Повний путівник по вбивчих функціях платформи

Якщо ви затятий читач нашого блогу, ви, мабуть, бачили, як наші запрошені автори та ми згадували один потужний інструментарій — Semrush.

Це виникає, коли ми говоримо про оцінювачі трафіку, метатеги, помилки на сайті, дослідження ключових слів і багато інших аспектів цифрового маркетингу, тож ви можете задатися питанням, який інструментарій має право на все це.

Тому ми вирішили ретельно проаналізувати Semrush, платформу, якою ми користуємося щодня, без якої, на нашу думку, навряд чи обійдеться цифровий маркетолог.

Що таке Семруш?

Потужний із понад 50 інструментами, які охоплюють усі можливі й немислимі аспекти видимості в Інтернеті, Semrush є, по суті, джерелом інформації про всі питання онлайн-маркетингу.

Платформа складається з п’яти наборів інструментів і охоплює:

 • SEO;
 • цифрова реклама;
 • Дослідження ринку та аналіз конкуренції;
 • Контент-маркетинг; і
 • Управління соціальними мережами.

По суті, Semrush надає вам дані та аналітику, необхідні для того, щоб зробити правильний вибір, коли справа доходить до цифрового маркетингу — від рішень високого рівня щодо виходу на нові ринки чи запуску нових продуктів/послуг до більш детальних і технічних речей, як-от проведення аудиту сайтів і стежачи за своїми рядами.

Огляд Semrush, або найвидатніші функції платформи

Як ви можете сказати, Semrush, за браком кращого слова, величезний!

Тому неможливо втиснути огляд усієї платформи в одну публікацію — тут ледве вистачить 10 000 слів.

Натомість ми вирішили зосередитися на деяких найбільш вражаючих функціях набору інструментів, виділяючи деякі з найбільш унікальних і унікальних ноу-хау, якими наповнений Semrush.

Semrush = Ключове слово Intel

Semrush завжди був відомий у галузі своїми сильними сторонами дослідження та аналізу ключових слів.

Власне, на сьогодні платформа має найбільшу (і, головне, найсучаснішу) база даних ключових слів на ринку.

Джерело: Статистика Semrush

Щоразу, коли ми перевіряємо сторінку статистики Semrush, ми бачимо більшу кількість, тому темпи зростання просто вражають.

Але йдеться не лише про необроблені дані ключових слів. Платформа має спосіб трансформувати інформацію про ключові слова в практичну інформацію, допомагаючи вам точно визначити такі речі, як:

 • Глобальний і локальний обсяг пошуку (скільки користувачів гуглить той чи інший пошуковий термін на місяць) разом зі списком семантично пов’язаних ключових слів;
 • Намір ключового слова (у зв’язку зі збільшенням акценту Google на намірах користувача, ця унікальна функція Semrush може допомогти вам більш націлено на ключові слова та оптимізувати роботу над вмістом);
 • Складність ключового слова (наскільки складно оцінити певне ключове слово на основі конкуренції та інших факторів, таких як зворотні посилання, функції SERP тощо), що стосується кожної географічної точки;
 • Конкуренція (ви отримуєте список сайтів, які ранжуються за заданим ключовим словом, що допомагає зрозуміти, з ким і з чим ви конкуруєте);
 • Функції SERP (які функції SERP викликають певне ключове слово, отже, за які ви можете конкурувати).
  Що таке IP-адреса? А яка ваша IP адреса?

Джерело: Інструмент огляду ключових слів

Усі ці відомості надходять із зручною екосистемою керування ключовими словами — ви можете розділяти ключові слова за географічною ознакою, мовою та іншими критеріями та створювати ефективні головні списки.

Відстеження рейтингу стало простим

Оскільки мобільні дані доступні всім користувачам, незалежно від їх тарифного плану, це найважливіше, коли справа доходить до відстеження рейтингу — хоча на комп’ютері все може виглядати багатообіцяюче, на мобільному ви можете втратити свою позицію.

Отже, у Семруша Відстеження позиції Інструмент має все необхідне, щоб стежити за своїми щоденними рядами та помічати будь-які зміни, перш ніж вони спричинять серйозні проблеми.

Джерело: Інструмент відстеження позиції

Крім простого відстеження рейтингу, інструмент пропонує ще більше:

 • Частка контрольних показників голосу та видимості порівняно з конкурентами;
 • Щоденне оновлення даних;
 • Можливості багаторазового відстеження, завдяки яким ви можете відстежувати свій рейтинг на різних пристроях і місцях (аж до рівня ZIP);
 • Охоплення функції SERP, яка (унікальна!) включає локальне відстеження 3 пакетів і багато мов; і
 • Функції звітування наступного рівня, які навіть дозволяють використовувати конектор Google Data Studio (особливо важливо, якщо ви адаптуєтеся до клієнтів).

Цей трекер рейтингу навіть виявляє сторінки, які викликають самоконкуренцію (звіт про канібалізацію).

Дійсно потужний аудит сайту

Хоча ми розглянемо конкретні функції, ключовим фактором, який робить потужний інструмент аудиту сайту, є його релевантність і здатність йти рука об руку зі змінами в галузі. І у Семруша Інструмент аудиту сайту виконує вражаючу роботу з оновленнями Google.

Як тільки Google оголосив про випуск Оновлення роботи зі сторінкою, Semrush запустив звіт Core Web Vitals (CWV) в інструменті Site Audit. Це надзвичайно унікальна функція, яка характеризує швидкість змін як у галузі, так і в інструменті.

