Покращте конфіденційність онлайн за допомогою цих 5 браузерів із вбудованою функцією VPN

Я впевнений, що ви добре знаєте, що використання VPN є одним із найкращих способів покращити конфіденційність і безпеку в Інтернеті. Однак ви повинні ретельно вибрати правильне рішення VPN відповідно до ваших потреб.

Наприклад, мандрівникам потрібен VPN для доступу до контенту з геообмеженим доступом, віддалені працівники мають захистити з’єднання під час підключення до загальнодоступної Wi-Fi, а гравці хочуть меншу затримку та стабільне з’єднання.

Використання спеціального VPN, як-от ExpressVPN або NordVPN, добре працює для більшості людей. Хоча для людей, які хочуть легшу та дешевшу VPN; браузер із вбудованим VPN може бути кращим. Особливо, якщо більша частина вашої онлайн-діяльності пов’язана з використанням браузера.

Вам не потрібно буде встановлювати додаткове програмне забезпечення чи керувати окремою програмою, але ви зможете безпечно переглядати веб-сторінки. Якщо вам цікаво, продовжуйте читати, оскільки я перерахую деякі з найкращих браузерів із надійним вбудованим VPN.

Плюси та мінуси VPN на основі браузера

Перш ніж ми почнемо оцінювати ці спеціальні браузери, корисно знати, чи підходить вам ця настройка чи ні. Як і будь-яке інше налаштування VPN, VPN на основі браузера має свої переваги та недоліки. Нижче я перелічую їх обидва, щоб ви могли прийняти правильне рішення:

плюси

 • Легко налаштувати, і зазвичай потрібно лише ввімкнути його в налаштуваннях.
 • Для запуску/керування не потрібне додаткове програмне забезпечення.
 • Освітіть ресурси, оскільки вони є частиною браузера та містять лише основні функції.
 • Оскільки вони не є основним продуктом для продажу, вони зазвичай мають надійну безкоштовну версію, а платні підписки також відносно дешевші.
 • Деякі з них обмежені лише браузером; це означає, що ви можете вільно грати в ігри та виконувати інші дії на пристрої без повільнішого з’єднання чи іншої IP-адреси, використовуючи захищений браузер. Це також можливо для виділених VPN, але вам потрібно налаштувати розділене тунелювання.

мінуси

 • У більшості відсутні додаткові функції, такі як розділене тунелювання, кілька переходів, перемикач, статична IP-адреса, прихований режим тощо. Вони також не мають деяких додаткових функцій захисту, таких як брандмауер або захист від шкідливих програм.
 • Зазвичай вони мають обмежену кількість серверів порівняно з виділеною VPN.
 • Компанія-браузер зазвичай вирішує, який тип шифрування використовувати, на відміну від виділених VPN, де ви можете вибрати різні типи шифрування.
 • Конфіденційність викликає більше занепокоєння в таких мережах VPN, оскільки компанії, які займаються браузерами, зазвичай збирають дані та створюють профілі користувачів.
 • Вони мають більше шансів на відключення та нестабільність, оскільки VPN працює як частина браузера, а відсутність перемикача блокування погіршує ситуацію.
 • Ви також будете змушені змінити свій браузер, принаймні, коли вам знадобиться використовувати VPN.

Якщо для вас плюси переважують мінуси, то перегляньте список найкращих браузерів із вбудованим VPN:

Опера

Опера був першим браузером із вбудованою функцією VPN, і вони виконали чудову роботу з її розробки з часом. Він почався з безкоштовного вбудованого VPN, а тепер має професійну версію, яка працює як спеціальна VPN і шифрує весь пристрій без додаткового програмного забезпечення.

Будучи заснованою на хромі, Opera дуже схожа на Chrome і має деякі приємні додаткові функції, як-от блокувальник реклами, заощадження даних, заощадження заряду акумулятора, підказки штучного інтелекту та крипто-гаманець.

Opera Free VPN

The безкоштовна версія Opera VPN дозволяє вибрати 3 місця для підключення, включаючи Америку, Азію та Європу. Якщо місце розташування для вас не має значення, ви також можете вибрати опцію «Оптимальне розташування». Вибере одне з цих місць, яке запропонує найкраще з’єднання. Також немає обмежень щодо даних, тому ви можете використовувати їх безкоштовно скільки завгодно.

