Портативна електростанція, яку можна зарядити миттєво

| | 0 Comments| 3:15 AM
Categories:

Ключові висновки

 • Anker Solix C1000 — це портативна електростанція з 11 портами, підключенням Wi-Fi і додатком для смартфона для легкого керування.
 • Він може заряджатися від 0 до 100 відсотків всього за 58 хвилин і має максимальну вихідну потужність 2400 Вт.
 • Акумуляторна батарея середнього розміру, її легко носити з собою, і вона може живити такі пристрої, як холодильник, до 14 годин або iPhone 91 раз.

Купівля портативної батареї нелегка справа. Ви можете знайти модель будь-якого розміру та ціни. Але якщо ви шукаєте щось портативне, здатне швидко заряджатися, повне портів та інших чудових функцій, Anker Solix C1000 має бути у верхній частині вашого списку.

Портативна електростанція Anker SOLIX C1000

Anker Solix C1000 — це електростанція середнього розміру, яку можна використовувати під час кемпінгу або в екстреній ситуації. Пакет ємністю 1056 Вт-год пропонує 11 портів, включаючи шість портів змінного струму та два порти USB-C. Спеціальна технологія SurgePad забезпечує вихідну потужність до 2400 Вт. Ви можете підключити акумуляторну батарею до Wi-Fi і використовувати програму для смартфона, щоб переглядати стан заряду та багато іншого майже з будь-якого місця. Пакет можна зарядити від 0 до 100 відсотків всього за 58 хвилин.

Торгова марка Anker

Розміри 14,8 x 8,07 x 10,5 дюймів (38 x 20 x 27 см)

Вага 28,4 фунтів (13 кг)

Шість вихідних портів змінного струму

Вхідна потужність змінного струму 1300 Вт

Сонячна потужність 600 Вт

Порти USB 2 USB-C, 2 USB-A

Тип батареї LiFePO4

Підключення Wi-Fi/Bluetooth

Дисплей Так

Розширюється Так

Робоча температура від -4°F до 104°F

Режим ДБЖ Так

Світло Так

Ємність 1056Wh

плюси

 • 11 портів для використання
 • Підключення Wi-Fi і Bluetooth
 • Потужна програма може керувати акумулятором тощо
 • 2400 Вт максимальної вихідної потужності
 • З можливістю розширення до 2112 Вт-год
 • Можна зарядити повністю порожню упаковку за 58 хвилин

мінуси

 • Дорого
 • Може бути занадто важким для перенесення на великі відстані

Вражаючий набір портів і багато іншого

Брент Діркс / MakeUseOf

Anker пропонує широкий вибір портативних батарей. Щодо нижчого рівня, такі пристрої, як Anker 548, які я вже розглядав, створені для екстреного використання та для живлення невеликої електроніки, наприклад смартфона чи ноутбука. Для більш широких потреб, на високому рівні, Anker Solix F2000 може працювати з більшими предметами, наприклад побутовою технікою, протягом кількох днів.

  Як купити віртуальну землю в Метавсесвіті?

Solix C1000 міцно займає середину модельного ряду. Хоча він продається за 999 доларів, ви часто можете знайти його дешевше у продажу безпосередньо через Anker і Amazon.

Приблизно розміром із великий рюкзак, акумуляторна батарея має ширину 14,8 дюйма (38 см), довжину 8,07 дюйма (20 см) і глибину 10,5 дюйма (270 см). Він важить менше 29 фунтів (13,5 кг) і має ємність 1056 Вт-год. Цього достатньо, щоб живити такий великий прилад, як холодильник, до 14 годин або зарядити iPhone 91 раз.

Завдяки невеликій площі його легко переносити з місця на місце завдяки вбудованим ручкам для перенесення з обох боків. Під час тестування у мене не виникло проблем з витягуванням акумулятора з автомобіля чи будь-де ще. Невеликий розмір також полегшує зберігання, особливо якщо ви живете там, де мало місця. Він досить малий, щоб я міг зберігати його під ліжком, що полегшує доступ до нього в екстреній ситуації.

Брент Діркс / MakeUseOf

І пропонується 11 портів. Разом із 6 портами змінного струму ви знайдете одну автомобільну вилку на 120 Вт, два порти USB-A та два порти USB-C. Максимальна потужність одного порту USB-C становить 100 Вт, а потужність іншого обмежена 30 Вт. РК-екран – це місце, де ви можете знайти безліч інформації в режимі реального часу, включаючи відсоток заряду батареї, поточну вхідну/вихідну потужність, приблизний час до розрядження тощо. Ви також можете побачити на екрані, якщо порт колись перевантажений. Для економії енергії екран за замовчуванням світиться лише на 30 секунд. Але поки він увімкнений, екран яскравий і його легко читати навіть у сонячний день на вулиці.

Крайній правий порт змінного струму з позначкою SurgePad — це те, що вам знадобиться використовувати з потужними пристроями. У той час як C1000 розрахований на потужність до 1800 Вт, SurgePad може працювати з потужністю до 2400 Вт. Це робить його ідеальним для чогось на зразок фена чи мікрохвильової печі.

