iOS, приголомшливе відтворення оригінальної Model 15.
KORG iKaossilator — програмна версія інноваційного планшета Kaossilator XY від KORG.
Fingerlab DM-1 — спеціальна драм-машина та секвенсор ударів, який поміщається у вашій кишені.

  Як виправити, що Google Chrome не відповідає

Деякі з цих програм безкоштовні, а інші можуть коштувати дорого. Майже всі вони в якийсь момент надійдуть у продаж, тому варто зупинитися на App Store, використовуючи такий сервіс, як AppShopper щоб знайти найкращі пропозиції.

Використання інструментів і мікрофонів з iOS

Багато синтезаторів iOS і цифрових аудіо робочих станцій (DAW) сумісні з реальними інструментами. До них належать клавіатури, гітари, мікрофони та аудіоінтерфейси.

MIDI-клавіатури

Багато USB MIDI-клавіатури будуть працювати з iOS з коробки, але для найкращих результатів завжди купуйте клавіатуру, яка рекламує її сумісність. Деякі хороші приклади клавіатур із підтримкою iOS включають ультракомпактну KORG MicroKEY 25, на батарейках Akai LPK 25, і повнорозмірний M-Audio Keystation 88.

Якщо у вас вже є клавіатура з можливістю MIDI, ви можете придбати недорогий MIDI-інтерфейс, наприклад iConnectMIDI1 Lightning або iRig MIDI 2 і використовуйте його зі своїм iPhone або iPad. Ці інтерфейси також майже завжди працюють з Windows, macOS, а в деяких випадках і з Android.

Гітарні інтерфейси

Якщо ви хочете записувати або використовувати свою гітару з музичними програмами iOS, вам знадобиться відповідний інтерфейс. Основні аналогові інтерфейси, такі як iRig 2 досить дешеві. Вони забезпечують вихідний аналоговий сигнал, який ідеально підходить для глушіння або демонстраційної роботи.

Але якщо вас більше турбує якість звуку, ви захочете вибрати щось на кшталт iRig HD2. Велика відмінність тут полягає в якості звуку, оскільки HD2 перетворює аналоговий сигнал в 24-бітний цифровий на частоті 96 кГц. Ви також отримуєте кілька додаткових вхідних даних та елементів керування.

Якщо ви хочете, щоб ваша гітара звучала найкраще, ви можете витратити додаткові гроші на цифровий інтерфейс.

Мікрофони та аудіоінтерфейси

Доступні всілякі мікрофони, від петличних мікрофонів на кліпсах для запису інтерв’ю до конденсаторних мікрофонів, які більше підходять для вокалу. Деякі з них розроблені з урахуванням сумісності з iOS, наприклад високоякісні Shure Motiv MV51.

Багато інших мікрофонів USB працюють із коробки з iOS, якщо у вас є Lightning-to-USB комплект підключення камери. Деякі USB-мікрофони споживають більше енергії і, таким чином, не працюватимуть із коробки. Рішення полягає в тому, щоб розмістити USB-концентратор із живленням між мікрофоном і адаптером Lightning-USB.

Найкращі мікрофони зазвичай використовують роз’єм XLR або 1/4″, і для них вам знадобиться аудіоінтерфейс, сумісний з iOS. Гарною відправною точкою є iRig Pro I/O, який діє як аудіоінтерфейс (для мікрофонів та інструментів), так і MIDI-інтерфейс (для керування синтезатором). Щоб отримати подібний портативний інтерфейс з батарейним живленням, який не підтримує MIDI, перегляньте Зум U-22.

The Focusrite iTrack Solo це ще один надійний варіант. Це двоканальний інтерфейс з XLR і 1/4″ входом. Він оснащений регулятором посилення для обох каналів і 1/4″ виходом для навушників для моніторингу. Якщо ваш бюджет може розтягнутися, Дует «Апогей». теж варто подивитися.

  Як нанести дані на карту світу

Вибір правильного додатка для живого запису

Отже, у вас є інтерфейс, і ви хочете почати записувати аудіо. Ви можете почати з GarageBand, який надає масу корисних функцій. Ви можете записувати за допомогою віртуального гітарного підсилювача, додавати ефекти до свого вокалу і навіть отримувати доступ до багатої бібліотеки звуків Apple, які безкоштовні.

Cubasis 2 від Steinberg є однією з найдосконаліших DAW, доступних для платформи. Записуйте необмежену кількість треків із 24-бітною якістю 96 кГц. Використовуйте розтягування часу та зсув висоти, щоб керувати своїми записами. Також включені віртуальні інструменти, міні-семпл, 17 процесорів ефектів і понад 500 готових до використання лупів.

Ще одна популярна стороння DAW Аурія і його дорожчий брат Auria Pro. Це професійний пакет для запису, мікшування та мастерингу для iOS. Основна відмінність між двома версіями полягає в тому, що Auria Pro поставляється з підтримкою MIDI, віртуальними інструментами, квантуванням тощо. Ознайомтеся з повним списком відмінностей на Веб-сайт Auria.

