techukraine.net techukraine.net Повний посібник із розкриття творчого потенціалу

Повний посібник із розкриття творчого потенціалу

| | 0 Comments| 9:20 AM
Categories:

Пряма трансляція🎥 на YouTube – це модне захоплення подкастерів, геймерів або телевізійних📺 каналів для трансляції сценічних шоу, подій, спортивних змагань тощо. Перше десятиліття цього століття стало свідком буферизації відео на YouTube. Але завдяки високошвидкісному Інтернету перегляд телевізійних програм у прямому ефірі став реальністю.

Фактичні дані доводять, що перегляд прямих ефірів через Інтернет стає популярним у цьому десятилітті. Це пов’язано з високою пропускною спроможністю та параметрами доступу до Інтернету, як-от смартфони, вкладки чи смарт-телевізори.

У 2021 році дослідницьке агентство заявило, що майже 23% користувачів Інтернету надають перевагу перегляду відео в режимі реального часу, що є вірогідним збільшенням аудиторії за наступні роки. Згідно з останнім опитуванням, близько 70% онлайн-глядачів обирають YouTube для перегляду відео в прямому ефірі.

Тому потенційні автори вважають за краще приєднатися до YouTube, який є найрелевантнішою онлайн-платформою відео для використання переваг прямого ефіру. Все, що вам потрібно, це хороша веб-камера та ваші всі можливості для зйомки якісних відео!

Нижче ми обговоримо повний покроковий посібник із того, як проводити пряму трансляцію на YouTube, а також технічні вимоги. Давайте спочатку зрозуміємо переваги виходу в ефір для творців вмісту та їхньої аудиторії.

Переваги прямої трансляції YouTube

Прямий ефір більше не є атрибутом телеканалів. Пряма трансляція зробила для людей зручним перегляд телешоу, програм і подій у прямому ефірі на своїх цифрових пристроях будь-де. Крім того, інструменти для трансляції в прямому ефірі також полегшують процес для новачків.

Це також дозволило впливовим особам, підприємцям і професіоналам з маркетингу легко зв’язуватися з клієнтами, вирішувати їхні запити та миттєво створювати міцну довіру.

Чому пряма трансляція на YouTube?

 • Зручна панель🎛️: YouTube є одним із найкращих онлайн-порталів для прямих телетрансляцій. Завдяки рокам досліджень вони розробили зручну інформаційну панель для творців, які можуть легко завантажувати вміст. Тоді як користувачі можуть легко шукати та відтворювати відео на свій вибір.
 • Глобальна присутність🌎: серед усіх платформ потокового відео, таких як Facebook, Twitch, Vimeo тощо, YouTube має більшу кількість користувачів із глобальним охопленням. Отже, відеоканал на цьому порталі може залучити підписників з усього світу.
 • Вища автентичність🤝: перегляд онлайн-відео на YouTube завжди був у захваті для користувачів Інтернету. Ним володіє один із найнадійніших брендів Google, що підвищує довіру глядачів.
 • Отримайте більше доходу💵: YouTube пропонує численні переваги для творців, які хочуть заробляти на своєму вмісті в прямому ефірі. Під час трансляції вони можуть розміщувати рекламу на початку, у середині або накладати рекламу. Ви можете стягувати мінімальну плату за підписку або використовувати функцію суперчату, щоб заробити пристойну суму.
 • Комунікабельність🗣️: YouTube допомагає легко спілкуватися з глядачами прямої телетрансляції. Хоча ви можете легко почати пряму трансляцію, ваші підписники можуть надавати пропозиції в чаті. Ви можете миттєво надсилати повідомлення або читати тексти та відповідати під час розмови.
 • Жодних обмежень♾️: ця платформа є осередком різноманітного відеовмісту. Отже, ви можете запровадити канал на свій вибір, щоб генерувати трафік, який бажає переглядати вміст і підключатися до сеансів у прямому ефірі.
 • Управління брендом🎯: інформаційна панель YouTube надає популярні параметри налаштування для творців, які можуть персоналізувати канал за допомогою логотипу, фону, тикера, смуг Aston, рамок тощо.
 • Списки відео👨‍💻: живе відео завжди можна знайти в бібліотеці YouTube, а глядачі, які його пропустили, можуть будь-коли пізніше переглянути записи як відео на замовлення або YouTube Shorts.
 • Реклама⬆️: YouTube зазвичай показує відеоканали глядачам, які виявляють інтерес до подібного вмісту на панелі. Це, безперечно, допомагає отримати більше аудиторії.

