Популярний додаток для обслуговування будинку BrightNest виходить на Android

| | 0 Comments| 4:39 AM
Categories:

Якщо вам коли-небудь доводилося оглянути свій будинок і побачити близько того, що очікують на вашу увагу мільйони завдань, наприклад речі, які потрібно полагодити, почистити, перемістити, продати або упаковати, то ви точно оціните те, що BrightNest приносить на стіл. Цей популярний веб-сайт, який перетворився на мобільний додаток, який ми розглянули деякий час тому, тепер з’явився в магазині Google Play для пристроїв Android і приносить з собою масу порад і рекомендацій щодо прибирання та обслуговування будинку.

Останній раз, коли ми говорили про BrightNest, це був лише веб-сайт, який міг надати вам багато порад, нагадувань, посібників тощо, пов’язаних із обслуговуванням домашнього господарства. З тих пір сервіс представив багато нових корисних функцій і потрапив на мобільні платформи. Додаток для Android має чистий та елегантний інтерфейс і пропонує користувачам різноманітні поради щодо стилю та догляду, а також способи покращити свій спосіб життя.

  Перемикач профілів на основі тригера для звуку, дисплея, Wi-Fi та іншого [Android]

Під час першого запуску програми вам буде запропоновано ввійти у свій обліковий запис, а також відповісти на кілька простих запитань, наприклад, чи є у вас домашні тварини чи діти? У вас є гараж? Чи є у вашому домі кондиціонер? Зібравши цю основну інформацію, він пропонує поради, які заощаджують час і гроші на базове утримання будинку. Кожна пропозиція також поділяється на підкатегорії, наприклад, Зелений, Чистий, Зручний, Голодний тощо. Коли ви торкаєтеся пропозиції, BrightNest пропонує відповідні статті, як правило, список речей, які ви можете використовувати для досягнення своєї мети. Чистий інтерфейс програми добре працює та легко навігатися, коли справа доходить до вивчення різних розділів. Додаток також продовжує задавати вам все більше запитань, щоб надати більше пропозицій, спеціально розроблених для вас.

  Автоматичні налаштування Створює звукові профілі на основі розташування [Android]

На додаток до персоналізованих порад і підказок, програма дозволяє відстежувати, що потрібно зробити у вашому домі. Цього можна досягти шляхом встановлення різних завдань і нагадувань. Щоб додати нове завдання, просто проведіть пальцем від правого краю дисплеїв і торкніться «Додати користувацькі завдання». Це відкриє новий екран справ, де ви можете написати своє завдання, дати йому власну назву та вказати кінцевий термін.

Ще одним цікавим елементом BrightNest є екран дослідження, який допомагає переглядати лише певний вміст. Наприклад, якщо ви хочете побачити поради щодо здоров’я, пов’язані з дому, ви можете натиснути «Здоровий» у меню бічної панелі, і BrightNest покаже лише вміст, пов’язаний із благополуччям вашого дому.

  Нові функції Firefox 44 для комп’ютера та Android

BrightNest доступний безкоштовно в Google Play і працює на Android 4.1 або новішої версії.

Встановіть BrightNest з Play Store