Завдяки більш ніж 140 перевіркам інструмент фактично оцінює ефективність вашого сайту за ключовими показниками стану сайту, які охоплюють:

 • Технічні проблеми (наприклад, сканування, HTTPS, AMP і продуктивність);
 • Проблеми на сторінці та структуровані дані;
 • Перевірка розмітки;
 • Міжнародні питання SEO; і
 • Проблеми з внутрішніми посиланнями.
  Jitsi – автономне рішення для відеоконференцій із відкритим кодом [+3 Hosting Platforms]

Джерело: Інструмент аудиту сайту

Якщо ви підключите свій обліковий запис GA, інструмент визначить пріоритетність виявлених проблем, виявивши сторінки, які отримують більше переглядів. Крім того, ваші дані GA додадуть до суміші ще дві перевірки — загублені сторінки та сторінки, які надто довго завантажуються (фактор ранжирування).

Виділяється те, що Аудит сайту не тільки виявляє проблеми сайту; насправді він дає корисні поради щодо того, як їх виправити.

On-Page SEO Checker і Backlink Audit – інструменти, унікальні для ринку

Ми б розглянули Аудит сайту досить унікальний для ринку, враховуючи його потужність, глибину аудиту та швидкість оновлень. Проте інші платформи також мають аудит сайтів. Але у Semrush є два дійсно унікальні інструменти — On-Page SEO Checker і аудит зворотних посилань.

On-Page SEO Checker (OPSC)

Це один із найбільш інтуїтивно зрозумілих і цільових способів покращити ефективність ваших сторінок.

Просто вкажіть цільове ключове слово та OPSC збиратиме цінні ідеї щодо вдосконалення сторінок і вмісту на основі конкурентної інформації. Від технічних функцій SEO, створення посилань і SERP до UX і семантики, ви отримаєте рекомендації щодо кожного аспекту сторінки, які можуть вплинути на ваш рейтинг за цільовим ключовим словом.

Джерело: On-Page SEO Checker

Більше того, інструмент визначить сторінки, які потребують більш термінової уваги, на основі простоти виправлення та впливу на продуктивність сторінки.

Інструменти для зворотних посилань

Семрушів Аудит зворотних посилань містить понад 50 унікальних маркерів токсичності, які допомагають визначити зворотні посилання, які шкодять вашому профілю та, отже, продуктивності.

Але можливостей платформи для зворотних посилань є більше. З більш ніж 43-мільярдною базою даних зворотних посилань, інструмент Backlink Analytics від Semrush має доступ до найбільшої (і найсвіжішої) бази даних зворотних посилань на ринку, що робить його, ймовірно, найнадійнішим рішенням для короткого перегляду портфоліо зворотних посилань конкурентів і отримання ідей для вашого власні зусилля зі створення посилань.

А інструмент Link Building допоможе вам оптимізувати й керувати всім процесом охоплення.

Охоплення робочого процесу контент-маркетингу

Уся робота з доопрацювання вашого сайту, охоплення зворотними посиланнями, аналіз конкуренції та інші зусилля не коштують ні копійки без високоякісного вмісту. Semrush має кілька інструментів, які, по суті, охоплюють робочий процес контент-маркетингу — і ми маємо на увазі, повністю.

  Як зробити ваш Google Home тихіше вночі

Джерело: Інструмент дослідження теми

Від короткого створення до аналізу продуктивності вмісту, у них є інструмент майже для всього вмісту:

 • Інструмент «Дослідження теми». створено для етапу створення ідеї вмісту, допомагаючи вам вибрати найбільш модну та резонансну тему для майбутнього вмісту аж до місцевого рівня на основі вашої цільової географії.
 • SEO шаблон вмісту аналізує найпопулярніші частини вмісту для ваших цільових ключових слів і автоматично створює бриф (із SEO, читабельністю, довжиною тексту, семантикою та ідеями зворотних посилань) для ваших авторів. І Помічник з написання SEO доповнення допомагає переконатися, що ваш текст відповідає найкращим практикам найефективнішого вмісту ваших конкурентів.
 • Аналізатор вмісту відстежує продуктивність вашого вмісту, і якщо ви бачите, що він відстає, пропустіть сторінку через On-Page SEO Checker і отримати дієві рекомендації щодо покращення.

Ціни: мабуть, найкраща функція Semrush

Як правило, ціноутворення є найстрашнішою частиною кожного рішення, особливо такого комплексного, як Semrush. Але люди там виглядають досить скромними.

Незважаючи на всю інформацію, яку ви отримуєте, якість даних і аналізу, ціна Semrush є максимально доступною, особливо якщо ви готові використовувати всю потужність платформи:

Джерело: Сторінка цін Semrush

Звичайно, якщо ви виберете річний план, ціни впадуть ще більше, і підписка PRO стане угодою 99,95 доларів США на місяць.

І за цю ціну ви маєте інформацію та можливості понад 50 інструментів — щоб мати інтегроване, взаємопов’язане та плавне керування всім процесом видимості в Інтернеті.

Заключне слово 👈

Звичайно, наше покриття Semrush лише подряпало поверхню платформи. Ми навіть не вникли в його рекламу, управління соціальними мережами, звітність та інші можливості.

Проте наш короткий огляд висвітлив деякі з найцікавіших функцій платформи, яких ви більше ніде не знайдете. Сподіваємось, тепер ви краще розумієте, наскільки ваша цифрова маркетингова робота може стати легшою та розумнішою, якщо ви вирішите озброїтися потужністю платформи.

І, як наш читач, у вас є унікальний шанс випробувати на собі сильні сторони набору інструментів за допомогою a 14-денна безкоштовна пробна версія Semrush.