Помилка проксі Netflix – як обійти та розблокувати Netflix

Страшна помилка проксі Netflix є ворогом мандрівників і любителів іноземного контенту, але ми покажемо вам, як обійти її за допомогою VPN. Налаштування займає лише кілька хвилин, і наші рекомендовані постачальники мають чудовий досвід подолання заборони VPN Netflix.

Найпопулярніший потоковий сервіс у світі обслуговує тисячі телевізійних шоу та фільмів користувачам у більш ніж 190 країнах. Однак, незважаючи на свою популярність, Netflix не позбавлений недоліків. Міжнародні закони про вміст забороняють Netflix транслювати певні відео в певних регіонах, а це означає, що деякі фільми та серіали не будуть доступні в різних регіонах. Це неприємно для всіх, хто бере участь, тому багато користувачів використовують VPN для розблокування Netflix.

Використовуйте будь-яку з цих VPN, щоб остаточно вирішити помилку проксі Netflix:

NordVPN – найкращий засіб розблокування Netflix – NordVPN вже довгий час грає в гру «кішки-мишки» з Netflix, і вони вдосконалили свою величезну мережу, щоб постійно подолати страшну помилку проксі-сервера.
Surfshark – Незалежно від того, до якого сервера ви підключаєтеся, Netflix працюватиме. Surfshark пропонує, мабуть, найнадійніший доступ до 14 бібліотек Netflix у всьому світі.
ExpressVPN – Надзвичайно швидка мережа ExpressVPN ідеально підходить для потокової передачі без буфера. Один з найпопулярніших варіантів для Netflix США.
CyberGhost – навіть якщо ви не володієте технікою, ви можете легко натиснути режим «розблокувати потокове передавання», щоб отримати доступ до улюблених потокових служб.
IPVanish – перевірений і справжній постачальник, створений для безпечних потоків.

Netflix не може дозволити передплатникам отримати доступ до вмісту по всьому світу без бою. Компанія почала блокувати послуги VPN та проксі за замовчуванням, унеможливлюючи доступ до вмісту, навіть якщо ваш VPN знаходиться в тій же країні, що й ви. Страшний екран «Помилка проксі Netflix» змушує багатьох людей закотити очі. Але все ще є деякі обхідні шляхи, які ви можете використовувати. Нижче ми обговорюємо помилку проксі разом із кількома рекомендованими рішеннями для її обходу.

30-денна гарантія повернення грошей

Розуміння, чому виникає помилка проксі Netflix

Netflix використовує кілька різних методів блокування, щоб запобігти несанкціонованому доступу до проксі та VPN. Найпоширенішим є екран помилки, зображений вище. Це з’являється щоразу, коли ви намагаєтеся запустити фільм на веб-сайті Netflix, коли VPN активна у фоновому режимі. Звісно, ​​на різних платформах з’являтимуться дещо різні повідомлення, але сенс завжди однаковий: вимкніть свій VPN або не виберіть Netflix.

Netflix помилка проксі веб-сайту

Netflix використовує фільтр зіставлення IP-адреси, щоб визначити місцезнаходження кожного стримера. Вони також зберігають головний список усіх діапазонів IP-адрес, якими керують VPN та проксі-сервіси. Щоразу, коли одна з цих IP-адрес намагається запустити фільм, Netflix замість цього з’являється страшний екран помилки проксі-сервера.

Блокувальник веб-сайтів можна легко обійти, якщо ви використовуєте правильний VPN. Служби регулярно змінюють свої доступні IP-адреси, щоб запобігти подібним ситуаціям, а це означає, що кілька VPN все ще можуть забезпечувати надійні з’єднання Netflix з віртуальної країни, яку ви виберете. Рекомендовані нижче VPN — це чудовий вибір для розблокування Netflix та позбавлення від екрана помилки проксі.

  Як заощадити гроші на сховищі iCloud

Помилка проксі в програмах Netflix

Потокове передавання Netflix на iPhone, пристрої Android, ігровій консолі, Fire TV Stick або TV Box зазвичай означає встановлення спеціального додатка. Це програмне забезпечення дозволяє надзвичайно легко вибирати та дивитися фільми, особливо на малопотужних пристроях або пристроях із складністю навігації, де веб-інтерфейс просто не працює.

