Понад 20 статистичних даних TikTok, які ви не можете дозволити собі ігнорувати у світі маркетингу

| | 0 Comments| 12:46 PM
Categories:

Представляємо статистику TikTok, яку повинен знати кожен маркетолог!

TikTok, раніше Musical.ly, є найкращою платформою соціальних мереж, коли йдеться про час, який люди витрачають на неї щодня. Але чому TikTok такий популярний?

TikTok був новатором у впровадженні короткого відеоконтенту. Мало того, інші статистичні дані TikTok, як-от те, як він став одним із світових лідерів у індустрії додатків для соціальних мереж, де домінують Мета, просто неймовірні!

Бренди та компанії люблять TikTok, оскільки він має одне з найвищих завантажень програм за всю історію, і люди постійно користуються TikTok. Це гарне місце, щоб націлити свого наступного клієнта або перенацілити свого старого клієнта за допомогою вмісту, який є привабливим, привабливим і веселим.

Якщо ви хочете зробити свою маркетингову гру сильнішою, ви не можете ігнорувати силу TikTok. Щоб по-справжньому зрозуміти, яку владу TikTok має над компаніями та брендами, подивіться на ці 26 неймовірних статистичних даних TikTok:

Шанувальники тисячоліть

Міленіали люблять TikTok, у 2,3 рази частіше позначають бренди

Міленіали люблять TikTok і є У 2,3 рази ймовірніше щоб позначити бренд або створити публікацію. Це може бути огляд допису про продукт, закулісне відео або відео розпакування. Незалежно від вмісту, ви побачите, що міленіали взаємодіють із вашим брендом набагато частіше, ніж з іншими мережевими платформами.

Фактично, ви побачите, що 62% мілленіалів публікують повідомлення, коли вони взаємодіють із смішним або розважальним вмістом. Якщо ви хочете орієнтуватися на найбільшу групу в TikTok, яка зараз має найбільшу купівельну спроможність, виберіть розважальний голос бренду та створіть смішний вміст.

Ось чому обслуговування клієнтів у соціальних мережах зараз має велике значення, оскільки більшість покупців бренду можна знайти в Інтернеті.

Стрімкі завантаження

У 2020 році TikTok досяг 313,53 млн+ завантажень

Джерело: Statista

Формат короткого відео, який зараз став популярним у соціальних мережах, був запущений TikTok. Запущений ByteDance, TikTok виник як Douyin у 2016 році.

Але світову популярність він отримав у 2020 році 313,53 мільйона завантажень у першому кварталі 2020 року. Це найбільша кількість квартальних записів, створених TikTok на сьогодні.

Насправді, це неабиякий подвиг, тому що це перша неметапрограма, яка досягла 3 мільярдів глобальних завантажень, особливо в той час, коли вона була заборонена на своєму найбільшому ринку – Індії. Крім того, слід взяти до уваги його конкурента YouTube, який пізніше запустив YouTube Shorts у 2020 році.

Я думаю, що популярність TikTok стрімко зросла у 2020 році, оскільки пандемія прикувала всіх до дому, і вони прагнули розважитися за допомогою TikTok – переглядати та створювати ці короткі відео.

У другому кварталі 2020 року було 291,99 мільйона завантажень, що є другим за величиною завантажень, які коли-небудь генерував TikTok за один квартал. Згодом кількість завантажень зменшувалася між 161,65–244,23 мільйона завантажень щокварталу з 3 кварталу 2020 року до 4 кварталу 2020 року.

Починаючи з 2023 року глобальна кількість завантажень демонструє поступове зростання. У першому кварталі 2023 року кількість глобальних завантажень TikTok досягла 239,29 мільйона, у другому кварталі зросла до 257,93 мільйона, а в третьому кварталі 2023 року – 272,7.

Будь ласка, зверніть увагу: 272,7 мільйона завантажень (зафіксовано в 3 кварталі 2023 року) є третім найбільшим глобальним завантаженням TikTok з моменту його створення.

Щоденне використання

Люди користуються TikTok в середньому 1,5 години на день

Джерело: SensorTower

Люди щодня витрачають найбільше часу на TikTok – вони витратили величезну кількість 95 хвилин в середньому у 2022 році. Це особливо цікаво, оскільки TikTok продовжує бути забороненим у своїй Індії з 2020 року.

Це тому, що вони втрачають свій найбільший ринок, який переважно походить із цієї країни, і переходить до Instagram, YouTube або Facebook.

