Повний посібник із REGEX на Google Search Console

| | 0 Comments| 11:30 AM
Categories:

Google Search Console, або GSC, є потужною зброєю в руках спеціалістів із SEO🧑‍💻 для інтерпретації продуктивності веб-сайту.

Впровадження REGEX покращило спосіб отримання корисної інформації з вмісту та, водночас, створення нових ідей для створення.

Функцію REGEX довго чекали для веб-аналітики. Це дозволяло фільтрувати специфічні елементи з будь-якої URL-адреси, що інакше було важко або неможливо.

Тут я звертаю вашу увагу на поради та підказки щодо використання REGEX на Google Search Console. Ви також дізнаєтесь про різні набори операторів, які слід використовувати в поєднанні з кодами REGEX, щоб отримати бажану інтерпретацію.

REGEX або регулярний вираз: огляд

Google Search Console — це абсолютно безкоштовна служба, яка пропонується веб-майстрам з метою керування продуктивністю веб-сайту. Він надає докладні звіти про рейтинг кліків веб-сайту, покази, кліки🖱️ та рейтинги ключових слів, які використовуються для розуміння успіху SEO-кампаній.

Однак існували обмеження щодо фільтрації коефіцієнта успіху URL-адреси. GSC дозволив експортувати максимум 1000 рядків для аналізу. Можна було відфільтрувати лише певні розділи в URL-адресі, як-от визначення шляху, властивості домену чи префіксів, тоді як складні рядки та варіанти були відсутні.

Регулярний вираз або Regex є ефективним доповненням до GSC. Мета полягає в тому, щоб забезпечити систему, за допомогою якої експерти з оптимізації пошукових систем зможуть використовувати GSC, щоб дізнатися більше про роботу та ефективність веб-сайту.

Регулярний вираз дає змогу знайти критичні деталі SEO веб-сайту, застосовуючи ці коди до сторінок або фільтрів запитів. Коди складаються з метасимволів, які містять рядок, пов’язаний з параметром фільтрації. Коли ви вводите регулярний вираз на панелі, відображається результат, який ви можете зберегти для довідки.

Переваги використання Regex на GSC

Метою роботи в Google Search Console є аналіз сайту з технічної точки зору. Команда SEO працює з багатьма такими інструментами та техніками для стратегії оптимізації, завдяки якій веб-сайт займає високі позиції📈 в пошукових системах і генерує трафік.

Регулярний вираз надає додаткову перевагу, спрощуючи процес збору корисних даних, які можна надалі використовувати для вдосконалення планів оптимізації. Ось що можна інтерпретувати за допомогою звіту Regex.

✨ Використовуючи коди регулярних виразів у запитах, ви можете дізнатися обсяг пошуку за конкретними ключовими словами/фразами. Це допоможе вам створити нові ідеї вмісту для свого блогу та збільшити трафік.

✨ Коди регулярних виразів економлять багато часу для пошукових систем, які працюють у великих компаніях і мають справу з величезними обсягами веб-даних. Для сортування запитів або сторінок відповідно до певних вимог потрібно лише кілька метасимволів і рядків у правильному синтаксисі.

✨ Однією з головних переваг є робота над типовою комбінацією слів, речень і URL-адрес. Ці символи потрібно розмістити в правильній послідовності, щоб сформувати працездатний регулярний код.

✨ Безсумнівно, це надає кращу інформацію про ваш веб-сайт, який включає високоефективні та неефективні сторінки, а також тенденції.

✨ Ви можете застосувати коди регулярних виразів до спеціальних звітів, щоб відстежувати потік трафіку на веб-сторінках за певними запитами. Пізніше ви можете доручити команді працювати відповідно в певному напрямку.

Ви можете встановити кілька комбінацій символів Regex для визначення коду та використовувати його для інтерпретації рішення для оптимізації вашого веб-сайту.

Де застосувати Regex на Google Search Console?

Щоб використовувати функцію регулярних виразів на GSC, вам насамперед потрібен доступ до права власності на ваш веб-сайт. Це обов’язкова умова, оскільки ви не зможете додати його як свою власність на Google Search Console для будь-якої іншої аналітичної процедури.

