Популярний додаток для керування проектами Basecamp тепер доступний на Android

Якщо ви використовували багато програм для управління проектами, ви, швидше за все, знайомі з Basecamp, популярним онлайн-інструментом керування проектами. Для тих, хто не знайомий з ним, Basecamp — це преміальний інструмент, який використовується компаніями та окремими особами, які шукають спосіб організувати свої завдання та проекти, призначати їх іншим у своїй команді, спілкуватися один з одним, відстежувати ідеї та дотримуватись термінів. Сервіс випустив нативну програму для iPhone на початку 2013 року, а майже через рік офіційно вийшов на Android Basecamp. Додаток, який доступний безкоштовно в магазині Google Play, дозволить користувачам отримувати доступ до свого облікового запису Basecamp і керувати ним, а також залишатися в курсі своїх проектів Basecamp в дорозі. Подібно до свого веб-додатка, мобільний додаток має простий інтерфейс і набір дійсно зручних інструментів керування проектами.

  Як створити резервну копію журналу викликів і SMS на Android Oreo

Програма для Android безкоштовна, але для її використання потрібно мати платний обліковий запис Basecamp. Цінові плани наразі коливаються від 20 до 150 доларів на місяць, грандіозний річний пакет у 3000 доларів, що пропонує необмежене використання майже всього, а також 60-денну пробну версію для тих, хто хоче спробувати, перш ніж виплачувати гроші. Користувачам, які тільки почали працювати в Basecamp, доведеться зареєструватися через Інтернет, оскільки на екрані входу в додатку немає можливості реєстрації.

Після входу ви зможете отримати доступ до своїх існуючих проектів, публікувати коментарі до обговорень, завантажувати файли та переглядати прогрес поточних завдань. Додаток також дозволяє створювати нові завдання та списки справ і керувати ними з нуля. Навігаційне меню, яке можна перетягнути з лівого боку екрана, дозволяє переміщатися до різних областей програми, а саме до календаря, що показує щоденні події, вашого профілю Basecamp, а також хронології вашої активності.

  11 найкращих додатків для камери для Android у 2020 році

Розділ Explore Basecamp дозволяє створювати новий вміст, натискаючи кнопку «+» у верхньому правому куті. Це дозволяє опублікувати нове повідомлення, завантажити вкладення, створити текстовий документ, додати подію тощо.

Ви можете безкоштовно завантажити програму Basecamp Android з Play Store за посиланням нижче.

Встановіть Basecamp з Play Store