Однак це не вплинуло на TikTok, оскільки в першому кварталі 2020 року він мав найбільшу кількість установок – 313,53 M+. Це велике досягнення, враховуючи, що він не належить до сімейства Meta, і все ж випереджає його за кількістю.

Згідно зі статистикою соціальних мереж, YouTube посідає друге місце з 74 хвилинами щоденного витрачання, а Instagram займає третє місце з 51 хвилиною щодня.

29% світової аудиторії TikTok відкривають програму щодня. Насправді TikTok є другим за величиною залучення після Instagram, лідером залучення з 39%.

Запити, створені оголошеннями

74% користувачів покоління Z запитуватимуть рекламу

TikTok є чудовим місцем для маркетологів, оскільки він приваблює покоління Z, яке взаємодіє з вашим рекламним вмістом. Фактично, згідно з Бібліотекою матеріалів 2022 року Дослідження глобальних торгових рекламних продуктів TikTok Marketing Scienceпонад 74% користувачів покоління Z запитуватимуть додаткову інформацію, коли побачать динамічну рекламу.

  Як надіслати SMS у TikTok без номера телефону

Хоча маркетологи (партнерські та платні медіа) стверджують, що реклама в соціальних мережах є чудовим способом підвищити впізнаваність бренду та конверсії, чому динамічна реклама TikTok популярна? Чим вони відрізняються?

Динамічні оголошення-вітрини – це спеціальна відеореклама, створена в реальному часі з урахуванням цільової аудиторії. Вони персоналізовані та допомагають маркетологам показувати релевантній аудиторії лише наявні в наявності продукти для ефективної сегментації клієнтів. Таким чином вони націлюють або перенацілюють клієнтів на основі певної поведінки чи інтересів.

Сьогодні аудиторія, особливо молоде покоління Z, може визначити, яка аудиторія фальшива, а яка надто хороша, щоб бути правдою. Отже, динамічна реклама є чудовим способом для маркетологів охопити певну аудиторію, перетворивши її на клієнтів.

Зростаюча база користувачів

У 2025 році очікується 955,3 мільйона користувачів TikTok

TikTok став свідком свого найбільшого зростання на початку 2020 року з найвищі квартальні завантаження це колись бачив. Якщо говорити про загальну кількість користувачів, то 2020 рік почався з 465,7 мільйонів користувачів TikTok, що лише зросло з року в рік.

Крім того, у 2021 році кількість користувачів TikTok зросла до 655,9 мільйонів, а потім знову до 755 мільйонів користувачів через рік у 2022 році.

У 2023 році кількість користувачів склала 834,3 мільйона, і очікується зростання в порівнянні з минулим роком, що призведе до 900,7 мільйонів користувачів у 2024 році, а потім до 955,3 мільйона користувачів у 2025 році.

Вражаючі доходи

Дохід TikTok сягнув 500 мільйонів доларів у 2020 році тільки в США

TikTok демонструє виняткові успіхи з точки зору прибутку. Як інакше ви поясните, що TikTok приніс на 205 мільйонів доларів більше, ніж Meta, Snapchat і Twitter (тепер X) разом узяті?

Ми, звичайно, говоримо про покупки в програмі. Ця китайська програма була в центрі уваги завдяки створенню нового досвіду відео, яке приковує людей до їхніх екранів, а інші компанії соціальних медіа копіюють форму занадто швидко!

З 2019-2020 років TikTok є новатором як у формі, так і в доходах. Хорошим прикладом цього є те, що в 2019 році TikTok приніс колосальні 200-300 мільйонів доларів у всьому світі, тоді як лише рік потому все було готово принести 500 доларів США лише з США.

Покупки в програмі TikTok, зокрема, стали лідером у розвитку. У третьому кварталі 2023 року дохід від покупок у програмі TikTok був найвищим за всю історію – 680,74 мільйона. Починаючи з 2021 року, це незначне зростання порівняно з минулим роком.

У 4 кварталі 2021 року вперше виручка підскочила з 407,01 млн у 3 кварталі до 606,34 млн у 4 кварталі.

Читайте також: Цікаві факти з YouTube, про які ви могли не знати

Фонд творців

Повідомляється, що TikTok пропонує фонд для творців у розмірі 500 доларів США

Із зростанням маркетингу впливових людей усі соціальні мережі, включаючи TikTok, Instagram, Facebook, X, Pinterest, пропонують стимули для залучення впливових осіб. Різні платформи соціальних медіа застосували різні підходи, щоб залучити більше впливових людей і якісних творців, щоб збільшити їхні доходи та залучення.

