Повний посібник із керування вкладками в Google Chrome

| | 0 Comments| 11:30 PM
Categories:

Вам важко організувати вкладки в Google Chrome? У цьому посібнику ми розглянемо деякі рішення, щоб залишатися в курсі вкладок Google Chrome і підвищити ефективність роботи в Інтернеті. Дізнайтеся, як краще керувати вкладками Chrome у цьому корисному посібнику.

1. Вивчіть ярлики вкладок

Ярлики вкладок – один із найшвидших способів пересування в Chrome. Вони спрощують багатозадачність онлайн і можуть допомогти впоратися з перевантаженням вкладок. Ось основні ярлики вкладок у Chrome:

 • Ctrl + T: відкрити нову вкладку
 • Ctrl + W: закрити поточну вкладку
 • Ctrl + Tab: перемикання вкладок (переміщення вперед)
 • Shift + Ctrl + Tab: перемикання вкладок (переміщення назад)

Іншим зручним способом перемикання на вкладку є використання пронумерованих ярликів Chrome. Утримуйте клавішу Ctrl, а потім натисніть номер позиції вкладки, до якої ви хочете перейти. Наприклад, комбінація клавіш Ctrl + 2 переведе вас на другу вкладку у вікні браузера.

2. Закрийте кілька вкладок

Нагромадження вкладок може спричинити повсякденне перевантаження та ускладнити пошук інформації. На щастя, Chrome пропонує унікальний набір способів швидко позбутися кількох вкладок, тож ви можете залишатися в курсі подій і зосереджуватися лише на відповідних вкладках.

Перший спосіб полягає в тому, щоб отримати доступ до параметрів правої кнопки миші Chrome. Щоб переглянути ці параметри, клацніть правою кнопкою миші будь-яку вкладку. Параметр Закрити інші вкладки закриває всі вкладки у вікні браузера, крім поточної. Ви також можете натиснути «Закрити вкладки» праворуч. Ця опція допомагає закривати вкладки після періодів додаткових досліджень.

  Почніть обробку даних за допомогою Kafka та Spark

3. Використовуйте групи вкладок

Якщо вам потрібна допомога з упорядкуванням вкладок, ви можете використовувати групи вкладок, щоб розмістити вкладки в спеціальні категорії.

Щоб створити нову групу вкладок, клацніть вкладку правою кнопкою миші та виберіть Додати вкладку до нової групи. Тут ви можете назвати групу та призначити їй спеціальний колір. Ви також можете будь-коли натиснути кнопку плюса, щоб додати нову вкладку до групи. Щоб відкрити або закрити групу вкладок, клацніть мітку на панелі вкладок.

Щоб вивести свою організацію на новий рівень, ви можете розмістити кожну групу вкладок в окремому вікні, відокремивши їх від будь-яких вкладок. Клацніть правою кнопкою миші мітку групи, а потім виберіть Перемістити групу в нове вікно. Щоб видалити групу, виберіть опцію Закрити групу в меню параметрів.

4. Надсилайте вкладки на інші пристрої

Якщо ви їдете з дому на роботу, корисно швидко перемикатися між ноутбуком і мобільним телефоном. На щастя, Chrome пропонує зручну функцію, яка дозволяє надсилати посилання на ваш мобільний пристрій одним клацанням миші.

Перш ніж використовувати цю функцію, переконайтеся, що ви ввійшли в Google Chrome на своєму мобільному телефоні. Ви можете отримати доступ до свого профілю, натиснувши значок у верхньому лівому куті програми. Переконайтеся, що параметр Синхронізація ввімкнено.

Тепер зі свого комп’ютера виконайте наведені нижче дії.

 • Клацніть адресний рядок сайту, який ви хочете надіслати на свій мобільний телефон.
 • Натисніть значок «Поділитися» в крайньому правому куті.
 • Виберіть Надіслати на свої пристрої.
 • 5. Пошук вкладок

  Пошук вкладок може стати кошмаром, особливо якщо ваша панель вкладок стає згущеною. Замість того, щоб витрачати час на пошук, ви можете шукати вкладку за її назвою.