Вам потрібно ввійти в Google Search Console за допомогою свого ідентифікатора Gmail і почати з додавання властивості за допомогою параметра, указаного на бічній панелі. Власність – це веб-сайт, яким ви володієте або маєте дозвіл на доступ на консолі.

Щойно ви додасте веб-сайт або будь-яку URL-адресу в наданій опції, панель попросить вас підтвердити✅ це. Процедура перевірки вказана в стовпці, і після її завершення ви можете вибрати свою власність для подальших процедур.

Під вказаною назвою властивості натисніть параметр «Продуктивність» і натисніть кнопку «Новий» над графіком для параметрів фільтрації.

Ви можете вибрати «Запит» або «Сторінки», щоб використовувати код регулярного виразу для фільтрації результатів.

  8 способів перегляду профілів Tinder без облікового запису

Пояснення символів регулярного виразу

Є кілька наборів символів, які використовуються як регулярні вирази під час фільтрації запитів і сторінок у Google Search Console. Кожен метасимвол представляє різне значення на фільтрі. Якщо ви добре їх розумієте, то виконати аналіз на GSC за допомогою Regex не складе труднощів.

Тут, у таблиці нижче, я пояснив деякі символи та символи, що використовуються в коді регулярних виразів, на відповідних прикладах.

CharactersUsage()Ці круглі дужки використовуються для групування символів або виразів, також відомих як групи захоплення. (Geek)Ви отримаєте всі веб-сторінки зі словом «Mobile» на початку заголовка або тегу. [^\mobile] Якщо зворотна скісна риска слідує за вставкою, URL-адреси з вказаним словом mobile будуть фільтруватися. |Це символ АБО, який просто використовується для застосування варіантів у коді. Мобільний|ПКЗвіт отримуватиме всі сторінки з будь-яким із двох слів. ^Символ вставки відповідатиме лише слову чи фразі на початку рядка.^Мобільний Ви отримаєте всі веб-сторінки зі словом «Мобільний» на початку заголовка чи тегу. [^\mobile] Якщо зворотна скісна риска слідує за вставкою, вона фільтруватиме URL-адреси з вказаним словом mobile. $Символ долара відповідатиме лише слову чи фразі в кінці рядка.Mobile$Ви отримаєте всі веб-сторінки зі словом «Mobile» на початку заголовка чи тегу. [^\mobile] Якщо зворотна скісна риска слідує за вставкою, URL-адреси з вказаним словом mobile будуть фільтруватися. .Символ крапки використовується для зіставлення будь-якого окремого символу в string.to. Ви отримаєте всі веб-сторінки зі словом «Mobile» у кінці заголовка або тегу. \Зворотний слеш використовується для пропуску буквального значення символів.\dЦе відповідатиме сторінкам із цифрами 0-9. [xyz]Цей код RegEx відповідатиме запиту з одним або всіма цими символами в дужках; x, y або z.Mobile[xyz]Код відповідатиме сторінкам, які містять усі слова в поєднанні mobile з x, y або z, наприклад mobilex, mobilezy та mobilezxy. [c-m]Цей код RegEx відповідатиме запиту з будь-якими літерами нижнього чи великого регістру між c і m.Mobile[c-m]Код буде співпадати зі сторінками, на яких усі слова містяться у комбінації mobile з літерами між c і m; наприклад, mobilecjg, mobileeel, mobilecdf. [3-7]Цей код RegEx відповідатиме запиту з числами від 3 до 7.Mobile[0-9]Код буде відповідати сторінкам, на яких усі слова містяться в поєднанні mobile з цифрами від 3 до 7; наприклад, mobile73, mobile654, mobile445. [\w]Це зіставлятиме кожне слово на веб-сторінках із літерами «до», наприклад, до, у, до.[\w]*Мобільний[\w]Зворотна коса риска, за якою йде літера «w» у нижньому регістрі в дужці. Це відповідатиме будь-якому слову чи символу, наприклад букві (малій і великій), цифрі чи підкресленню. [\W]Цей код регулярного виразу зіставлятиме сторінки зі словом «мобільний» з іншими словами в заголовку, мета-файлі чи статті, як-от мобільний телефон, мобільний додаток[\W]*Мобільний[\W]Зворотна коса риска, за якою йде літера «W» у верхньому регістрі в дужці. Це відповідатиме всім, за винятком літер і цифр. Це символи пробілу та такі символи, як; ?:#@$%.