TikTok є пропонуючи своїм творцям 500 доларів. Як повідомляється, він запрошує нових впливових людей із фондом творців у розмірі 500 доларів для створення контенту на їхньому ринку творців. Я впевнений, що це працює, тому що платформа розвивається невпинними темпами.

Pinterest також випустив два раунди заявок для Creator Fund, щоб заохотити творців і підтримати їхні зусилля. У Instagram також є бонуси за барабани, програми заохочення творців IG та інші інструменти монетизації, як-от виплати в Instagram, які винагороджують чудовий вміст, постійну креативність і мотивують творців продовжувати творити.

Користувачі TikTok купують, щоб підняти собі настрій

TikTok Marketing Science Global Retail Path to Purchase (2021) показує, як користувачі TikTok в 1,3 рази більша ймовірність придбати продукт, щоб покращити їх самопочуття. Це досить важлива статистика TikTok, особливо в порівнянні з іншими мережевими платформами, такими як Instagram, LinkedIn або Facebook.

Це чудова статистика для афілійованого маркетолога або цифрового маркетолога, на яку варто звернути увагу. Це одна з головних причин, чому TikTok набув популярності за останні п’ять років.

Дохід TikTok від iOS

41% доходу TikTok від iOS надходить із США

Сполучені Штати є одним із провідних ринків для TikTok, коли йдеться про дохід. Те, що її економіка породила 39,4 мільйона доларів у 2022 році для TikTok є достатнім доказом.

Однак я не кажу про загальний дохід. Це лише дохід від iOS, отриманий від Apple App Store.

Наступною країною за доходами від iOS є Саудівська Аравія, у 2022 році вона заробила 18 мільйонів доларів.

Доходи Google Play

Найбільші доходи TikTok від Google Play надходять із США, Німеччини та Франції

Сполучені Штати є не лише найкращим джерелом доходу iOS для TikTok, але й найкращим джерелом доходу, коли йдеться про покупки, зроблені через Google Play Store у 2022 році. Фактично, США допомогли TikTok отримати 41 мільйон доларів у 2022 роціщо становить 34% від загального доходу Google Play.

  Як додати або змінити мініатюру TikTok

На другому місці Німеччина з майже 18 мільйонами доларів доходів від Google Play для TikTok, тоді як Франція посідає третє місце з 6,81 мільйонами доларів для TikTok.

Найвищий мінімальний витрачений час

Люди витрачають на TikTok 197,8 мільйонів годин

Я вже обговорював, як TikTok реєструє найвищий мінімум часу, витраченого в порівнянні з іншими платформами соціальних мереж. Він зберігає рекорд, оскільки також є найкращим претендентом на кількість часу, проведеного в додатку всіма користувачами за день.

Наразі, за даними Wall Street Journal, користувачі TikTok витрачають 197,8 мільйонів годин щодня на платформі. Ви зможете зрозуміти, наскільки велика ця цифра, якщо порівняти з 17,6 мільйонами годин, проведених в Instagram щодня. Бачите величезну різницю?

Це пояснює, чому TikTok є найкращою платформою соціальних медіа, яка забезпечує більше залучення, ніж усі мета-платформи разом узяті. Не дивно, що соціальна CRM зараз має таке першорядне значення.

Перевага брендовому вмісту

Тисячолітні користувачі TikTok люблять цікавий контент бренду

Мілленіали, які народилися між 1981 і 1996 роками, зараз перебувають у віці за 20 або 30 років. Вони є найбільшими споживачами більшості рекламних рішень у соціальних мережах, афілійованих продуктів тощо. Отже, маркетологи хочуть націлити мілленіалів саме на те, щоб швидше продавати.

TikTok — ідеальна платформа для мілленіалів. Це тому, що 1 із 2 мілленіалів на платформі вважають платформу розважальною. Це велика перевага для брендів, які прагнуть збільшити видимість своїх сайтів або підвищити залученість.

А тепер, який контент повинні створювати бренди в TikTok, щоб залучити мілленіалів старшого віку, оскільки вони зараз мають найбільшу купівельну спроможність? 40% тисячолітніх користувачів TikTok ті, хто подорожує модою, віддають перевагу контенту бренду, який є розважальним і веселим, і готові платити!