Netflix використовує іншу систему блокування в програмах, яку набагато складніше обійти. Цей метод фільтрації на рівні DNS виявляє VPN без використання IP-адрес, і його майже неможливо обдурити. Якщо ви отримуєте помилку проксі-сервера Netflix в одній із програм, насправді немає іншого виходу, окрім як вимкнути VPN або спробувати потік у браузері.

Використовуйте VPN для виправити помилку проксі Netflix

Який найкращий спосіб пробити фільтр блокування та виправити помилку проксі Netflix? Використання високоякісної VPN. Якщо ви виберете правильний сервіс, ви зможете отримати доступ до всього каталогу Netflix з будь-якої точки світу. Хочете транслювати щось з іншої країни? Просто перейдіть на інший сервер і зробіть це.

1. NordVPN

NordVPN має кілька вражаючих функцій, які роблять його одним із найкращих VPN. Nord має понад 5400 серверів у 59 різних країнах, що є однією з найбільших мереж у галузі. Це дає вам вражаючу кількість IP-адрес на вибір, коли прийде час дивитися Netflix з VPN. Мережа також надає унікальні функції, яких немає в інших VPN, зокрема виділені P2P-з’єднання, подвійне шифрування та маршрутизацію через VPN.

NordVPN має надзвичайно ретельну політику нульового реєстрації, яка одночасно охоплює пропускну здатність, трафік, позначки часу та доступ до DNS. Це на додаток до автоматичного вимикання та функцій захисту від витоку DNS у широкому спектрі програм, а також 256-бітного шифрування AES для всіх даних.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Плюси
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: 2-річний план (знижка 68% – посилання нижче)
Швидкі та стабільні з’єднання
Витоків IP/DNS не виявлено
Базується в Панамі
Політика гарантії повернення грошей (30 днів).

Мінуси
Деякі сервери можуть бути повільними і ненадійними
Іноді повільна обробка відшкодувань (але завжди).

2. Surfshark

Справедливо сказати, що з моменту їх запуску в 2019 році зростання популярності Surfshark на сцені VPN було різким. Це тому, що на додаток до найкращих версій стандартних положень конфіденційності, утиліта для розблокування Netflix від Surfshark є не що інше, як революційною. Ось що ми маємо на увазі:

Зазвичай вам доводиться шукати правильний сервер, щоб обійти агресивну заборону VPN Netflix. Навіть тоді вам, можливо, доведеться повозитися з деякими налаштуваннями, щоб це запрацювало – якщо ваше важке шифрування не спричиняє нескінченну буферизацію.

Але не Surfshark; кожен із їхніх понад 800 серверів працює, щоб подолати помилку проксі Netflix. Це значною мірою завдяки автоматичному методу маскування, який сховається через глибоку перевірку пакетів, як ніндзя. Додайте до цього бездоганну політику ведення журналів, криптографію 256-AES-GCM та найдосконаліші протоколи тунелювання, і ви отримаєте природженого переможця для потокової передачі Netflix.

Плюси
Кожен сервер оптимізовано для розблокування Netflix, BBC iPlayer, Hulu тощо
Кожен сервер є спеціалізованим сервером
Гарантія повернення грошей без запитань
Базується на Британських Віргінських островах, де немає законів про збереження даних
Відповідна підтримка клієнтів доступна 24/7.

Мінуси
Зростаюча мережа не має такого покриття, як більш зрілі VPN
Статус New-kid-on-the-block може не викликати такої довіри, як більші постачальники.

Прочитайте наш повний огляд Surfshark.

3. ExpressVPN

ExpressVPN – це швидка, надійна та безпечна VPN, яка поєднує всі необхідні функції, щоб зробити її однією з найкращих послуг на ринку. Компанія керує невеликою, але міцною мережею з понад 3000 серверів у 94 країнах, що дає вам багато можливостей, коли справа доходить до пошуку нових IP-адрес, щоб подолати помилку проксі Netflix.