    18 найкращих платформ для майнінгу криптовалют [High Performing Pool]

  Є два способи знайти функцію пошуку вкладок Chrome. Або натисніть стрілку вниз поруч із кнопкою згортання, або скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl + Shift + A. Ця унікальна функція відображає список вкладок, які ви зараз відкриваєте, а також список нещодавно закритих вкладок.

  Знайдіть вкладку за її назвою та натисніть Enter, щоб перейти безпосередньо до неї. Цей інструмент синхронізується з усіма вікнами, відкритими в Chrome, тому ви можете отримати доступ до важливих вкладок з будь-якого місця.

  6. Використовуйте список читання Chrome, щоб зменшити безлад

  Під час дослідницьких сесій ви можете натрапити на статті, які варто прочитати, але у вас зараз немає часу їх прочитати. Замість того, щоб тримати вкладки відкритими на робочому столі, ви можете використовувати список читання Chrome, щоб зберігати статті на потім.

  Ось як додати статтю до списку читання Chrome:

 • Натисніть кнопку бічної панелі у верхньому правому куті вікна браузера.
 • Натисніть спадне меню та виберіть Список для читання.
 • Щоб додати нову вкладку до списку читання, виберіть опцію «Додати поточну вкладку» внизу панелі. Ви також можете клацнути вкладку правою кнопкою миші, щоб додати її до списку. Керувати списком для читання просто: клацніть прапорець біля елемента списку, щоб позначити його як прочитаний. Крім того, натисніть кнопку з хрестиком, щоб видалити запис.

  7. Використовуйте закладки для часто відвідуваних вкладок

  Закладки – це зручний спосіб доступу до сайтів, які ви відвідуєте найчастіше, без необхідності їх пошуку. Функції створення закладок у Chrome є одними з найкращих у браузері, і до них легко отримати доступ.

    Що робити, коли Amazon повідомляє, що замовлення ще не відправлено?

  Один із способів перегляду закладок — через бічну панель. Натисніть значок на бічній панелі та виберіть «Закладки» з параметрів, щоб переглянути свої закладки у вигляді списку. Ви можете перемикатися між двома режимами перегляду — компактним і візуальним, а також сортувати закладки за назвою, датою створення або в алфавітному порядку.

  Альтернативним способом керування закладками є використання Диспетчера закладок Chrome. Це включає чітку ієрархію папок із збереженими закладками з опціями додавання папок і експорту закладок. Щоб отримати доступ до диспетчера закладок, скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl + Shift + O або введіть chrome://bookmarks в адресному рядку.

  8. Завантажте розширення керування вкладками

  Щоб отримати додаткову допомогу в організації вкладок, ви можете дослідити розширення Google Chrome для керування вкладками. Якщо перевантаження вкладок впливає на вашу пам’ять, використання розширення може зменшити безлад і допомогти вам з легкістю переглядати.

  Зберегти на потім – це розширення, яке може зберігати та зберігати кілька вкладок, що дозволяє відкривати їх одним натисканням кнопки. Ви можете зберегти всі вкладки в поточному вікні перегляду, клацнувши розширення, а потім натиснувши «Зберегти».

  Це зберігає всі вкладки в одній групі, яку можна перейменувати та керувати ними в будь-який момент. Потім ви можете отримати доступ до всіх вкладок одночасно або відкрити вкладки окремо, натиснувши спадне меню.

  Завантажити: Зберегти на майбутнє (безкоштовно)

  Опануйте керування вкладками в Google Chrome за допомогою цих порад

  Замість того, щоб мати справу з захаращеним робочим столом, спробуйте ці поради, щоб створити більш здорове робоче середовище. Використовуючи численні ярлики Chrome, ви можете швидше працювати з Google Chrome і подвоїти свою продуктивність на роботі та вдома. Не дозволяйте накопиченню вкладок зіпсувати ваш день; майстерне керування вкладками в Chrome для безперебійного перегляду.