Ви можете створити кілька кодів із цими символами для фільтрації складних запитів у GSC.

Конкретні регулярні вирази на Google Search Console

Ви можете використовувати метасимволи в Google Search Console для створення унікальних шаблонів або кодів для виконання певних цілей. Ось деякі з них, які ви можете спробувати на своєму порталі GSC.

🔶 ^[\w\W\s\S]{70,}$

Послідовно код збігається з усіма словами, цифрами, символами, що не є словами, або спеціальними символами, символами, пробілами та небілими або новими рядками на сторінці. У той час як квантор «70» означає, що рядок довгий або щонайменше 70 символів.

Приклад: ці типи кодів застосовуються для перевірки паролів, сортування списків продуктів із детальним описом тощо.

🔶 (\w+\s){6,}\w+

Цей код регулярного виразу складається з трьох розділів. Він спрямований на зіставлення слів і чисел із пробілами між ними. Таким чином, код буде отримувати рядки, що містять принаймні 6 слів або більше, наприклад це речення; «Рядки, які містять щонайменше 6 слів або більше».

Приклад: ці коди застосовуються для фільтрації статей із довшими заголовками, довшими коментарями в соціальних мережах тощо.

🔶 ^(хто|що|де|коли|чому|як)[“ “]

Цей код регулярного виразу простий і дуже корисний для блогерів і експертів з SEO. Легко зрозуміти, що він відповідатиме всім запитам пошукових систем, які починаються з будь-якого з цих слів; хто, або що, або де та інші в дужках. Рядок має починатися з будь-якого з цих слів, після чого йде пробіл. Тому він не буде отримувати такі слова, як «проте», «цілий» тощо.

  Усі способи відстеження вашого місцезнаходження на iPhone

Приклад: ці коди підходять для розуміння ринкових тенденцій і обговорень користувачів, щоб отримати ідеї щодо нового вмісту.

🔶 «хто|що|де|коли|чому|як»

Це схоже на код регулярних виразів, розглянутий вище, але тут функція шукатиме всі рядки, які містять будь-яке з цих слів, незалежно від того, починається рядок із цих слів чи ні.

Приклад: код підходить для виділення сумнівних тверджень, фільтрації введених користувачем даних тощо.

🔶 .*

Крапка метасимвола, за якою йде зірочка, часто називають виразом підстановки, оскільки ви можете використовувати його для відповідності будь-якому конкретному рядку, розмістивши його під цим кодом.

Приклад. Регулярний вираз .*Android.* отримає всі сторінки вашого ресурсу, які містять слово Android. Безпосередньо використовуючи код .* у фільтрі, він витягне всі сторінки, які з’являться в пошуковій системі протягом місяця.

🔶 [^\/\.\-:0-9A-Za-z_]

Після символу вставки йде зворотна коса риска, яка виключає символи, указані в коді. Тут код збігатиметься з рядками, які не містять похилої риски, цифр, крапки, двокрапки, дефіса та всіх алфавітів у верхньому та нижньому регістрах.

Приклад: тому код можна застосовувати для захоплення URL-адрес, мета-описів або вмісту, який містить спеціальні символи, наприклад &%$@.

🔶 ?i)(((є|є).(бренд|сайт|компанія)|(бренд|сайт|компанія).(є|є)).*(негідник|надійний))

Це довгий регулярний код із певними розділами. Символ «?i», який використовується на початку коду, призначений для прапора без урахування регістру. Це означає, що код відповідатиме рядкам, незалежно від того, чи є вони у верхньому чи нижньому регістрі. У дужках, що йдуть за ним, міститься кілька слів, розділених вертикальною рискою (АБО).

Код регулярного виразу виявляє запити незалежно від регістру букв, які включають слова is або are, brand, company або site, а також scum або надійний.

Приклад: цей код регулярного виразу можна обережно використовувати для пошуку шаблону запитів клієнтів. Ви зможете знати, чи має ваш веб-сайт позитивні чи негативні відгуки.