  Як налаштувати підпис електронної пошти, мобільний та персональний комп’ютер

Для конфіденційності ExpressVPN захищає всі дані за допомогою 256-бітного шифрування AES і надзвичайно ретельної політики нульового реєстрації трафіку, запитів DNS та IP-адрес. Спеціальне програмне забезпечення компанії надзвичайно добре працює на різноманітних пристроях і має як захист від витоку DNS, так і функції автоматичного вимикання, щоб захистити вашу особистість.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Плюси
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: 3 місяці безкоштовно (знижка 49% – посилання нижче)
Супер швидке, надійне з’єднання
Безпечне шифрування та протоколи VPN
Не веде журналів персональних даних
Обслуговування клієнтів (24/7 чат).

4. CyberGhost

CyberGhost зосереджується на забезпеченні швидкої та безпечної роботи для всіх своїх користувачів. Він починається з неймовірної мережі з 5900 серверів у 90 країнах, усі з яких без затримок і легко підключаються. Це також забезпечує величезну різноманітність, коли справа доходить до зламу екранів помилок проксі-сервера Netflix, оскільки у вас буде багато варіантів для нелокальних IP-адрес, готових до використання в будь-який час.

CyberGhost також забезпечує хорошу основу для конфіденційності в Інтернеті, включаючи 256-бітне шифрування AES для всіх даних і політику нульового реєстрації трафіку, позначок часу та IP-адреси. Захист від витоку DNS і автоматичний перемикач увійшли в стандартну комплектацію зі спеціальним програмним забезпеченням служби, щоб забезпечити вашу безпеку незалежно від того, звідки ви дивитеся Netflix.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Плюси
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: ЗНИЖКА 79%.
Дозволено однорангові (P2P) торренти
Витоків не виявлено
Нуль журналів
45-денна гарантія повернення грошей без нарікань.

Мінуси
Не розблокує всі потокові служби.

4. IPVanish

IPVanish має репутацію однієї з найшвидших і найбезпечніших VPN. Компанія забезпечує швидке завантаження та потокове передавання вмісту завдяки великій мережі з понад 1300 серверів у 60 різних країнах, яка включає понад 40 000 IP-адрес на вибір по всьому світу. Це створює міцну основу для ваших потреб Netflix і гарантує, що ваші потоки завжди будуть найвищої можливої ​​якості.

IPVanish має програми для всіх основних програмних платформ, включаючи Android, iOS, Windows, Mac і Linux. Програмне забезпечення постачається із захистом від витоку DNS і автоматичним перемикачем для блокування вашої особи, і кожне з них захищає кожен пакет даних за допомогою 256-бітного шифрування AES. Нарешті, політика нульової реєстрації трафіку завершує потужні функції конфіденційності служби, щоб забезпечити найкращий досвід кожного разу, коли ви підключаєтеся.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

Як виправити помилку проксі Netflix за допомогою VPN

Розблокувати американський Netflix напрочуд легко. Все, що вам потрібно, це правильні інструменти та кілька моментів вашого часу.

Крок 1 – Отримайте активну підписку на Netflix

Жоден із методів розблокування Netflix не може надати вам доступ до вмісту без активної підписки. Не має значення, де зареєстровано ваш обліковий запис, якщо він має хорошу репутацію і ви можете транслювати фільми без VPN.

Крок 2 – Використовуйте ПК з a веб-браузер

Netflix добре блокує VPN-з’єднання за допомогою програми. Насправді, використання VPN на вашому мобільному пристрої або телевізійній приставці ніколи не допоможе розблокувати вміст у всьому світі. Замість цього вам потрібно буде сісти перед ПК або ноутбуком, VPN і веб-браузер у руках.

Крок 3 – Отримайте хороший VPN

Netflix активно блокує всі проксі-сервіси і майже кожну VPN. Однак деяким службам вдається підтримувати постійний потік IP-адрес для постійного доступу до Netflix, а це означає, що вам слід бути надзвичайно вибагливим щодо того, яку VPN ви використовуєте. Наші рекомендації передусім мають чудовий послужний список, що випереджає Netflix на крок.

Крок 4 – Налаштуйте свій VPN

Зареєструйтеся за допомогою вибраного VPN-сервера, завантажте програмне забезпечення на свій ПК, потім запустіть його та увійдіть. Коли воно стане активним і працює у фоновому режимі, ви можете запустити програму та перейти до веб-переглядача сервера. Тут просто виберіть сервер, розташований у країні за вашим вибором. Хочете американські фільми Netflix? Виберіть сервер у США. Хочете подивитися найновішу британську драму? Спробуйте сервер у Великобританії. Це ваш вибір, тому виберіть сервер і підключіться.