Найбільша аудиторія США

США мають найбільшу аудиторію TikTok

Я вже згадував, що США приносять найбільший дохід (отриманий через Apple App Store і Google Play Store). Отже, цілком зрозуміло, що в країні найбільша аудиторія для TikTok, з 143 мільйони користувачів у жовтні 2023 року.

Далі йде Індонезія, невелика острівна країна в Азії, яка має колосальні 106 мільйонів користувачів TikTok. Це особливо цікаво, враховуючи, що Індія з Азії була головним ринком для TikTok, поки його не заборонили в країні в 2020 році після політичних суперечок.

Бразилія посідає третє місце з 95 мільйонами користувачів, які люблять TikToks у країні.

Швидко створюйте текстовий вміст

Найбільшим ідентифікатором рекламного матеріалу TikTok є текст

37% усіх користувачів TikTok Відчуйте, що найбільшою ознакою рекламного оголошення TikTok є текст. Ви можете використовувати TikTok Розумний текстінструмент генерації тексту для швидкого створення відповідного текстового вмісту.

Насправді він також має Помічника перекладу, який може допомогти вам перекласти рекламний текст більш ніж на 50 мов, щоб охопити ширшу аудиторію.

Однак Smart Text недоступний для використання в США (найбільший ринок TikTok) і Канаді. Основними мовами, на яких Smart Text створює вміст, є англійська, німецька, російська, французька та в’єтнамська, а також є інші мови, на які можна перекладати.

Усі люблять TikTok

Хто більше користується TikTok? Чоловіки чи жінки?

Немає чіткої відповіді. Усі люблять TikTok. Проте в деяких випадках лідирують жінки, а в інших – чоловіки. Отже, ми припускаємо, що це близький виклик!

Хоча різниця незначна, жінки-користувачі TikTok були 18,2% порівняно з 18% чоловіків які становили демографію користувачів TikTok віком від 18 до 24 років.

Однак, коли ми переходимо до наступної вікової групи від 25 до 34 років, чоловіки домінують у TikTok з 16,6%, тоді як жінки – 16,3%.

В обох цих випадках відмінності незначні для цього звіту за жовтень 2023 року.

Більше цікавих оголошень

Більш розважальна реклама TikTok має на 25% більшу любов до бренду

Дослідження TikTok Marketing Science Global Entertaining Ads Study 2022 показує, що мілленіали показують на 25% вищий бренд люблю рекламу TikTok, яка є більш цікавою. Міленіали вважають платформу розважальною та веселою, і тому TikTok є найпопулярнішою платформою серед цієї вікової групи.

Це також важлива статистика TikTok для маркетологів, оскільки вони можуть націлювати міленіалів за допомогою розважальних оголошень і спонукати їх купувати більше продуктів. Це пов’язано з тим, що представникам мілленіалів зараз близько 20-30 років і вони мають найбільшу купівельну спроможність, щоб спонукати до імпульсивних покупок, технологічних гаджетів і популярних продуктів у TikTok.

Сила особистих облікових записів

Особисті облікові записи генерують більше переглядів у TikTok

У TikTok бізнес-акаунти не так популярні, особливо в порівнянні з особистими. Особисті акаунти створюють більшу кількість переглядів на платформі.

  Як зберегти своє відео в TikTok без водяного знака

Крім того, особисті акаунти в TikTok генерують в середньому 30 100 переглядів у порівнянні з 17 500 переглядами з бізнес-акаунтів. Ось чому компанії повинні співпрацювати з впливовими особами та творцями, щоб продемонструвати свої продукти. Вони можуть очікувати кращих результатів від цієї співпраці творців, ніж від прямого продажу або публікації бізнес-акаунтів.

Найкраще місце для покупок

Покоління Z 1.8 з більшою ймовірністю будуть робити покупки в TikTok

Покоління Z, перспективне покоління з усіма їхніми крутими жаргонами та купівельною спроможністю У 1,8 рази більше шансів робити покупки в TikTok а не прямі ринки. Це тому, що на їхні рішення про покупку впливають їхні спільноти – що купують інші люди навколо них, що в тренді на TikTok чи Instagram.

Насправді більшість покоління Z відкривають для себе багато продуктів у TikTok, перш ніж дізнаються про них безпосередньо або взагалі.

Гарний маркетинговий ROI

TikTok має 16% ROI для маркетологів B2B

TikTok — ідеальне місце для маркетологів B2B, оскільки це найкраща платформа соціальних медіа з точки зору залучення. Крім того, він має 16% повернення інвестицій (ROI) для маркетологів B2B. Він зрівнявся з Instagram на другій позиції.

