techukraine.net techukraine.net Понад 5 шаблонів OneNote, щоб упорядковувати роботу та залишатися ефективною

Понад 5 шаблонів OneNote, щоб упорядковувати роботу та залишатися ефективною

| | 0 Comments| 12:15 PM
Categories:

У багатьох із нас є інстинкт робити нотатки для кожного незначного завдання, записувати список справ або записувати список доручень.

Однак проблема з фізичними нотатками полягає в тому, що їх неможливо носити скрізь, і ви можете навіть втратити сторінки, втративши слід від попередніх нотаток.

Цифровий блокнот, як-от Microsoft OneNote, допоможе вам упорядкувати роботу та перерахує всі завдання, щоб підвищити вашу продуктивність у повсякденному житті, бізнесі та навчанні.

Microsoft OneNote зовсім не здається нудним і містить безліч функцій, які допоможуть вам організувати роботу. Але що найкраще в OneNote, так це його функція шаблону.

Завдяки різноманітним параметрам у різних випадках використання, як-от бізнес, освіта та дослідження, шаблони OneNote роблять керування завданнями цікавим і захоплюючим.

У цій статті ми розглянемо шаблони OneNote, їх переваги та найкращі шаблони OneNote для підвищення продуктивності ваших завдань.

Ось зведена таблиця параметрів шаблону OneNote, згаданих у наданому вмісті:

Назва продукту Основна функція (10 словами)CalendarLabsЦифрові календарі зі святами США, які можна налаштувати.Auscomp100 шаблонів PRO, різноманітні категорії.EtsyУнікальні платні шаблони, Інді дизайнери.OneNote GemРізні шаблони: тайм-менеджмент, книги, подорожі тощо.БлокнотМісяць, обслуговування клієнтів, рахунок, тижневі планувальники.Планувальник Key2SuccessSWOT аналіз, різні шаблони.Академія LGCМета, календар, шаблони проектів, міні-курси.Текст BlazeШвидкі шаблони, схожі на липкі нотатки, онлайн-підтримка.

Про Microsoft OneNote

OneNote — це універсальна програма для цифрових блокнотів, яка створена, щоб створити відчуття фізичного блокнота завдяки своєму простому інтерфейсу.

Програма для нотаток дозволяє вводити або писати нотатки від руки та створювати численні розділи та сторінки для ефективної організації завдань. Не лише тексти, ви навіть можете зберігати вміст у формі зображень, посилань, аудіо та відео.

OneNote легко синхронізується з іншими програмами сторонніх розробників, що ще більше розширює його функціональність, і вам не потрібно турбуватися про втрату даних. Тому що все зберігається на хмарному сервері.

Команди можуть співпрацювати та обмінюватися нотатками та завданнями, щоб підвищити продуктивність і усунути постійні подальші дії.

Про шаблони OneNote

Шаблони OneNote можуть перетворити ваші цифрові нотатки на календарі, листи, резюме чи будь-що інше.

Однак хіба це не схоже на те, що робить ваш фізичний ноутбук?

Але це ще щось. Є багато макетів і дизайнів на вибір. Отже, коли ви хочете пограти, виберіть свій улюблений макет, щоб почати.

Ці шаблони призначені для різних цілей і різних бізнес-випадків використання. Вони мають структуровану структуру для відстеження ваших фінансових завдань, сімейних завдань або будь-яких інших повторюваних завдань.

Шаблони OneNote доступні в Інтернеті з низкою безкоштовних і платних варіантів.

Величезні бібліотеки шаблонів поділяються на різні типи шаблонів, як-от шаблони управління проектами, шаблони студентів, шаблони відділу кадрів, шаблони нарад, бізнес-шаблони, і список можна продовжувати.

І якщо вам потрібен шаблон для індивідуального використання, ви завжди можете вибрати шаблон з нуля та створити індивідуальний для своєї організації.

Не знайомі з OneNote? Як користуватися OneNote на Windows і iPad?

Які фактори слід враховувати?