Ви повинні додати посилання YouTube на свій веб-сайт, щоб поділитися посиланням свого каналу.

Як вести пряму трансляцію на YouTube: покроковий посібник

YouTube окремо додав кнопку «Прямий ефір» на панелі, щоб користувачі отримували пряме посилання на канали, на яких зараз транслюються прямі трансляції. Це на лівій панелі під розділом «Дослідження».

Ви можете поділитися посиланням на відео на своїх сторінках у соціальних мережах або надіслати пряме повідомлення. У той час як YouTube також відображає посилання на відео в прямому ефірі у верхніх пропозиціях відео для користувачів, які підписалися на канал.

Ось повна процедура створення каналу YouTube для трансляції відео в прямому ефірі, а також детальна інформація про технічні потреби, обладнання та налаштування.

Крім того, перед тим, як розпочати потокове відео, подумайте про те, щоб створити привабливу заставку на YouTube, щоб отримати постійну базу передплатників!

Технічні вимоги

Перш ніж створити свій канал і розпочати трансляцію на YouTube, вам потрібно знати деякі основні технічні моменти.

  8 способів пришвидшити завантаження вашого Mac

Перевірений канал є першою і головною умовою для запуску прямої трансляції відео на YouTube. Це означає, що вам потрібно налаштувати канал заздалегідь, щоб YouTube офіційно перевірив його, що зазвичай займає день для повної перевірки.

Вам також потрібно ввімкнути пряму трансляцію в налаштуваннях, перш ніж ви зможете продовжити трансляцію. Оскільки ви плануєте телетрансляцію в прямому ефірі, дуже важливо організувати високошвидкісні дані Інтернету для безперебійного завантаження та завантаження.

Комп’ютер із веб-камерою, смартфоном або інструментом кодування є ще однією основною вимогою для запису та завантаження відео в реальному часі. Ми обговоримо це в наступному розділі. Обов’язково створюйте відео за належного освітлення з додатковим мікрофоном для найкращої якості звуку.

Крім того, коли ви зрозумієте це, ви навіть зможете почати додавати розділи до своїх відео на YouTube, щоб підвищити зацікавленість.

Налаштування каналу

Ви можете транслювати сеанс наживо на YouTube лише з перевіреного каналу. Створити канал легко, але вам потрібен обліковий запис Google (Gmail), оскільки це материнська фірма, тому персоналізація YouTube є обов’язковою.

Якщо у вас немає облікового запису Gmail, перейдіть на офіційний веб-сайт і дотримуйтеся вказівок, щоб створити його. Тепер перегляньте наведений нижче процес, щоб швидко налаштувати свій канал YouTube.

Крок 1: відкрийте портал YouTube у веб-переглядачі або завантажте програму на свій мобільний телефон.

Крок 2. Зареєструйтеся на YouTube з унікальним іменем користувача за допомогою свого ідентифікатора Gmail. Це буде ідентифікатор вашого облікового запису на цьому сайті.

Крок 3. На головній сторінці натисніть значок профілю👤 у верхньому правому куті.

Крок 4: Виберіть опцію «Створити канал».

Крок 5. Введіть цікаву назву, ідентифікатор YouTube і завантажте логотип вашої організації або відповідне зображення, якщо у вас його немає.

Крок 6: натисніть кнопку, щоб створити канал.

Тепер ваш канал створено для завантаження відео або прямих трансляцій. Коли ваш канал буде схвалено, ви зможете налаштувати налаштування в YouTube Studio, як-от ввести контактну інформацію, опис тощо.

Увімкнення прямої трансляції

Портал представляє офіційний крок, на якому вам потрібно ввімкнути пряму трансляцію перед тим, як безпосередньо «Вийти в прямому ефірі». Це проста процедура, яка займає близько 24 годин🕛 для активації. Але цей крок потрібен тільки для першого сеансу в прямому ефірі після запуску каналу.