Facebook є найкращою платформою соціальних мереж у цьому відношенні. У травні 2023 року він має найвищу рентабельність інвестицій, коли йдеться про маркетинг B2B, з 22%.

Інноваційна реклама

2/5 користувачів покоління Z вважають рекламу TikTok Lead Gen більш інноваційною

TikTok є ідеальною платформою для націлювання на користувачів покоління Z, оскільки 2 із 5 користувачів покоління Z кажуть, що реклама TikTok є більш інноваційний, ніж інші платформи. Це величезний плюс, якщо метою вашого бренду є залучення потенційних клієнтів і збільшення конверсій.

Залучення потенційних клієнтів є однією з цілей реклами TikTok, де, якщо користувач торкнеться CTA оголошення, яке залучає потенційних клієнтів, відкриється миттєва форма або перенаправить його на ваш веб-сайт. Ви можете використовувати миттєву форму, щоб збирати інформацію про користувача, бронювати слоти, дізнаватися про свій бізнес або продукт тощо.

Маркетинг: B2B і B2C

Рентабельність інвестицій TikTok становить 16% для B2B та B2C маркетингу

TikTok має 16% рентабельності інвестицій не лише для B2B маркетингових заходів на платформах, а й для B2C маркетингу. Він зрівнявся з Instagram і YouTube на другій позиції в результатах цього маркетингового опитування.

Facebook залишається лідером, популярним для метареклами та Facebook Marketplace, з 22% ROI.

Якщо ви думаєте про LinkedIn, він має 7% рентабельності інвестицій. Однак це чудовий вибір як для маркетологів B2B, так і для B2C, оскільки витрати на рекламу низькі порівняно з іншими. Подивіться, які інші статистичні дані роблять LinkedIn ідеальною платформою для маркетологів B2B тут.

Розважальний контент

62% міленіалів у TikTok взаємодіють із розважальним контентом

Я вже згадував, що кожен 1 із 2 мілленіалів у TikTok асоціює платформу з усім, що є веселим і розважальним. Вони також зрештою купують більше від брендів, які, на їхню думку, також є веселими чи розважальними.

Щоб додати до цієї лінії думок, важливо зазначити, що 62% мілленіалів на TikTok частіше взаємодіють із розважальним і веселим вмістом.

Покриття США

TikTok налічує 150 мільйонів американських фізичних осіб і 5 мільйонів американських компаній

У період з 2020 по 2023 рік Сполучені Штати перетворилися на провідний ринок для TikTok. Насправді генеральний директор TikTok Шоу Цзі Чу розповів у Відео TikTok що 150 мільйонів людей у ​​США користуються TikTok у 2023 році. Це кількість активних користувачів (щомісяця), і це особливо вражає, оскільки це приблизно половина населення країни.

Крім того, TikTok є домом для 5 мільйонів компаній зі Сполучених Штатів. Більшість із них – це малі та середні підприємства, що демонструє, наскільки TikTok є чудовою платформою для онлайн-продажів і видимості для вашої аудиторії!

Пошук зв’язків

74% користувачів TikTok знаходять людей, з якими можуть спілкуватися

Що робить соціальні мережі популярнішими за інші? Тут можна думати про багато речей, але я думаю, що це спільнота. Саме завдяки цьому TikTok перевершує всіх своїх конкурентів, оскільки 74% його користувачів можуть знайти людей, з якими вони можуть спілкуватися в TikTok.

Ця мережа залежить від найпотужнішого з відомих нам зв’язків: людського зв’язку, і допомагає брендам використовувати його, гарантуючи, що вони залишаються автентичними та вірними своїй аудиторії та самим собі.

Я вважаю, що саме це робить TikTok потужною платформою з його короткими відео та розважальним контентом.

TikTok змінює життя

Контент TikTok став надзвичайно популярним, оскільки він навчає вас лайфхакам, яких ви ніколи не вивчали в школі, і спрощує складну логіку. Усе це робиться у веселій та розважальній формі. Ось що робить його таким привабливим для користувачів. Оскільки він настільки популярний серед користувачів, бренди змушені використовувати TikTok.

Якщо ви маркетолог B2B або B2C і думаєте, як позиціонувати свій бренд на TikTok, обирайте розважальний і смішний контент, який може бути до вподоби більшості людей; ви збільшите видимість, конверсії та продажі.

Тепер, коли ви прочитали про TikTok, навіщо вивчати, як записувати відео TikTok на екрані на Android, iOS і Windows?