techukraine.net techukraine.net Поглиблений посібник із програми Semrush Influencer Analytics

Поглиблений посібник із програми Semrush Influencer Analytics

Categories:

Впливовий маркетинг у соціальних мережах є невід’ємною частиною залучення користувачів, розповіді та успіху будь-якого бренду. Справді, у 2022 році ринок інфлюенсерів у США був рекордно оцінений 16,4 мільярда доларів.

Крім того, майже 90% маркетологів, які вже використовують маркетинг впливу, кажуть, що вони планують збільшити або зберегти свої інвестиції в простір у 2030 році.

У міру того, як впливовий маркетинг продовжує розвиватися, конкурентоспроможність стане більшою, а брендам потрібна більш цілеспрямована стратегія для планування, виконання та аналізу своїх зусиль. На цьому шляху бренди повинні використовувати платформи для маркетингу з впливовим фактором, які можуть оптимізувати операції та максимізувати результати.

Такі інструменти, як Додаток Influencer Marketing в Центрі програм Semrush може допомогти з виявленням впливових осіб, відстежувати показники кампанії в режимі реального часу та відстежувати кампанії впливових осіб конкурентів у соціальних мережах.

Результатом є краща видимість в Інтернеті, сильніша конкурентна перевага та ефективніша маркетингова стратегія впливу на соціальні мережі. Ось чому та як брендам і агенціям слід використовувати потужність платформ для маркетингу впливу.

Кампанії в соціальних мережах можуть бути вимогливими. Бренди та агентства мають шукати впливових людей, намагатися підтримувати стосунки з кожним із них, курувати вміст, планувати публікації та збирати аналітичні дані.

Усі ці завдання забирають дорогоцінний час та енергію. Це навіть показало опитування VerticalResponse 43% власників малого бізнесу витрачають шість годин на тиждень на маркетинг у соціальних мережах. Це майже цілий день роботи над однією сферою маркетингу.

Знайти відповідного впливового фактора також є проблемою. Є 50 мільйонів людей у всьому світі, які вважають себе впливовими особами, і спроба просіяти кожного, щоб точно визначити людину з відповідною аудиторією бренду, може бути трудомісткою.

Комунікація — це величезний виклик. Коли ви нарешті об’єднуєтеся з впливовими особами, проведення кількох кампаній схоже на роботу з декількома фрілансерами та клієнтами одночасно, але кожен потребує власного часу та умов. Це велика відповідальність для підприємств, які мають інші пріоритети та зацікавлених сторін.

  Створіть конкурс роздач, використовуючи ці 14 інструментів

Стежити за тим, що роблять конкуренти, часто неможливо. Агентства та бренди часто стикаються з глухою плямою, коли намагаються зрозуміти, що роблять їхні конкуренти з їхнім маркетингом впливу в соціальних мережах. Важко дізнатися, хто з конкурентів співпрацює з впливовими особами, якщо тільки бренди вже не слідкують за цими впливовими особами. Тому агентства та бренди не настільки обізнані про те, що відбувається в ширшій сфері, що може призвести до втрати можливостей випередити конкурентів.

Додаток Influencer Marketing у Semrush App Center може допомогти брендам і агентствам розробити розумні стратегії впливу на соціальні мережі. Це ресурс, який дає змогу кмітливим маркетологам, які використовують його для розробки стратегії, реалізації та керування маркетинговими кампаніями для впливових людей із легкістю.

По-перше, знайдіть ідеальну пару

The Маркетинговий додаток для впливових людей у Центрі програм Semrush пропонує простий спосіб початкового пошуку творців. Ви можете отримати доступ до бази даних із понад +27 мільйонів людей із базою передплатників.

Ви можете звузити пошук відповідно до каналів соціальних мереж (YouTube, Instagram, Twitch або TikTok) для вашої кампанії.

Нижче ми фільтруємо інфлюенсерів Instagram:

Потім ви можете застосувати критерії з понад 30 фільтрів, включаючи кількість передплатників або підписників, основні демографічні показники впливових осіб, мову трансляції та країну, на яку вони хочуть націлити, щоб полегшити роботу, заощадивши час і зусилля.