  Як вирівняти текст по вертикалі або горизонталі в Microsoft Word

Крок 5 – Спробуйте Netflix

Тепер, коли ви під’єдналися до мережі VPN, відкрийте веб-сайт Netflix і виберіть відео для перегляду. Netflix дає змогу переглядати дані облікового запису та вибирати відео, не викликаючи помилки проксі-сервера, що дає змогу швидко зазирнути в нові шоу, які ви побачите у своєму віртуальному місці. Виберіть щось нове, а потім натисніть «Відтворити».

Це спрацювало? Іноді буде, іноді ні. Навіть з хорошим VPN немає гарантії. Якщо ви бачите помилку проксі-сервера Netflix, знову відкрийте VPN і виберіть інший сервер у тій же країні. Більшість VPN пропонують дюжину або більше місць для кожної області, тож у вас не скоро закінчаться варіанти. Виберіть додатковий сервер, перезавантажте Netflix і повторіть спробу.

Розблокування Netflix увімкнено мобільні пристрої

Існує багато обмежень для використання Netflix і VPN на мобільному пристрої. Оскільки компанія суворо блокує всі послуги проксі-сервера та перемикання IP-адресів, малоймовірно, що ви зможете використовувати додаток Netflix на будь-якій платформі. Однак ви можете спробувати іншу тактику, яка передбачає використання VPN у веб-браузері вашого смартфона. Ваші результати можуть відрізнятися, але варто спробувати, якщо вам потрібен Netflix на ходу.

Крок 1 – Отримайте VPN

Зареєструйтеся в одній із рекомендованих вище служб VPN, щоб отримати найкращий доступ до Netflix. Завершіть підписку, а потім встановіть програму VPN безпосередньо на свій мобільний пристрій. Після того, як ви ввійдете в систему, він повинен автоматично підключитися до найшвидшого сервера, одразу ж забезпечивши ваше з’єднання.

Крок 2 – Знайти правильний сервер

Відкрийте браузер сервера програми VPN і знайдіть сервер у потрібній країні. Якщо ви хочете, наприклад, канадські фільми, виберіть сервер, розташований у Канаді. Підключіться до локації та зачекайте кілька хвилин, поки вона не вирішиться. Після завершення перемістіть програму VPN у фоновий режим (не закривайте її).

Крок 3 – Завантажте Netflix у браузер

Тепер настав час спробувати Netflix у браузері вашого смартфона. Залежно від програми, яку ви використовуєте, це може не працювати, оскільки Netflix вимагає деяких незвичайних плагінів для потокової передачі на портативних пристроях. Виберіть свій улюблений веб-переглядач, потім відвідайте веб-сайт Netflix та увійдіть. Тут просто виберіть фільм, який хочете подивитися, а потім спробуйте завантажити його.

Тут така ж історія, як і в браузерах ПК: ви можете побачити повідомлення про помилку проксі-сервера, а можете і ні, в будь-якому випадку немає гарантії. Якщо ви все-таки зіткнетеся з цим, відкрийте додаток VPN ще раз, спробуйте інший сервер у тій же країні, а потім спробуйте транслювати ще раз.

Висновок

Зусилля Netflix заблокувати VPN розчарували тисячі користувачів у всьому світі. Це не просто відкритий доступ до фільмів, які вони хочуть, це можливість транслювати вміст із рідної країни, не відмовляючись від захисту, який пропонує VPN. Однак Netflix не може задовольнити їхні вимоги через міжнародне законодавство про вміст, і, схоже, ситуація не зміниться найближчим часом.

На щастя, для кожного встановленого блоку проксі Netflix VPN встановлюють тимчасовий обхідний шлях. Рекомендовані вище служби можуть допомогти вам отримати доступ до Netflix практично з будь-якої країни з напрочуд високою надійністю. Все, що вам потрібно, це трохи удачі, і ви більше ніколи не побачите цей жахливий екран помилки проксі Netflix.