Opera зазначає, що вони мають сувору політику без реєстрації для безкоштовного VPN, і для забезпечення високошвидкісного з’єднання доступно понад 100 серверів. Він використовує шифрування AES-256 і навіть захищає від витоку DNS у безкоштовній версії.

Opera Pro VPN

The Pro версія також працює з браузера без будь-якого додаткового програмного забезпечення, але пропонує захист усього пристрою шляхом шифрування всього з’єднання. Ви можете зашифрувати до 6 настільних або мобільних пристроїв. Він має всі функції безкоштовної версії, але підтримує підключення до понад 30 місць із понад 3000 серверами. Двофакторна автентифікація та живий чат є додатковими функціями Pro.

Як і в більшості інших VPN, вам доведеться взяти кредитну картку, щоб отримати 7-денну безкоштовну пробну версію. Однак це дуже дешево – лише 3,99 доларів США на місяць за річну підписку.

На сайті доступні безкоштовні та платні мережі VPN Opera GX а також альтернативний браузер для геймерів.

 • Він працює на:

 • вікна

 • Linux

 • iOS

 • Android

 • macOS

2. Хоробрий

Якщо ви хочете використовувати VPN з метою безпеки, тоді Хоробрий може значно покращити ваш досвід. Brave — це браузер, орієнтований на конфіденційність і безпеку, із багатьма функціями, які захищають вас в Інтернеті, зокрема VPN.

Він має купу щитів для захисту від реклами, трекерів, відбитків пальців, міжсайтових файлів cookie, фішингу, шкідливих сценаріїв тощо. Він також має приємний система винагород що дозволяє заробляти токени за перегляд реклами у веб-переглядачі, які можна обміняти на подарункові картки, криптовалюту або для підтримки творців контенту.

Хоробрий VPN

У Brave VPN немає безкоштовної версії, але ви можете спробувати її за допомогою 7-денної пробної версії (потрібна кредитна картка). Підписка складається з брандмауера для захисту від мережевих атак і VPN для шифрування вашого з’єднання.

VPN повністю шифрує з’єднання, тому весь ваш пристрій захищено. Ви можете використовувати VPN на максимум 5 настільних і мобільних пристроях. Проте послугу VPN надає Guardian VPN, тому її якість така ж, як і у Guardian. Ви отримаєте сервери в 13 різних місцях, а з’єднання захищено за допомогою протоколу тунелювання IKEv2 і шифрування AES-256.

Для VPN на основі браузера це трохи дорожче – 9,99 доларів США на місяць.

 • Він працює на:

 • вікна

 • Linux

 • iOS

 • Android

 • macOS

Безпечний браузер Avast

Ще один веб-переглядач, орієнтований на безпеку, створений не хто інший, як популярна антивірусна компанія Avast. Разом із VPN, Безпечний браузер Avast оснащено надійними функціями безпеки, такими як блокувальник реклами, блокувальник відстеження, захист від розширень, захист від фішингу та спеціальний банківський режим, який дозволяє безпечно переглядати фінансові та торгові веб-сайти.

Браузер дуже схожий на Chrome, тож якщо ви є користувачем Chrome; у вас не буде проблем з адаптацією. Доступ до VPN можна отримати з адресного рядка, і ви можете налаштувати його параметри в налаштуваннях конфіденційності та безпеки.

Avast Secure Browser VPN

The Avast VPN не має безкоштовної версії, але ви можете скористатися 30-денним пробним періодом, щоб перевірити її (потрібна кредитна картка). Як і інші, він також каже, що має політику без реєстрації та шифрує з’єднання за допомогою шифрування AES-256. Ви можете підключити до 5 пристроїв і отримати доступ до понад 30 місць у світі.

Avast також може похвалитися своїм спеціально розробленим протоколом, який завантажує веб-сторінки до 4 разів швидше. Крім того, його налаштування набагато гнучкіші, ніж інші браузери в цьому списку. Наприклад, ви можете встановити параметри для автоматичного ввімкнення VPN у різних ситуаціях, наприклад, коли ви підключаєтеся до загальнодоступного Wi-Fi або запускаєте приватний режим.

