Помаранчеве світло на AirPods? Що означають кольори ваших AirPods

Індикатор стану на корпусі AirPods або AirPods Pro може змінюватися на три різні кольори: зелений, оранжевий і білий. Іноді ви навіть можете помітити, що ваші AirPods блимають певним кольором. Але що саме означають різні кольори?

Що означають різні кольори на футлярі AirPods?

Залежно від моделі AirPods, індикатор стану можна знайти поза корпусом (спереду) або всередині нього. Єдиним винятком є ​​AirPods Max, де індикатор стану розташований поруч із портом Lightning.

Коли ваші AirPods знаходяться в зарядному футлярі з відкритою кришкою, індикатор стану вказує на стан батареї ваших навушників. З іншого боку, якщо ви використовуєте AirPods і відкриваєте кришку зарядного футляра, індикатор стану вказує на стан акумулятора зарядного футляра. В обох випадках індикатор стану буде зеленим або помаранчевим.

Хемлін Розаріо/MakeUseOf

Зелений індикатор стану вказує на те, що ваш футляр AirPods повністю заряджено, тоді як помаранчевий індикатор вказує на те, що він не може зарядити один раз. Якщо ви зовсім не бачите світла, найкраще під’єднати зарядний футляр до розетки або покласти його на бездротову зарядну панель. Хоча Apple не пояснює, чому індикатор стану ваших AirPods може блимати зеленим, це, ймовірно, означає, що зарядний футляр не може розпізнати ваші AirPods.

  Як створити обліковий запис у Walmart

Махнур Фейсал/MakeUseOf

З іншого боку, миготливий білий індикатор просто означає, що ваші AirPods перебувають у режимі сполучення. Ви побачите цей індикатор стану, якщо довго натиснути кнопку «Налаштування» на задній частині зарядного футляра або кнопку «Контроль шуму» на лівому навушнику AirPods Max.

Хемлін Розаріо/MakeUseOf

Якщо індикатор стану блимає помаранчевим, це означає, що у ваших AirPods сталася якась помилка сполучення. Нижче ми допоможемо вам це виправити.

Як позбутися помаранчевого світла на футлярі AirPods

Позбутися статичного оранжевого світла легко; вам просто потрібно повністю зарядити AirPods і зарядний футляр. Однак для усунення миготливого оранжевого індикатора часто потрібно скинути налаштування навушників AirPods до заводських, а потім повторно підключити їх до пристрою.

  Чи є Mojo найкращою мовою для розробки ШІ?

Щоб скинути AirPods, покладіть їх назад у футляр і зачекайте хвилину. Потім натисніть і утримуйте кнопку налаштування приблизно 15 секунд. Індикатор стану спочатку блимає помаранчевим, а потім білим, щоб підтвердити, що ви скинули свої AirPods. Якщо у вас є AirPods Max, вам потрібно буде одночасно натиснути кнопку Digital Crown і Noise Control протягом приблизно 15 секунд, щоб зробити те саме.

Далі забудьте або видаліть AirPods із налаштувань Bluetooth вашого пристрою. На iPhone ви можете перейти в «Параметри» > «Bluetooth» і торкнутися кнопки «Інформація» (i) поруч із назвою AirPods, щоб знайти опцію «Забути цей пристрій».

  Як налаштувати головний екран Nintendo Switch

Після того, як ви роз’єднаєте AirPods, покладіть обидва навушники в зарядний чохол, тримайте кришку відкритою та піднесіть їх до свого iPhone. Коли з’явиться спливаюче вікно, натисніть «Підключити». Щоб увійти в режим сполучення, натисніть і утримуйте кнопку «Налаштування» на задній панелі зарядного футляра, доки індикатор стану не почне блимати білим. Користувачам AirPods Max слід замість цього натиснути й утримувати кнопку Noise Control.

Пам’ятайте, що подібне спливаюче вікно не з’явиться на пристроях не від Apple. Вам потрібно буде вручну підключитися, знайшовши аксесуари Bluetooth на своєму пристрої, коли ви переведете AirPods у режим сполучення.

На жаль, якщо індикатор стану вашого AirPods продовжує блимати помаранчевим і ви не можете підключити його до свого пристрою, ваш єдиний вихід — звернутися до служби підтримки Apple для отримання апаратної допомоги.