Ви можете загубитися у величезному океані сторонніх сайтів, які пропонують шаблони OneNote. Щоб допомогти вам, ось кілька важливих факторів, які слід враховувати, коли ви шукаєте найкращі шаблони OneNote.

 • Ціноутворення: більшість шаблонів OneNote можна завантажити безкоштовно та доступні з тегом безкоштовно. Однак є деякі платні, які мають унікальний дизайн чи макети або можуть мати різні розділи та сторінки.
 • Категорії та випадки використання: хоча деякі шаблони є універсальними, деякі з них є специфічними для певних випадків використання. Шаблон, який ви виберете, має містити елементи бізнес-випадків використання та полегшувати керування завданнями та нотатки.
 • Інтерфейс: перед покупкою ви можете просто здогадатися за приблизним шаблоном або знімками екрана, чи має він зрозумілий інтерфейс. Коли ви співпрацюєте з членами команди, виберіть шаблон, який простий у використанні.
 • Настроюваність: бренди та агентства віддають перевагу настроюваним інтерфейсам додатків, які залучають їхніх співробітників. Різноманітні шаблони OneNote можна легко настроїти та узгодити з кольорами та дизайном бренду.
  Як переглянути центр сповіщень на iPhone та iPad

Враховуючи ці фактори, ми склали підібраний список таких шаблонів OneNote, які можуть допомогти підвищити ефективність і тримати вас у порядку!

CalendarLabs

Пам’ятаєте настільні календарі та планувальники на кожному офісному столі? CalendarLabs пропонує цифрову версію цього настільного календаря.

CalendarLabs має різні шаблони OneNote із місячним, квартальним і тижневим форматом планувальника. Усі ці календарі мають державні свята в Сполучених Штатах, позначені червоним.

Ви також можете роздрукувати його у форматі A4, Letter або альбомному форматі.

Ось кілька найкращих шаблонів календаря, які ми знайшли тут:

 • Вертикальний квартальний шаблон: шаблон у вертикальній формі з 3 місяцями на кожній сторінці та достатньо місця для запису подій. Кожен календар має довгий список свят.
 • Щотижневий планувальник: один портретний шаблон у формі тижневого планувальника зі святами та три місяці на одній сторінці.
 • Щомісячний планувальник: кожна сторінка містить чотири місяці з федеральними святами США в календарі та розділ нижнього колонтитула з примітками.

Ви також можете налаштувати свій шаблон календаря зі списком свят перед його завантаженням. Великі поля в планувальнику ідеально пропонують вам записувати події. Шаблони доступні в портретному та альбомному стилях.

Auscomp

Auscomp має понад 100 шаблонів PRO для OneNote у різних нішах, включаючи бізнес, DIY, особистий розвиток, OneNote ChatGPT, Kanban тощо.

Він також дозволяє завантажувати безкоштовні шаблони з різних категорій, як-от здоров’я, фінанси, страхування, освіта, оздоровлення чи право. Ви можете придбати ці шаблони, сплативши одноразову плату, або підписатися на їх довічне членство.

Ось кілька шаблонів PRO, які мені сподобалися в Auscomp:

 • Шаблон Kanban Task: створений для Kanban Boards, цей шаблон групує завдання в доріжки та оптимізує робочий процес вашого проекту. Цей шаблон пропонує понад 20 різних стилів карток, які відповідають вашим потребам.
 • Зробіть завдання: цей готовий шаблон відстежує цілі та щотижневі огляди в різних сферах, як-от фінанси, здоров’я, робота, сім’я тощо.
 • Шаблон myLife: це шаблон для особистого використання, як-от історія хвороби, контакти для екстрених випадків і покрокові посібники.

З безстроковим доступом до Auscomp ви отримуєте доступ до понад 70 шаблонів у різних аспектах, включаючи календарі, планувальники, організатор відпусток, адресну книгу, клієнтські портали, бізнес-пакети, myLIFE тощо.

Etsy

Etsy не обмежується лише продажем дрібниць, але може похвалитися великою бібліотекою готових платних шаблонів. Є багато шаблонів OneNote, які ви можете не знайти на інших веб-сайтах.

