techukraine.net techukraine.net Попрацюйте з новим Bluetooth-динаміком Malibu від Urbanista

Попрацюйте з новим Bluetooth-динаміком Malibu від Urbanista

| | 0 Comments| 7:45 PM
Categories:

Динаміки Bluetooth всюди, тож щоб виділитися з натовпу, потрібно докласти зусиль. Urbanista зі своїми аудіопристроями на сонячних батареях чудово відповідає цьому вимогу та випустила перший у світі динамік Powerfoyle із сонячною зарядкою Bluetooth, чудовий динамік, який працюватиме, доки він піддається впливу світла — у приміщенні чи на вулиці.

Urbanista випускає водонепроникний сонячний динамік Malibu

Новий Urbanista Malibu — це водонепроникна Bluetooth колонка, що заряджається від сонячних батарей. Він використовує технологію сонячних батарей Powerfoyle від Urbanista для заряджання майже за будь-якого рівня освітлення, будь то в приміщенні чи на вулиці, що означає, що його аудіопродукти рідко розряджаються. І для кожного, хто користується бездротовими технологіями, біль від розрядження батареї, коли ви цього найменше хочете, є надто реальним.

Автор зображення: Гевін Філіпс/MakeUseOf

Подібно до розглянутого нами Urbanista Phoenix, Urbanista Malibu також може заряджатися за допомогою внутрішнього освітлення. Ви отримаєте кращі показники конверсії на відкритому повітрі під прямим сонячним світлом, як і з усіма сонячними панелями, але можливість тримати Malibu зарядженим, не тягнучись до розетки в приміщенні, є надзвичайно зручною.

  11 найкращих програм для керування продуктами для сучасних програм

Urbanista зосереджується на стійкості й іншими способами. Malibu розроблено та виготовлено з переробленого пластику та інших матеріалів, тоді як динамік із рейтингом IP67 є повністю водонепроникним і пилонепроникним — ідеально підходить для використання під час прогулянок, на пляжі, біля басейну тощо. А ще краще, Urbanista Malibu плаває, як засвідчила команда Urbanista тут, на виставці IFA 2023, з великою кількістю кадрів, на яких Malibu занурюється в басейн і виходить з нього. Я б ризикнув, що, як і з більшістю технологій, ви повинні піти і кинути Malibu в море, оскільки солона вода – це інша проблема, але приємно знати, що ваш динамік не загине, якщо хтось випадково пошле його в напій. .

  17 найкращих курсів/ресурсів для вивчення програмування Kotlin

Автор зображення: Гевін Філіпс/MakeUseOf

Зручно, Urbanista Malibu постачається з додатковим додатком, який пропонує недостатньо динаміків Bluetooth. Додаток Urbanista має повністю настроюваний еквалайзер, який дозволяє налаштувати динамік на свій смак, а також історичні показники продуктивності акумулятора. Хоча це може здатися не «вбивчою» функцією, знати, як довго прослужить ваш динамік на основі його попередніх виходів, життєво важливо для того, щоб музика звучала якомога довше.

Додаток також знаходиться на стадії розробки, а нові функції будуть розроблені до повного запуску Malibu в жовтні. Додаток також матиме опцію, яка дозволяє перемикатися в «низькопрофільний» режим, який зменшує загальний звуковий профіль (тобто знижує баси, зменшує гучність одним дотиком тощо), але дає вам ще 20 годин відтворення (загалом до 40 годин).

Не дивно, що Urbanista Malibu отримав нагороду MakeUseOf за найкращу техніку на виставці.

Ніколи більше не розряджайтеся

Тепер Urbanista Malibu розрахований на 20 годин відтворення. Ця цифра отримана в результаті тестування Malibu в затемненій кімнаті без джерела світла для зарядки акумулятора. Але коли сонячна зарядна панель Powerfoyle від Malibu бачить світло, вона починає заряджатися. Теоретично, якщо ви тримаєте Malibu біля джерела світла, він не розрядиться. Я не буду говорити «завжди» (як і Urbanista), але оскільки панель Powerfoyle дозволяє заряджатися майже від будь-якого джерела світла, вона точно працюватиме довго.

  5 найкращих інструментів та програмного забезпечення для моніторингу пам'яті

Malibu також заряджається під час гри; сонячна батарея підтримує заряд батареї разом із музикою.

Чи варто купувати Urbanista Malibu?

Сонячні аудіопродукти Powerfoyle від Urbanista добре відомі в аудіосвіті. Поєднуючи цікаві, унікальні конструкції з екологічно чистою регенерацією сонячної енергії, Urbanista зайняла нішу серед тих, хто хоче чудово виглядати та звучати аудіо, але не хоче витрачати час на розетку.

Urbanista Malibu доступний у кольорах Midnight Black і Desert Grey і коштує 149 доларів.