Для бюджетної DAW не шукайте далі Багатоколійна DAW. Ця програма дозволяє записувати до 24 звукових доріжок з неруйнівним, нелінійним редагуванням. Немає підтримки MIDI, і набір функцій безумовно є простим, але це робить його відносно простим у використанні порівняно з додатком, таким як Auria. Для самотнього глумування та безлад вам може знадобитися лише програма для запису на основі циклу Петля.

Більшість DAW для iOS включають підтримку AudioUnit, плагінів, які запускаються в інших програмах. На відміну від пов’язування програм разом і запуску кількох програм одночасно, AudioUnits дозволяє запускати все в одній програмі для кращого користування.

Перетворіть свій iPhone на віртуальний гітарний підсилювач

Якщо ви не можете повернути свій підсилювач, тому що живете в квартирі, ваш другий найкращий варіант — використовувати віртуальний гітарний підсилювач. Вони дозволяють експериментувати з цілим рядом різноманітних звуків, не витрачаючи тисячі доларів на шафи та педалі.

GarageBand має вибір підсилювачів для початку. Ви можете відтворити класичні звуки, налаштувавши ручки та додавши педалі до своєї установки. Потім ви можете записувати безпосередньо в GarageBand, додавати вокал, ударні та ділитися своїми творами.

Але існують спеціальні симулятори гітарних підсилювачів. Вони, як правило, пропонують набагато більше налаштувань, ніж GarageBand, дозволяючи вам робити такі речі, як налаштувати використовуваний «мікрофон», додавати віртуальні попередні підсилювачі та створювати складні цикли зворотного зв’язку з певною креативною маршрутизацією.

Деякі з найкращих віртуальних гітарних підсилювачів включають:

СТАРК — модульна віртуалізація підсилювача з 12 підсилювачами, 10 шафами, шістьма кімнатами та 14 педалями.
JamUp — процесор мультиефектів для гітари та баса з онлайн-спільнотою для обміну пресетами.
BIAS AMP 2 і BIAS FX — із сотнями підсилювачів, ефектів і педалей.
ToneStack — з підтримкою до 64 ампер і ефектами в одному ланцюжку.
iShred LIVE — безкоштовний початок (з покупок у додатку), щоб ви могли негайно подрібнити.
Амплітрубка — дороге, але визнане моделювання віртуальних підсилювачів від розробників лінійки iRig.

  Усі комбінації клавіш Skype та як ними користуватися

Використання складніших інструментів для покращення музики

Оскільки доступна така кількість музичних програм iOS, вам, напевно, знадобиться якийсь спосіб їх підключення. Це дозволяє записувати вихід однієї програми (наприклад, синтезатора) в іншу (наприклад, DAW). Ви навіть можете обробити один вхід (наприклад, вашу гітару) через одну програму (віртуальний підсилювач) і записати результати у своїй улюбленій DAW.

Попередній стандарт Apple для цього, Inter-App Audio (IAA) припиняється на користь Audio Units v3. Аудіоблоки дозволяють запускати елементи однієї програми всередині іншої, як-от традиційний VST або AU на Mac або ПК. Є одна програма, яка залишається сильним конкурентом, де підтримка AUv3 відсутня: AudioBus.

AudioBus дозволяє передавати аудіо та MIDI з однієї програми в іншу. Ви можете створювати ланцюжки програм, налаштовувати рівні та навіть прив’язувати елементи керування до свого MIDI-контролера за допомогою правильної покупки в програмі. Також є акуратне невелике накладення, яке дозволяє запускати і зупиняти відтворення або вмикати та вимикати обробку ефектів незалежно від того, яку програму ви використовуєте.

Існує більше тисячі програм, сумісних із AudioBus (перегляньте повний список). Ви можете завантажити AudioBus 3 з App Store за 9,99 доларів США та отримайте окрему Пульт дистанційного керування AudioBus для керування налаштуваннями з окремого пристрою iOS.

Однією з альтернатив AudioBus є додаток під назвою AudioCopy. Часто функція AudioCopy вбудована прямо в сумісні програми, і вона працює так само, як звичайне копіювання та вставлення. Різниця в тому, що ви не створюєте ланцюжок програм для запису. Замість цього ви створюєте невеликі файли, які можна вставляти в інші програми — наприклад, цикл із драм-машини — для обробки або використання у більшій композиції.

Результати говорять самі за себе

Gorillaz випустили свій альбом 2010 року Падіння на iPad. Стів Лейсі продюсував мінусовку для ГОРДІСТЬ Кендрік Ламар, який використовує програми для iPhone і підключає гітару до старого iRig. Потрібно лише слухати таких талановитих продюсерів Auxy Остін Хага, флюз, Каяшо, і містер Андерсон побачити потенціал для себе.

Натомість створювати музику у своєму браузері? Перегляньте найкращі веб-сайти для створення музики — не потрібно додаткового програмного забезпечення!