Ось кілька шаблонів, доступних на Etsy:

 • Boho Planner: цифровий планувальник, призначений для відстеження та запису подій у сфері фінансів, фітнесу, охорони здоров’я та інших категорій. Цей планувальник має акуратний і мінімалістичний дизайн, який забезпечує достатньо місця.
 • Планувальник YouTube: цей шаблон являє собою набір ресурсів і посібників, які дозволяють планувати та планувати відео на каналі YouTube.
 • Планувальник для вчителів OneNote: для шкіл і вчителів, щоб відстежувати прогрес учнів, розклад уроків і іспитів.
  8 найпопулярніших програм для розгону графічного процесора для покращення графіки

Більшість цих шаблонів розроблено незалежними дизайнерами. Користувачі можуть перевірити рейтинги перед покупкою шаблонів. У шаблонах є багато дизайнів і макетів для вашого цифрового планувальника. Наприклад, любителі собак можуть вибрати собачу нішу🐶 цифровий планувальник!

OneNote Gem

Хоча веб-сайт не є інтригуючим на вигляд, OneNote Gem надає вам кілька найкращих шаблонів. У них є широкий набір шаблонів, як-от тижневі завдання, справи тощо.

Ось кілька найкращих шаблонів OneNote Gem:

 • Управління часом у чотирьох квадрантах: шаблон розділяє елементи управління часом на чотири елементи; криза, відволікання, продуктивність і марнотратство.
 • Я читаю книгу: для книжкових хробаків цей шаблон можна використовувати як пам’ятку для відстеження романів і книг.
 • Контрольний список перед подорожжю: цей шаблон позначає список усіх завдань перед плануванням подорожі.

Ці шаблони OneNote сортуються за тижневими завданнями, розподілами часу, зустрічами та шаблонами GTD. Крім того, ви також можете завантажити шаблон для вчителів і домашніх завдань, нотатки Корнелла та контрольний список перед поїздкою. Ви також можете придбати більше шаблонів як надбудови на їх веб-сайті.

Блокнот

Блокнот це проста веб-програма, яка пропонує безліч шаблонів OneNote. Вам не потрібно завантажувати або встановлювати будь-які надбудови тут; лише за один крок зареєструйтеся за допомогою облікового запису Microsoft.

Ось типи шаблонів, які ви отримаєте з Notegram:

 • Місячний календар: місячний календар, який дозволяє додавати та записувати завдання та переглядати важливі завдання всередині. Ви також можете зв’язати завдання з іншою сторінкою OneNote, щоб створити серію завдань.
 • Цінності обслуговування клієнтів: для команд обслуговування клієнтів цей шаблон може стати в нагоді для запису відповідей на опитування.
 • Журнал рахунків: шаблон містить список грошових потоків і операцій для відстеження рахунків.
 • Щотижневий планувальник: тижневий планувальник, який містить список усіх завдань і подій. Шаблон чистий і має достатньо місця для запису щотижневих завдань.

Все, що вам потрібно зробити, це натиснути «Зберегти», щоб додати потрібні шаблони OneNote до вашої бібліотеки Microsoft.

Планувальник Key2Success

Можливо, ви часто чули про слово SWOT, яке містить перелік усіх сильних і слабких сторін, можливостей і загроз продукту чи організації. Ну, це те, що планувальник Key2Success Плитка аналізу SWOT робить!

Цей окремий шаблон розроблено для того, щоб команди продукту проводили SWOT-аналіз і визначали цілі на майбутнє.

Шаблон можна використовувати в OneNote або завантажити як PDF-файл. Назва містить усі необхідні елементи для SWOT-аналізу:

 • Атестаційна комісія
 • SWOT
 • Моя роль
 • Цілі
 • Етапи дії
 • Ключові цілі
 • Примітка Плитки

Однак планувальник Key2Success не обмежується SWOT-аналізом, а також розкладом занять, журналом читання та шаблоном списку, книгою рецептів, сторінками зустрічей тощо.

Академія LGC

Академія LGC має організовану бібліотеку шаблонів, яка складається з понад 20 односторінкових шаблонів і міні-курсів для різних інструкцій із використання OneNote.