Відкрийте програму YouTube на своєму смартфоні та натисніть на знак плюс (+) у верхній або нижній частині, залежно від пристрою iOS або Android. Тепер натисніть опцію «Вийти в прямому ефірі», щоб розпочати процес.

Якщо ви користуєтеся комп’ютером, відкрийте веб-сайт YouTube і клацніть значок камери зі знаком плюс (+) угорі праворуч біля значка профілю. Просто натисніть кнопку «Почати трансляцію» та дочекайтеся схвалення.

Пряма трансляція за допомогою різних засобів

Ви можете транслювати відеопрограму в прямому ефірі на YouTube трьома способами. Це мобільні телефони, веб-камери та програмне забезпечення для кодування чи потокового передавання.

Щоразу перед тим, як запускати відео, перевіряйте налаштування конфіденційності. За замовчуванням він є «приватним» для користувачів віком до 18👦 років і «не в списку» під час мобільної прямої трансляції. У той час як налаштування за замовчуванням для вікової групи 18+ є «публічним», і ви можете перемикатися між трьома, незалежно від віку.

Ми детально обговоримо кожен метод.

#1. Мобільний телефон:

Пряма трансляція через смартфон є корисною в певний момент, оскільки він портативний і може транслювати шоу будь-коли на ходу. Але є й певні обмеження. Основна передумова полягає в тому, щоб у каналу було не менше 50 підписників, а канал з менш ніж 1000 передплатників матиме обмежену кількість переглядів. Давайте подивимося, як це зробити.

Крок 1. Відкрийте програму YouTube на своєму смартфоні та торкніться опції створити (+).

Крок 2. Торкніться опції Go Live і введіть назву трансляції.

Крок 3. Перевірте налаштування конфіденційності.

Крок 4. Додайте опис вмісту на вкладці «Додаткові параметри».

Крок 5. Перевірте інші налаштування, як-от мінімальний вік глядачів або налаштування монетизації, на вкладці «Показати більше».

  Партнерський маркетинг проти. Мережевий маркетинг: знайте різницю

Крок 6. Натисніть кнопку «Далі», щоб завантажити відповідне мініатюрне зображення, що описує вміст.

Крок 7. Ви також можете отримати посилання, щоб поділитися в соціальних мережах на вкладці «Поділитися».

Крок 8. Тепер перейдіть на вкладку «Вийти в прямому ефірі», щоб почати пряму трансляцію.

Натисніть кнопку «Кінець», щоб завершити запис прямої трансляції.

#2. Веб-камера:

Пряма трансляція через комп’ютер за допомогою веб-камери👩‍💻 створює менше обмежень, ніж мобільний телефон. Тут ви можете почати телетрансляцію відразу після процесу перевірки каналу. Давайте подивимося, як почати.

Крок 1. Відкрийте веб-сайт YouTube і переконайтеся, що ви ввійшли за допомогою свого ідентифікатора облікового запису.

Крок 2. Натисніть значок камери (+) у верхньому правому куті та виберіть опцію «Вийти в прямому ефірі».

Крок 3. На лівій панелі виберіть опцію «Веб-камера».

Крок 4. Коротко напишіть про телепередачу в розділах «Назва» та «Опис».

Крок 5. Змініть налаштування «Конфіденційність» і заплануйте пряму трансляцію, якщо потрібно. Ви також можете змінити інші розділи «Додаткові параметри» на вкладці «Додаткові параметри».

Крок 6. Натисніть «Далі», щоб дозволити камері ПК зробити знімок для «Ескізу» для відеовмісту. Крім того, ви можете завантажити відповідне фото з комп’ютера.

Крок 7. Натисніть опцію «Вийти в прямому ефірі», щоб почати пряму трансляцію. Ви також можете додавати теги, активувати живі чати, змінювати налаштування монетизації тощо за допомогою параметра «Редагувати» будь-коли під час або перед сеансом.

Завершивши відео, натисніть кнопку «Завершити трансляцію», щоб завершити пряму трансляцію.