🔶 (kwd1|kwd2).*

Це спрощене використання коду регулярних виразів диз’юнкції, де GSC відфільтровує сторінки або запити, які містять слово kwd1 або kwd2, за яким слідує будь-яка інша літера чи цифра.

Приклад. Ви можете використати шаблон, щоб отримати сторінки на своєму веб-сайті, які мають будь-яке з цих слів, пов’язаних з іншими словами чи числами в URL-адресі, заголовку, мета-файлах або вмісті.

🔶 (Ключове слово1 І Ключове слово2)

Цей код є яскравим прикладом виразу кон’юнкції. «AND» — це оператор, який використовується в коді Regex. Він використовується для отримання сторінок, які містять ці два слова в однаковій послідовності.

Приклад: Ви можете застосувати код на GSC, щоб отримати сторінки, заголовок або мета з двома конкретними словами в одному порядку.

🔶 “ключове слово1 ключове слово2”

Код підходить для підбору фрази або точного порядку слів на веб-сторінці.

Приклад: застосуйте код на GSC, щоб знайти сторінки з назвою, описом або вмістом, який містить певну фразу.

🔶 (Ключове слово1 | Ключове слово2)

Цей код складається з двох слів і вертикальної лінії. Це означає, що GSC відображатиме сторінки вашого веб-сайту, які мають або «Keyword1», або «Keyword2», але не обидва.

Приклад. Застосуйте код, щоб отримати сторінки з вашого веб-сайту, які містять одне з двох або більше слів, розділених вертикальною рискою.

🔶 (Ключове слово1)\b(Ключове слово2)\b

Цей код регулярних виразів містить два певних слова з символом «\b», який є символом межі слова. Він надасть сторінки з цими двома словами і жодним іншим словом, цифрою чи символом між ними.

Приклад: використовуйте цей код у своєму фільтрі GSC, щоб знати про сторінки, які мають два окремих слова в продовженні.

🔶 (Ключове слово1)\w+(Ключове слово2)

Код містить два слова з метасимволом “\w+” між ними, де “w” у нижньому регістрі. Таким чином, він отримає всі сторінки, які містять ці два слова, чи то в заголовку, описі чи вмісті, незалежно від кількості слів між ними.

Приклад: ви можете застосувати цей код, щоб витягти всі сторінки вашого веб-сайту, які містять принаймні ці два слова в заголовку, вмісті чи мета-файлі.

🔶 (Ключове слово)\bфраза

Це простий код регулярних виразів для зіставлення рядка зі словом у дужках, за яким йде фраза слова. Метасимвол «\b» означає межу слова або відсутність іншого символу між даними словами.

Приклад: цей код регулярного виразу на вашому GSC відображатиме сторінки, які містять подані слова в послідовності будь-де в статті, наприклад «ключова фраза».

  Як додати прозорість і зменшити непрозорість зображення

🔶 a-url.|.b-url.|.c-url.|.e-url.|.f-url.|.g-url.|.h-url.|.i-url.|.j -url.|.k-url.|.l-url.|.m-url.|.n-url.|.o-url.|.p-url.|.

Цей код регулярного виразу містить кілька URL-адрес «a,b,c,e,g…..», розділених вертикальною рискою. Тому він відфільтровує рядки з будь-якою з цих URL-адрес.

Приклад: ви можете застосувати такі шаблони на своїй панелі GSC, щоб отримати веб-сторінки, які мають певні URL-адреси в заголовку чи статті.

🔶 ^(яблуко|м’яч|кіт|качина ферма)$

Наведений код передбачає зіставлення початку рядка з одним із цих заданих слів, «яблуко, м’яч, кішка або качина ферма», оскільки символ вертикальної лінії розділяє їх. Хоча це також гарантує відсутність іншого слова чи символу.

Приклад: ви можете використовувати код, щоб отримати докладні відомості про сторінки, на початку яких є певні ключові слова.

🔶 .*\/$

Наведений код регулярних виразів має на меті охопити кожен рядок, будь то слова чи числа, але він має закінчуватися скісною рискою.

Приклад: ви можете використовувати його, щоб зіставити сторінки, URL-адреси яких закінчуються скісною рискою.