Академія LGC містить низку шаблонів, зокрема планувальники цілей, шаблони календарів, шаблони проектів і шаблони списків справ.

  Чому ви не повинні використовувати диспетчер паролів вашого веб-переглядача

Ось список найкращих пакетів шаблонів:

 • Шаблони календарів: цей набір шаблонів містить щотижневий і місячний макет із 3 варіантами (оновлений календар на 2023 рік).
 • Шаблони планувальника цілей: у цьому шаблоні перераховано всі ваші цілі та успішний план дій, а також детальні інструкції та робочі процеси.
 • Шаблони проектів: розроблений для всіх типів проектів, цей пакет шаблонів складається з шаблону інформації про проект, списку контактів, шаблону вступу та шаблону однохвилинної зустрічі.

Вони також надають 9 відеоуроків і набір шаблонів з 1 цифровим блокнотом, доступним для завантаження; звичайно, це платно.

Текст Blaze

The TextBlaze Шаблон OneNote зрозумілий і схожий на реальні нотатки, які ви кладете на стіл. Ви можете створити шаблони OneNote менш ніж за 5 хвилин, ввівши текст для введення.

Ви можете отримати миттєву допомогу від онлайн-спільноти, щоб миттєво вирішити всі ваші запити.

Ось найкращі шаблони, які пропонує TextBlaze:

 • Примітки до зустрічі команди: невелика наліпка, яка містить усі деталі зустрічі команди, включаючи посилання на зустріч, учасників, дату та дії.
 • Примітки щодо бюджету: цей шаблон призначений для створення бюджетів усіх типів. Незалежно від того, чи бажаєте ви включити рахунки, розваги, потреби та побажання, бюджетні нотатки перераховують вартість, чеки та загальні витрати.
 • Нотатки для класу: учні можуть використовувати цей спеціальний тип нотаток, щоб перерахувати теми уроків і записати всі формули для різних предметів.

Найкраща частина; ви можете усунути необхідність вводити повторювані події та налаштувати свої нотатки в режимі реального часу. Однією з унікальних особливостей TextBlaze є його логічні правила, які дозволяють вставляти вміст за допомогою умов if/then.

Як інсталювати шаблони OneNote?

Встановлення ваших шаблонів OneNote займає кілька хвилин. Ці шаблони мають розширення файлу ONE. Щойно ви завантажите ці шаблони, їх буде завантажено у файловий провідник або розділ завантажень.

Ось швидкі кроки для встановлення та використання шаблонів OneNote:

Крок 1. Запустіть OneNote і натисніть «Файл», а потім «Відкрити».

Крок 2. Виберіть «Відкрити з інших місць» і знайдіть папку шаблону OneNote.

Крок 3. Після встановлення ви матимете всі шаблони на вкладці «Відкриті розділи».

Крок 4. На вкладці «Вставлення» натисніть «Шаблони сторінок» і «Зберегти поточну сторінку як шаблон».

Крок 5. Після того, як ви назвали шаблон, ви знайдете список усіх шаблонів OneNote у розділі шаблони.

Ви також можете налаштувати шаблони OneNote, виконавши наведені кроки:

Крок 1: натисніть «Додати сторінку», щоб додати шаблон у порожнє місце.

Крок 2: На вкладці «Перегляд» виберіть потрібний розмір сторінки.

Крок 3: Виберіть параметр розміру паперу, а також поле сторінки.

Крок 4. Так само, як ви працюєте зі звичайним шаблоном, використовуйте потрібні інструменти та параметри тексту, щоб додати вміст до шаблону OneNote.

Висновок

Шаблони OneNote можуть підвищити вашу продуктивність і допомогти зосередитися на створенні нотаток. Найкраще те, що ви можете легко налаштувати та встановити ці шаблони прямо зі свого мобільного пристрою.

Усуньте необхідність робити нотатки на нудних порожніх сторінках і використовуйте цей дивовижний цифровий інструмент, щоб підвищити продуктивність.

Далі – програми для створення нотаток на Apple Watch, які полегшують організацію.