Подарункові коди Girls X Battle 2: скористайтеся зараз

| | 0 Comments| 3:18 PM
Categories:

Girls X Battle 2 — популярна гра в Google Play Store і Apple Store. Коди Girls X Battle 2 – це секретні ігрові коди, які доступні для користувачів, щоб отримати різноманітні подарунки та покращити гру. Є кілька подарункових кодів для гри Girl X Battle, які користувач може використати, щоб покращити свій ігровий досвід. Ці коди не є чіт-кодами, скоріше це справжні подарункові коди, які регулярно випускаються та припиняються розробниками. Код викупу Girl X Battle час від часу оновлюється, а оголошення публікуються в офіційних соціальних мережах. Ви можете грати в гру з різними персонажами Girls X Battle і використовувати коди, щоб отримати кращі шанси на перемогу в боях.

Подарункові коди Girls X Battle 2: скористайтеся зараз

Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про подарункові коди, які ви можете використати в грі Girls X Battle 2.

Що таке Girls X Battle 2?

Коди Girls X Battle 2 — одна з найпопулярніших мобільних аніме-ігор, яка швидко розвивається. Гру розробляє Westlake Technologies Co. Pvt. Ltd. Гра доступна для завантаження з Google Play Store для користувачів Android, а також в Apple Store для користувачів IOS. У Google Play Store гра має вражаючий рейтинг користувачів 4,4. Геймплей складається з боїв від руки, які дають гравцям достатньо свободи для вивчення ігрового досвіду.

Як встановити Girls X Battle 2 на свій пристрій Android

Ви можете встановити гру Girls X Battle 2 з Google Play Store. Виконайте ці прості дії, щоб встановити гру на свій пристрій.

1. Відкрийте Google Play Store у меню телефону.

2. У рядку пошуку введіть Girls X Battle 2 і знайдіть її.

3. Виберіть гру з результатів пошуку та натисніть кнопку «Установити».

  Як відсканувати візитну картку та зберегти її у своїх контактах

Що таке коди Girls X Battle 2?

Кілька секретних кодів можна використовувати для отримання різноманітних нагород і внутрішньоігрових предметів у грі. Ці коди можна використати в грі, ввівши код із налаштувань. Ігрові коди регулярно оновлюються розробниками, і нові коди стають доступними для отримання нових і цікавіших нагород. Тому завжди слідкуйте за новими кодами для кодів Girls X battle 2. У цьому посібнику ми підготували список усіх діючих, а також усіх прострочених подарункових кодів для Girl X Battle.

Список робочих кодів Girls X Battle 2

Нижче наведено список усіх доступних і діючих кодів викупу Girl X Battle.

 • GXB222: використовуйте цей код, щоб викупити 30 розширених капсул (цей код дійсний лише для нових гравців)

 • HappyHLW: використовуйте цей код, щоб обміняти цей код подарунка на 500 дорогоцінних каменів, 10 Adv. Капсульні монети та 5 жетонів душі (дійсні до 3 листопада 2022 р.)

Список прострочених кодів Girls X Battle 2

Нижче наведено список усіх кодів персонажів Girls X Battle, термін дії яких минув і які було припинено.

 • MidAutumn815: використовуйте цей код, щоб викупити 2022 дорогоцінних каменів, 40 Adv. Капсульні монети, 7 печаток і 12 квитків на супер-слоти (дійсні до 16 вересня 2022 р.)

 • HAPPY4TH: використовуйте цей код, щоб викупити 2022 дорогоцінних каменів, 200 Adv. Капсульні монети, 7 печаток, 12 квитків на супер-слот (дійсний до 1 серпня 2022 р.)

 • GXB2FR2ANS: використовуйте цей код, щоб викупити 999 дорогоцінних каменів і 10 Adv. Капсульна монета (дійсна до 25 грудня 2021 р.)

 • GXB2DE1: використовуйте цей код, щоб викупити 910 дорогоцінних каменів і 10 Adv. Капсульна монета (дійсна до 1 жовтня 2021 р.)

 • GXB2JP2: використовуйте цей код, щоб викупити 816 дорогоцінних каменів і 10 розширених капсульних монет (додано 1 серпня 2021 р.)

 • 2021GXB2: використовуйте цей код, щоб викупити 500 дорогоцінних каменів і 5 розширених капсульних монет (дійсний до 22 липня 2021 р.)

 • XmasGirls2: використовуйте цей код, щоб отримати 30 розширених капсул

 • 25a99f5a: скористайтеся цим кодом, щоб викупити 100 дорогоцінних каменів і 60 фрагментів 4-зіркової дівчини

 • fab1df79: скористайтеся цим кодом, щоб викупити 188 дорогоцінних каменів і 50 фрагментів 5-зіркової дівчини

 • GXB2JP1: використовуйте ці подарункові коди для Girl X Battle, щоб викупити самоцвіти та осколки

 • 24asdfzq: скористайтеся цим кодом викупу Girl X Battle, щоб викупити 188 дорогоцінних каменів і 80 фрагментів 5-зіркової дівчини

Як скористатися кодами Girls X Battle 2

Якщо ви новачок у грі, можливо, ви не знаєте, як використати коди для Girls X Battle 2. Однак активувати коди, щоб отримати нові нагороди та персонажів Girls X Battle, не складно, і це можна зробити, виконавши кілька простих кроків .

1. Запустіть гру з меню телефону.

2. У правій частині екрана торкніться опції «Меню».

3. У новому вікні, що з’явиться, натисніть кнопку Викупити.

4. У розділі Будь ласка, введіть свій подарунковий код, введіть свій подарунковий код.

5. Нарешті натисніть кнопку «Активувати», щоб отримати нагороди за гру.

Як отримати нові коди Girls X Battle 2

Коди Girls X Battle 2 не є чіт-кодами для гри, скоріше це законні коди подарунків, які розробники випускають для користувачів. Щоразу, коли розробники випускають нові коди, велика ймовірність того, що на офіційних фан-сторінках гри буде оголошення. Таким чином, один із найкращих способів отримувати оновлення щодо нових кодів і кодів, термін дії яких закінчується, — це стежити за офіційними сторінками шанувальників на різних платформах соціальних мереж. У Facebook є активні фан-сторінки. Ви також можете стежити за розробниками на інших платформах соціальних мереж, таких як офіційний Instagram, Facebook, YouTube, Reddit і Twitter. Ви також можете приєднатися до офіційної групи Discord гри, щоб регулярно отримувати оновлення про гру та коди. Ви також можете слідкувати за різними спеціальними блогами та веб-сайтами, щоб отримувати останні оновлення та новини про гру.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як грати в мобільну гру Girls X Battle?

Відповідь Мобільна гра Girls X Battle доступна на пристроях Android та IOS. Геймплей зосереджений на аніме-дівчатах, які змагаються у стрімких битвах.

Q2. Де знайти коди для гри Girls X Battle?

Відповідь Деякі спеціалізовані веб-сайти та блоги надають регулярні оновлення для нових оновлень ігор, включно з новими кодами та закінченням терміну дії робочого коду.

Q3. Як дізнатися, чи закінчився термін дії коду для Girls X Battle?

Відповідь Коли код не працює в грі, можливо, це тому, що термін дії коду вже закінчився. Ви також можете стежити за певними блогами, щоб перевірити, чи працює код.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли отримати коди Girls X Battle 2. Повідомте нам, який код спрацював для вас і який приніс вам найкращу винагороду. Якщо у вас є якісь пропозиції чи запитання до нас, повідомте нас у розділі коментарів.

  Як телефонні компанії нарешті перевіряють номери абонента