#3. Кодер (потокове програмне забезпечення):

Кодер — один із відомих варіантів для створення прямої трансляції на YouTube. Це інструмент для запису відео та аудіо в синхронізованому вигляді та перетворення його в цифровий формат.

На ринку також доступна спеціальна апаратна система кодера, яка є дорогою та віддає перевагу експертам-професіоналам. Але сьогодні це також доступне програмне забезпечення, яке можна завантажити, наприклад OBS (Open Broadcaster Software), XSplit, Wirecast та інші.

Вони зручні та здебільшого безкоштовні, тому ви можете легко встановити їх на свій ПК. Ось кілька найкращих програм для трансляції в прямому ефірі, які ви можете завантажити. Давайте обговоримо процедуру використання потокового програмного забезпечення.

Крок 1. Відкрийте портал YouTube у веб-переглядачі та ввійдіть, використовуючи ідентифікатор свого облікового запису.

Крок 2. Натисніть піктограму створення зі знаком плюс (+) і натисніть опцію «Вийти в ефір».

Крок 3. На лівій панелі виберіть опцію «Потік».

Крок 4. Якщо ви збираєтеся вести пряму телетрансляцію вперше, вам потрібно скинути налаштування параметра «Створити потік».

Крок 5. Перевірте налаштування конфіденційності та програму монетизації.

Крок 6. Тепер згорніть браузер і відкрийте програмне забезпечення для кодування, щоб підключити його до YouTube перед прямою трансляцією.

Крок 7. Перейдіть до меню налаштувань і виберіть опцію «YouTube», якщо вона доступна.

Крок 8. Якщо опція YouTube недоступна, перейдіть на портал YouTube у браузері та скопіюйте «URL-адресу потоку». Вставте на сервер налаштувань потоку кодера.

Крок 9. Також скопіюйте «Ключ потоку» з YouTube у налаштування потоку кодера.

Крок 10. Перевірте всі налаштування кодера та підключіть камеру, мікрофон, освітлення та інші пристрої, щоб почати трансляцію. Сторінка перегляду на кодері показує пряме відео, завантажене на YouTube Live.

Завершіть живий сеанс, завершивши його з кодера.

Пункти, які слід пам’ятати

Перш ніж передавати відео в прямому ефірі на YouTube, слід пам’ятати про певні фактори. Це допоможе отримати більше переваг від вашої прямої трансляції для вас і вашої аудиторії. Ідеально відпрацьована трансляція залучить більше глядачів і монетизує💰.

Напишіть привабливу та ефектну назву й опис:

Прямий ефір на YouTube дозволить вам спілкуватися з людьми, але заковика полягає в тому, щоб залучити більше аудиторії до прямого ефіру. Отже, як ви повинні впоратися з цим? Важливо написати чітку, але креативну назву для телепередачі, тоді як опис має містити правильні деталі щодо змісту.

І коли ви вдосконалите їх, ви зможете скористатися допомогою генераторів сценаріїв штучного інтелекту, щоб створити привабливий вміст.

#1. Назва:

Заголовок відеоконтенту відіграє важливу роль у створенні більшого трафіку за посиланням, особливо якщо ви додасте відповідні ключові слова для оптимізації результатів пошукової системи. Короткими словами необхідно визначити мотив прямого ефіру.

Прагніть донести більше до своєї аудиторії, а не породжувати надмірні очікування, що зрештою негативно впливає на канал. Найкращий спосіб написати переконливий заголовок – це використати коротке речення з 5–6 слів, яке швидко приверне увагу глядачів до CTA👆. Назва може виглядати як «Розмова з діабетиком: доктор Джон», «Новорічний астролог: наживо» тощо.

  9 найкращих постачальників виділених серверів у Великобританії

#2. опис:

Коротко опишіть, що ви бажаєте обговорити під час живої сесії. Дотримуйтеся суті теми та перелічіть кілька контактних моментів у маркерах⚫, які можуть бути корисними для аудиторії. Додайте сполучні теги в опис і спробуйте закінчити запис менш ніж за 100 слів. Ви можете спробувати генератори описів, якщо ви застрягли і не впевнені, що писати.