Потім ви отримаєте розширений список впливових осіб, які відповідають пошуковому запиту.

Інформаційна панель додатково відображає оцінки рекламного бюджету для кожного впливового фактора. Ви також можете переглянути інформацію про якість каналу впливових осіб, активність облікового запису, статистику аудиторії та аналітику вмісту.

  Екран не вмикається під час дзвінків через зламаний датчик наближення? Ось виправлення

Фільтрування ключових слів

Ще одна функція цього додатка для маркетингу впливових людей у ​​Semrush App Center полягає в тому, що ви можете знайти всі публікації, а також вміст, який містить певний продукт або ключове слово в назві чи описі.

Потім можна відфільтрувати результати за найрелевантнішими, датою, ціною та місцезнаходженням і використовувати ці результати, щоб виділити впливових осіб, які є найбільш поширеними в секторах або з аудиторією, яку ви хочете охопити.

Нижче ми можемо побачити впливових людей у ​​секторі садівництва:

Так само цей пошук за ключовими словами є корисним для цілей SEO. Коли важливо сформувати кампанії навколо основних і вторинних термінів або у зв’язку з існуючими кампаніями, які мають конкретне ключове слово, це ідеальний інструмент.

Використовуйте маркетинговий додаток для впливових людей, щоб знаходити впливових осіб, що означає, що ви заощадите час і знайдете більше сумісних маркетингових партнерів. Знайдіть це в Центр програм Semrush.

Проведіть розумний аналіз конкурентів

Ще одна сильна сторона платформи полягає в тому, що вона може виявити, як розгортаються маркетингові кампанії ваших конкурентів у соціальних мережах.

Ви можете ввести доменні імена конкурентів і переглянути кількість їх згадок, як платних, так і звичайних, у соціальних мережах.

Ось що робить Amazon:

Так само платформа показує найефективніші дні публікацій конкурентів, їхні останні та найбільш переглядані відео.

У той же час ви можете побачити впливових осіб, які брали участь у найефективніших кампаніях конкурентів.

Крім того, ви можете переглядати рекламний бюджет конкурентів і робити реалістичні порівняння та цілі щодо їхніх власних кампаній.

  Folk CRM, Descope Easy Authentication for App & PluginLab for ChatGPT Plugins

Ваш бренд також може використовувати більш конкретні дані про програми. Наприклад, ви можете переглянути всіх впливових осіб, які коли-небудь рекламували певну програму, і в які дні конкуренти віддають перевагу запуску кампанії в соціальних мережах для програми.

Ефективне, економічне керування кампанією

Ця платформа для впливового маркетингу надає онлайн-простір для керування та нагляду за кампаніями, що проводяться одночасно, а також за попередніми кампаніями. Згодом ви можете відстежувати весь життєвий цикл кампанії, порівнювати історичні дані та створювати автоматизовані звіти.

Наприклад, бренди та агентства можуть:

  • Спостерігайте за статусом кампаній (активна, призупинена та завершена)
  • Задокументуйте останній раз, коли контактували з інфлюенсером
  • Перегляньте середню кількість переглядів для кампанії
  • Зрозуміти передбачувану кількість взаємодій, кількість кліків
  • І отримуйте детальнішу інформацію, розбиту на зрозумілі таблиці, які можна відстежувати.

Це керування гарантує, що ви точно знаєте, як просуваються ваші кампанії та як вони були ефективними в минулому. У свою чергу, ви можете приймати більш обґрунтовані рішення щодо напрямку майбутніх кампаній, KPI та вибору впливових осіб.

Впливовий маркетинг у соціальних мережах залишатиметься невід’ємною частиною шляху брендів у довгостроковій перспективі. Бренди та агенції, які використовують маркетингові платформи впливу на соціальні мережі, отримають найкращі результати. Більше того, вони будуть краще підготовлені до збільшення рентабельності інвестицій своїх стратегій впливу на соціальні мережі.

Почніть безкоштовну пробну версію програми Influencer Marketing App у Центрі програм Semrush сьогодні – і налаштуйте свою наступну кампанію.