Поради щодо найму розробника WordPress для вашого бізнесу

Створюючи веб-сайт на WordPress, можна розглянути два питання. Мені створити сайт самостійно чи найняти розробника WordPress?

Розробити веб-сайт самостійно – це добре, якщо ви знаєте WordPress. Маючи лише певне знайомство, ви не зможете створити веб-сайт. Це вимагає багато зусиль від проектування до розробки. Ви повинні бути експертом у PHP, CSS і WordPress

Якщо ви не фахівець, то краще найняти розробника. Вони можуть бути фрілансерами або через агентство розвитку.

Давайте розглянемо наступні моменти, які можуть вам допомогти Наймання розробника WordPress.

Окресліть те, що потрібно

Сьогоднішній WordPress не такий; це було кілька років тому. Він потужний і може допомогти створити від персонального сайту до складної програми. Отже, якщо ви просите розробника розробити сайт WP, цього недостатньо. Ви повинні спочатку вирішити, що ви шукаєте?

 • Це для ведення блогу?
 • Інтернет-магазин?
 • Корпоративний сайт?
 • Довідник?
 • Журнал?

і список можна продовжувати…

Перелічіть, які всі функції ви шукаєте.

 • Інтегрована соціальна частка
 • Області віджетів
 • Авторська скринька
 • Поле коментарів
 • Макет публікації та категорії
 • Верхній і нижній колонтитули

і так далі…

Неважливо, що ви збираєтеся розробляти – повідомте розробнику, що ви шукаєте легкий код, оптимізований для SEO для швидкого завантаження сайту та кращого рейтингу в пошуку.

  Як завантажити Google Meet

Написання докладного опису роботи допоможе знайти найкращого розробника. Перед публікацією важливо скласти чіткий і детальний опис вимог, враховуючи фактори результату, бюджету та терміну. Було помічено, що більшість планів не працює, оскільки клієнти не можуть надати детальну та повну інформацію. Тому, якщо ви не витрачаєте час на домашнє завдання, то як ви очікуєте отримати хороших розробників?

Використовуйте посилання

Будучи новим резидентом у деяких областях, нам потрібно зробити кілька речей. Тому, як правило, ми розпитуємо друзів, колег чи родину. Подібна ситуація з розробниками WordPress. Ви можете надати посилання своїм друзям, експертам або довіреним розробникам, з якими вони працювали.

Якщо дослідження ще не завершено, тоді вам слід розширити його, залучивши себе до WordCamps або місцевих зустрічей тощо. LinkedIn — це випробуваний і перевірений спосіб найняти розробника WordPress, попросивши контактів підказати.

Не пропустіть всю картину

Вибравши деякі імена зі списку, не пропустіть належним чином подбати про портфоліо. Ви можете отримати відгуки про них на веб-сайтах оглядів, Dribble та GitHub тощо. Ви повинні проаналізувати їхні попередні роботи, перш ніж запевнити, що наймете. Такі факти, як; Добре представлені та детальні тематичні дослідження, внесок у спільноту WordPress, огляди тем і плагінів, відповідність тем блогам та іншим публікаціям слід аналізувати та перевіряти правильно.

Ви можете перевірити їхні профілі в соціальних мережах і скласти уявлення про те, як вони взаємодіють з іншими. Звідси ви зрозумієте їхнє ставлення до всього, як і до роботи. Кажуть, що бути обізнаним — це ніщо, доки не будеш достатньо винахідливим.

  Як знайти свій перший твіт

Досвід їх минулої роботи

Якщо ви не фахівець у техніці і не можете зрозуміти кодування та технічні терміни, тоді головне, на чому ви можете зосередитися, це ознайомитися з їх минулою роботою. Ви можете попросити їх показати вам кілька прикладів, які стосуються вашого проекту. Прокоментуйте це, трохи проаналізувавши.

Проаналізуйте, чи відповідають їхні попередні роботи вашим вимогам чи ні? Чи всі елементи на сторінці акуратно вирівняні? Чи плагін пройшов усі тести на основі плану тестування? Перш за все, ви повинні бути задоволені роботою та переконати себе найняти їх.

Найміть сервісного розробника

Більшість розробників у минулому мають досвід роботи в бізнесі та фрілансі. Отже, їм стає вигідно, коли вони починають працювати на якомусь підприємстві розробником WordPress. Вони справді знають ціну часу, не втрачаючи анітрохи.

Для успішного бізнесмена вам слід найняти розробника, який налаштований на обслуговування. Отримати те, що ви найняли справді професійно, є ключовою метою під час найму розробника WordPress.

Перевірте основні елементи

Так, важливо аналізувати фундаментальні елементи.

 • Чи може розробник належним чином відповісти на ваші запитання?
 • Чи можуть вони надати вам оновлення статусу?
 • Розробник пояснює пункти, щоб ви їх швидко зрозуміли?
 • Англійська чи мова, яку ви віддаєте перевагу для спілкування?
  Розмежуйте дані стовпців за допомогою пробілу, нового рядка, двокрапки, крапки з комою

Огляд коду

Рецензування коду є потужним методом перевірки якості роботи. Деякі інші розробники (сторонні) перевірятимуть код і переглядатимуть його на основі логічних помилок, повної реалізації всіх випадків, кількості проведених тестів, проблем із безпекою та продуктивністю. Таким чином ви зможете скласти уявлення про продуктивність розробника та можете попросити внести зміни, якщо потрібно.

Де найняти розробника WordPress?

Це залежить від ваших уподобань, але нижче наведено деякі з найкращих онлайн-місць, де ви можете знайти їх для свого наступного проекту.

Upwork – сотні розробників, найміть їх за фіксованою ставкою або погодинно.

Toptal – найміть 3% кращих фрілансерів

Fiverr – добре для невеликих налаштувань

Гуру – схоже на Upwork

Крім того, ви також можете опублікувати свою вимогу в Twitter із хештегом – #hiring #wordpress #development

Бажаю вам успіхів у пошуку відповідного кандидата для вашої роботи.

Стаття Емілі Джонс