Популярний додаток для передачі файлів Android Pushbullet виходить на iPhone

Categories:

У наш час, коли ми маємо такі потужні служби обміну файлами, iOS все ще змушує мене передавати файли на комп’ютер і з нього через архаїчні носії. Потрібно швидко надіслати кілька знімків екрана з iOS на ПК? Використовуйте електронну пошту. Веб-посилання? Використовуйте Pocket. Примітки? Використовуйте Evernote. Списки справ? Є Evernote. Це дуже розсіяна система і досить дратує, якщо ви мене запитаєте. Я вже давно розглядаю Pushbullet на Android як потенційне рішення цієї проблеми, і, на щастя, додаток тепер доступний для iOS. Наскільки добре це працює в більш жорсткій екосистемі додатків Apple? Давайте дізнаємося після стрибка.

На відміну від Android, на iOS немає програми на стороні Windows для Pushbullet. Наразі він знаходиться у відкритій бета-версії; команда Pushbullet шукає бета-тестерів. Поки що вам доведеться обійтися офіційним розширенням Chrome та офіційним веб-сайтом.

  Coursera та його бібліотека безкоштовних онлайн-відеокласів виходять на Android

Ось що робить Pushbullet: це єдина відповідь на запитання: «Мені потрібно поділитися XYZ із робочого столу на телефон, яким сервісом я повинен скористатися?» Нотатки, фотографії, списки справ, адреси, посилання – справді звичайні речі. Однак, якщо щось не відповідає визначенню вищезгаданих типів даних, у вас є можливість надіслати будь-який файл, якщо його розмір менше 25 МБ.

Нею легко поділитися з розширенням Chrome. Клацніть правою кнопкою миші будь-яке посилання, фотографію, виділений текст, і ви отримаєте можливість відправити їх на свій iPhone через Pushbullet. Клацнувши правою кнопкою миші на будь-якому порожньому місці, ви також можете надіслати скріншот повної вкладки, але під час тестування мені це не спрацювало. Для обміну файлами та власними нотатками/списками справ вам потрібно буде використовувати Pushbullet.com.

  Як переглянути липкі нотатки Windows 10 в Інтернеті та Android

З іншого боку, ділитися однаково легко з iOS на робочий стіл. Ви можете поділитися всіма вищезгаданими типами файлів (фотографії, нотатки, посилання), за винятком – ви знаєте – фактичних файлів, які зберігаються на вашому пристрої. Це не провина Pushbullet, враховуючи, що Apple не надає користувачам базову файлову систему iOS. Те, що Pushbullet може, безумовно, бути схожим на додаток «Файли» – стати файловою системою. Мені здається, що я вимагаю від команди забагато, але це те, що потрібно, щоб це стало справжнім рішенням для швидкого обміну файлами.

З метою тестування я поділився знімками екрана з iOS на ПК та посиланнями з ПК на iOS. Останній працював чудово, але перший був не таким гладким. Мені довелося надсилати скріншоти один за одним; електронна пошта або Dropbox все ще ефективніші в цій області.

  Офіційна програма для архівування RAR тепер доступна для Android

Тим не менш, навіть у своїй відносно недостатній потужності (у порівнянні з додатком для Android), це відмінне рішення для обміну основними файлами з iOS і ПК.

Встановіть Pushbullet на iOS

Установіть Pushbullet на Chrome

Не забудьте повідомити нам, що ви думаєте про Pushbullet, залишивши коментар у розділі коментарів нижче.