Він навіть має вимикач, щоб захистити вас у разі відключення VPN. Ви можете отримати річну підписку за 4,17 дол. США на місяць, а за 2-річну підписку вона коштує лише 2,92 дол. США на місяць.

 • Він працює на:

 • вікна

 • iOS

 • Android

 • macOS

Epic Browser

так, Epic Browser також фокусується на конфіденційності; це само собою зрозуміле, коли ми говоримо про браузер із VPN. Однак цей браузер йде на крок (або кілька кроків) далі, примусово ввімкнувши приватний режим за замовчуванням і блокуючи всі сценарії відстеження.

Особисто я не буду рекомендувати його як ваш повсякденний браузер, оскільки він блокує занадто багато речей, і це, безумовно, негативно вплине на ваш перегляд. Однак це чудово, якщо ви дуже дбаєте про конфіденційність і не хочете ризикувати безпекою.

Він може блокувати можливе відстеження в адресному рядку/URL-адресі, програми встановлення та оновлення, сторінки помилок, файли cookie, розширення, сценарії сторінок, рекламу, дані заголовка джерела переходу та купа більше. Він також постійно вмикає функцію «Не відстежувати запити», а також пропонує захист від відбитків пальців і криптомайнінгу.

Epic Browser VPN

VPN від Epic Browser дещо відрізняється від інших VPN, оскільки це гібрид проксі та VPN. Він використовує проксі-сервер для зміни вашої IP-адреси та шифрує весь трафік браузера, подібно до VPN.

Однак він не шифрує все ваше з’єднання, тому його можливості VPN обмежені лише браузером. Будь-який мережевий запит за межами браузера залишатиметься вразливим.

Він пропонує підключення до 8 місць з кількома серверами для кожного. Найкраще те, що це абсолютно безкоштовно без будь-яких обмежень. Якщо вас турбує конфіденційність, Epic Browser — це надійний спосіб отримати конфіденційність без додаткових інструментів чи налаштувань.

 • Він працює на:

 • вікна

 • Android

 • macOS

Браузер Aloha

Якщо ви шукаєте браузер із VPN для свого телефону, тоді Браузер Aloha може бути набагато кращим за інші в цьому списку з мобільними програмами. Він має всі важливі функції, які шукають мобільні користувачі, включаючи блокувальник реклами, медіаплеєр із підтримкою віртуальної реальності, завантажувач медіафайлів, прискорювач швидкості завантаження (багатопотокове), файловий менеджер, обмін файлами через Wi-Fi та багато іншого.

Мені також дуже сподобалася функція приватного перегляду, де ви можете захистити приватні вікна паролем для подальшого захисту.

Aloha Browser Free VPN

Ви можете ввімкнути безкоштовну VPN Aloha, натиснувши піктограму щита у верхньому лівому куті. Після ввімкнення він автоматично підключатиме вас до найшвидшого сервера, і немає обмежень щодо використання VPN.

Однак ви не можете самостійно вибрати місцезнаходження VPN, а VPN обмежено браузером Aloha, інші програми вашого телефону залишаться вразливими.

Безкоштовна версія чудово підходить для доступу до обмеженого вмісту на вашому телефоні, не турбуючись про обмеження даних або повільні сервери.

Платний VPN для браузера Aloha

Вам знадобиться отримати професійну версію, щоб мати можливість вручну вибрати місце з понад 30 місць. Професійна версія також включає VPN для всього пристрою та можливість автоматично вмикати VPN під час запуску браузера Aloha. Як і інші, він використовує шифрування AES-256 із захистом DNS і політикою відсутності журналів.

Усього за 29,99 доларів США на рік це також дуже дешево порівняно з іншими.

Останні думки 💭

Як давній користувач Opera, я особисто ніколи не мав проблем із її VPN. Він завжди стабільний, і моя швидкість Інтернету падає лише з 20 Мбіт/с до 17 Мбіт/с під час підключення.

Хоча для кращих функцій конфіденційності Avast і Brave набагато кращі. Знову ж таки, я не буду рекомендувати Epic Browser для звичайного перегляду, але це найкращий варіант, коли вам потрібен параноїдальний рівень конфіденційності.

Ви також можете дослідити деякі найкращі проксі-браузери для конфіденційності в Інтернеті.