Брент Діркс / MakeUseOf

На лівій стороні C1000 знаходиться розетка для кабелю зарядного пристрою змінного струму, кнопка скидання та сонячний вхід. Для підзарядки Solix C1000 може використовуватися максимум 600 Вт сонячної енергії. Ви можете використовувати будь-які сонячні батареї, які видають 11-60 В, але варто зазначити, що від 11-32 В обмежено до 10 А (~ 300 Вт). Щоб використовувати всі 600 Вт, вам знадобиться напруга в діапазоні 32-60 В, максимум 12,5 А. З максимальною сонячною енергією ви теоретично можете зарядити повністю розряджену батарею до 100 відсотків трохи менше ніж за дві години.

  Як знайти індекс елемента в списках Python

Anker також включає автомобільний зарядний кабель і сонячний кабель із розгалужувачем для двох панелей.

На протилежній стороні є порт, до якого можна підключити додаткову батарею розширення, щоб подвоїти ємність до 2112 Вт·год. Можливість збільшити заряд батареї за допомогою пакета розширення — чудовий спосіб оновити систему пізніше, якщо це необхідно.

У верхній частині C1000, над екраном, є світлодіодна смуга, яка тягнеться через передню частину акумулятора. Ви можете натиснути кнопку, щоб увімкнути світлову смугу, і натиснути її знову, щоб переключатися між трьома доступними рівнями яскравості. Натисніть кнопку протягом двох секунд, щоб активувати режим SOS.

Як і в Solix F2000, який я вже розглядав, світлова смуга є однією з моїх улюблених функцій C1000. Якщо вам потрібно використовувати батарею під час екстреної ситуації або навіть під час кемпінгу в темному кемпінгу, наявність вбудованого освітлення є величезною перевагою. На найяскравішому рівні світло легко освітлило мій гараж і задню частину моєї машини, при цьому лише споживаючи енергію від акумулятора.

Приготуйте сік менше ніж за годину

Брент Діркс / MakeUseOf

Під час тестування я використав C1000 усі портативні пристрої, які міг придумати, і він працював ідеально. Для максимальної перевірки я підключив свій ноутбук, телефон і планшет для зарядки, а потім увімкнув пилосос і повітродувку листя одночасно. З акумулятором взагалі не було проблем.

Мені не вдалося взяти C1000 для кемпінгу, але я впевнений, що він може легко забезпечити необхідну потужність, щоб підтримувати заряд електроніки та працювати з невеликими приладами.

Одним великим недоліком багатьох великих електростанцій є час, який потрібен для їх повної зарядки. З C1000 це не так. Доступно в супутньому додатку Anker для iOS і Androidви можете ввімкнути режим ультрашвидкої зарядки, який може зарядити повністю розряджений акумулятор лише за 58 хвилин.

Anker не рекомендує постійно використовувати цей режим, щоб зберегти термін служби батареї. Але коли вам це потрібно, це чудовий спосіб забезпечити швидку роботу C1000 на повну потужність.

  Знання Next.js проти React для розробників

Шум вентилятора іноді може бути проблемою з портативною акумуляторною батареєю, але найгучніше, що я чув, використовуючи C1000, було під час надшвидкої зарядки. В інших випадках, коли вмикалися вентилятори, шум був мінімальним.

Додаток для смартфона забезпечує легке керування

Як і багато інших акумуляторів Anker, ви можете керувати C1000 за допомогою програми для смартфона. І хоча багато інших акумуляторів пропонують певний тип інтелектуального керування, багато хто використовує лише з’єднання Bluetooth. Це означає, що вам все одно потрібно буде бути досить близько, щоб побачити оновлення, контролювати зарядку тощо. Але великою перевагою C1000 є підключення до Wi-Fi. Отже, поки акумуляторна батарея знаходиться в зоні дії Wi-Fi, ви можете бачити статус і багато іншого з будь-якої точки світу.

У верхній частині сторінки ви можете побачити відсоток заряду батареї та поточну температуру. Нижче вхід і вихід постійного/змінного струму з різних портів. Ви також можете керувати як світлодіодною стрічкою, так і екраном. Для автомобільного порту та портів змінного струму ви можете вибрати автоматичне вимикання через 1 годину, 2 години або 3 години бездіяльності.

Ви також можете налаштувати такі налаштування, як яскравість екрана та час очікування, а також швидкість підзарядки змінним струмом тощо.

Anker Solix C1000: акумуляторна батарея для будь-чого

Важко помилитися з Anker Solix C1000, шукаючи багатоцільове резервне джерело живлення середнього розміру.

Поєднання швидкої зарядки, величезної кількості портів і керування смартфоном практично з будь-якого місця робить його найкращим вибором. Незважаючи на те, що він може коштувати трохи дорожче, ніж аналогічні варіанти на ринку, набір функцій робить його вартим кожного пенні.

Портативна електростанція Anker SOLIX C1000

Anker Solix C1000 — це електростанція середнього розміру, яку можна використовувати під час кемпінгу або в екстреній ситуації. Пакет ємністю 1056 Вт-год пропонує 11 портів, включаючи шість портів змінного струму та два порти USB-C. Спеціальна технологія SurgePad забезпечує вихідну потужність до 2400 Вт. Ви можете підключити акумуляторну батарею до Wi-Fi і використовувати програму для смартфона, щоб переглядати стан заряду та багато іншого майже з будь-якого місця. Пакет можна зарядити від 0 до 100 відсотків всього за 58 хвилин.