Портативна електростанція з передовою технологією

| | 0 Comments| 1:35 AM
Categories:

Портативні електростанції стають все більш звичним явищем. Ampace, відомий гігант літій-іонних акумуляторів, виділяється своєю відданістю постачанню потужних і надійних енергетичних рішень.

Останнє доповнення до своєї лінійки, the Ampace Andes 600 Proце портативна електростанція, яка втілює відданість Ampace передовій технології акумуляторів та екологічним енергетичним рішенням.

В основі Andes 600 Pro лежить батарея ємністю 584 Вт·год, що живиться за технологією автомобільних батарей. Завдяки вражаючому терміну служби до 2000 циклів, Andes 600 Pro гарантує довговічне та надійне рішення для живлення. Примітно, що акумулятор може похвалитися надзвичайною частотою відмов, що виділяє його з точки зору безпеки та надійності.

Вихід змінного струму 600 Вт і підтримка до 1800 Вт

Andes 600 Pro пропонує потужну вихідну потужність змінного струму 600 Вт у компактному дизайні. Оснащений дев’ятьма вихідними портами, включаючи змінний і постійний струм, автомобільну розетку, USB-C і USB-A, він підтримує різні сценарії користувача. Завдяки ексклюзивній технології A-Turbo від Ampace Andes 600 Pro навіть може працювати з приладами з максимальною потужністю до 1800 Вт, забезпечуючи універсальність для широкого спектру електричних пристроїв і застосувань.

  15 найкращих безкоштовних послуг віртуальної поштової скриньки

Швидка зарядка з технологією A-Boost

Передова технологія акумуляторних елементів Ampace поширюється на швидку зарядку за допомогою технології A-Boost. Andes 600 Pro підтримує зарядку від електромережі потужністю 550 Вт, зарядку від сонячних батарей 200 Вт і зарядку автомобіля потужністю 120 Вт. Заряджання від змінного струму може досягти 80% заряду лише за одну годину та повного 100% заряду за неймовірно короткі 1,5 години. Це забезпечує мінімальний час простою та максимальну ефективність, незалежно від того, підключено до електромережі, автомобільного зарядного пристрою чи сонячної панелі.

Екстремальні екологічні характеристики

Andes 600 Pro демонструє виняткову продуктивність навіть у суворих умовах навколишнього середовища. Завдяки коефіцієнту збереження потужності понад 80%, електростанція підтримує стабільну продуктивність розряду навіть за низьких температур до -20°C (-4°F). Це робить його надійним в екстремальних умовах, забезпечуючи постійну та надійну вихідну потужність, коли це найбільше потрібно.

  Бічна панель Chrome – найкращий хак для веб-переглядача, який ви не використовуєте

Гібридна система LiFePO4 і технологія MTW

Завдяки 12 елементам батареї та використанню ексклюзивної технології гібридної системи LiFePO4 Andes 600 Pro забезпечує вищу щільність енергії, довший час роботи та більшу швидкість заряджання порівняно зі звичайними акумуляторами LiFePO4. Технологія Multiple Tabs Winding (MTW) ​​забезпечує стабільний розряд при високій вихідній потужності, запобігаючи локальному перегріву.

Додаток Ampace для безперебійного керування

Для покращення взаємодії з користувачем додаток Ampace дозволяє безперешкодно керувати Andes 600 Pro через з’єднання Bluetooth і Wi-Fi. Програма надає віддалений доступ для моніторингу рівнів потужності, налаштування налаштувань, оновлення прошивки, налаштування яскравості світлодіодів і керування температурою, пропонуючи користувачам повний контроль і оптимізацію.

Компактний, міцний і портативний дизайн

Компактний дизайн Andes 600 Pro, який важить лише 16,76 фунтів, не поступається продуктивністю. Його довговічна конструкція включає в себе високоміцний структурний каркас, захист подвійної оболонки елементів батареї та відповідність різноманітним міжнародним стандартам безпеки та надійності. Електростанція проходить суворі випробування, що підтверджує її довговічність і стійкість до різних умов навколишнього середовища.

  З Ведантом Сінгхом Тхакуром (генеральний директор My Content Cafe)

Додаткові можливості

Andes 600 Pro підтримує зарядку від сонячних панелей, а Ampace пропонує дві моделі сонячних панелей із потужністю зарядки 100 Вт і 200 Вт відповідно.

Оснащений РК-екраном, розсіяним освітленням і переднім ліхтариком, Andes 600 Pro забезпечує чітке зображення та зручність в умовах слабкого освітлення. Працюючи на тихому рівні нижче 30 дБ у сплячому режимі, електростанція забезпечує тихе середовище під час роботи.

Отримайте непохитну силу з Ampace Andes 600 Pro

Ampace Andes 600 Pro поєднує в собі передову технологію батареї, передові функції та прагнення до екологічності. Для пригод на природі, подорожей на автофургонах, резервного живлення вдома або будь-якого іншого сценарію Andes 600 Pro пропонує надійне та універсальне рішення для живлення.

Протягом обмеженого часу Ampace Andes 600 Pro доступний за спеціальною знижкою. Використовуючи код 20OAO686, клієнти можуть насолоджуватися 20% знижкою, в результаті чого кінцева ціна становить 359,20 доларів США. Ексклюзивна пропозиція діє з 20 січня по 29 лютого.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційне керівництво MakeUseOf або його співробітників.