🔶 .(найкращий|топ|порівняно|огляд).*

Цей код зіставлятиме рядки, які мають крапку на початку разом із одним із заданих слів (розділених вертикальною рискою) та іншими словами, цифрами чи спеціальними символами в продовженні.

Приклад: ви можете використовувати такі шаблони регулярних виразів у комерційних звітах, щоб зрозуміти тенденції ринку.

🔶 (купити|дешево|ціна|купити|замовити).

Цей код буде відповідати рядкам, які містять одне з наведених слів, розділених вертикальною рискою та супроводжуваних іншими словами, числами чи символами.

Приклад: такі коди корисні для зіставлення транзакційних пошуків або запитів, пов’язаних із продуктами вашого веб-сайту.

🔶 (face(b|be)ook) 🔶 (f(a|e)ce(b|be)ook 🔶 (fa(c|s)(e|i)book)

Ці коди містять комбінацію слів у круглих дужках разом із символами вертикальної лінії між ними.

Перший регулярний вираз відповідатиме рядкам, які містять слово «face», за яким слідують «b» або «be» і закінчуються на «ook». Отже, отримані сторінки матимуть слово facebook або facebeook.

Другий регулярний вираз відповідатиме рядкам, у яких є слово «f», за яким слідує «a» або «e», а потім «ce», а потім «b» або «be», і закінчується на «ook». Отже, отримані сторінки матимуть будь-яку одну комбінацію, наприклад facebook, fecebook, facebeook або fecebeook.

Третій регулярний вираз відповідатиме рядкам, у яких є слово «fa», за яким іде «c» або «s», а потім «e» або «I» і закінчується на «book». Отже, отримані сторінки матимуть будь-яку комбінацію, наприклад facebook, facibook, fasebook або fasibook.

Приклад. Ви можете використовувати такі коди, щоб зіставити можливі орфографічні помилки на своїх веб-сторінках.

🔶 .wp-.

Наведений код відповідатиме рядкам із крапкою, після якої йде «wp-» та інші символи.

Приклад: підходить для вилучення сторінок із URL-адресами WordPress.

🔶 .*/url-1/.* проти .*/url-2/.*

Наведений код має дві різні URL-адреси зі символом регулярного виразу порівняння. Він отримає дві конкретні URL-адреси з вашого веб-сайту, щоб порівняти їхні показники.

Приклад. Ви можете застосувати цей код, щоб порівняти трафік, кількість користувачів та інший прогрес між двома конкретними веб-сторінками на вашому сайті.

Інші незвичайні регулярні вирази

🔺 (?i)\bключове слово\b

Цей код відповідатиме рядку, який містить слово «ключове слово». Пошук здійснюється незалежно від чутливості до регістру слова на веб-сторінках.

🔺 «фраза»

Цей код просто зіставлятиме сторінки, які містять словосполучення.

🔺 \w{5}

Код відповідатиме запитам, які містять символи з 5 слів.

🔺 \d{3}

Цей код відповідатиме запитам, які містять рівно 3 цифри.

🔺 ([^” “]*)

Цей код регулярного виразу відповідатиме рядкам, які не містять жодного символу в лапках.

🔺 (?i)\b(ключове слово1|ключове слово2|ключове слово3)\b

Цей наданий код відповідатиме рядкам, у яких є будь-яке зі слів, розділених вертикальною рискою, у будь-якому або верхньому чи нижньому регістрі.

🔺 \W+

Код відповідатиме будь-якій кількості несловесних символів, як правило, спеціальних символів.

🔺 \d{3,5}

Код відповідатиме всім рядкам, які містять номери з 3 цифр і максимум з 5 цифр.

🔺 \b\w+\b

Код відповідатиме будь-якій кількості символів слова з межами слів.

Заключні слова

Пошукова система Google стала джерелом великої кількості інформації після введення регулярних виразів у фільтри продуктивності. Все, що для цього потрібно, це розуміння структури кодів для отримання аналітичних звітів.

Ви можете створити кілька кодів регулярних виразів на своїй панелі, щоб отримати особливу інформацію про продуктивність вашого веб-сайту та використовувати їх для імпровізації для кращих результатів.

Далі ознайомтеся з хитрощами пошуку Google, які допоможуть вам покращити пошук в Інтернеті.