Перевірте всі налаштування на інформаційній панелі

Хоча пряма трансляція не є складною проблемою, ви не повинні уникати налаштувань панелі, які сприяють покращенню досвіду для ваших глядачів.

 • Увімкніть або вимкніть параметр живого чату. Ви також можете змінити його під час прямого ефіру. Він також містить інші параметри, як-от дозвіл лише членам або передплатникам, захист від чатів, які містять небажані слова, повільний режим, щоб утримувати швидкість надсилання повідомлень тощо.
 • За потреби змініть параметри конфіденційності з закритих на приватні або з приватних на загальнодоступні. Тут відео «не в списку» можуть переглядати лише люди, які отримали посилання, і вони не відображаються в результатах пошуку. «Приватні» відео переглядають лише вибрані глядачі й ніде не вказуються. «Загальнодоступні» відео доступні в результатах пошуку та можуть переглядати будь-хто.
 • Монетизуйте свою пряму трансляцію, увімкнувши рекламу, суперчат💬 (платні повідомлення виділяються), супернаклейки (подібні до платних повідомлень) і плату за членство на місячній, щорічній або довічній основі.
 • Увімкнення параметра DVR дозволить глядачам призупинити або перемотати пряму трансляцію, а вимкнення обмежить цю функцію.
 • Перевірте аналітику стану потоку (перегляньте проблеми з відео), аналітику в реальному часі (тривалість, оцінки “подобається”, кількість глядачів) і аналітику після потоку (середній час перегляду, години пік, додані передплатники тощо).

Ви повинні перевіряти інформаційну панель кожного разу під час завантаження відеофайлу.

Використовуйте налаштований ескіз

Зменшене зображення🤳 дає глядачеві перший погляд, після чого вони виявляють інтерес до прочитання заголовка та натискають на посилання. Ви повинні використовувати найкращі зображення, які демонструють мету прямого ефіру. Просте зображення може не підійти, тому можна використовувати графічні фотографії або колажі з короткими підписами.

Почніть пряму трансляцію, коли будете готові

Ви можете миттєво розпочати відео зі свого каналу, але переконайтеся, що ще раз перевірте налаштування та інші функції. Це допоможе залучити більше глядачів і допомогти їм отримати кращий досвід.

Інші речі, які слід перевірити перед початком прямого ефіру

Крім налаштувань, ви також повинні враховувати наведені нижче фактори для вашої прямої трансляції.

 • Високошвидкісний Інтернет📈 є обов’язковим для перегляду відео в прямому ефірі. Широкосмугова мережа є більш надійною для постійної швидкості та з’єднання.
 • Перевірте якість звуку🔊 мікрофона, щоб зробити його ідеальним для запису.
 • Залежно від вашої телепередачі, ви можете використовувати веб-камеру або камеру високої роздільної здатності🎦. Перевірте кожну частину обладнання перед початком сеансу.
 • Карта захоплення📇 також необхідна для програмного забезпечення кодера та зовнішньої камери.
 • Покращуйте видимість фону за допомогою підсвічування💡 для чіткого бачення на екрані.
 • Додайте модератора🧔‍♂️ у серверну частину, щоб керувати розмовою в чаті.

Також підготуйте сценарій📃, щоб уникнути відстеження під час створення прямої трансляції.

Моє бачення прямої трансляції на YouTube

YouTube — це прекрасна платформа для впливових людей або творчих професіоналів, щоб створити канал і розмістити відеовміст. Функція прямого ефіру неймовірно працює, залучаючи більше підписників на канал, отже, довіру та визнання бренду.

Існує величезна кількість можливостей для створення потокового відео, але якщо ви новачок, почніть зі смартфона для запису відео. Замість того, щоб інвестувати в надмірні ресурси, такі як звук і графіка, ви можете більше зосередитися на наданні якісного вмісту.

У міру збільшення кількості глядачів і підписників на вашому каналі ви зможете поступово покращувати якість відео. Підтримуйте інтерактивне спілкування з глядачами, оскільки це викликає у них інтерес і додає більше цінності каналу.

Далі – найкращі інструменти YouTube для збільшення аудиторії, прибутку тощо!