Повний посібник із виявлення фальшивих відгуків на Amazon

Ви не можете довіряти кожному продукту з великою кількістю 5-зіркових відгуків на Amazon; багато з них не мають 100% правдивих відгуків.

Фальшиві відгуки є звичайною практикою для всіх онлайн-сервісів, і Amazon не є винятком. Хоча ви трохи обережні, ви можете побіжно проглядати фальшиві відгуки та прийняти обґрунтоване рішення про покупку на основі справжніх відгуків.

По правді кажучи, огляди необхідні менш популярним продавцям, щоб запустити свої нові продукти. Ніхто не спробує продукт на Amazon з нульовою чи малою кількістю відгуків, яким би хорошим продукт не здавався. Тож продавці купують фальшиві відгуки, щоб завчасно отримати приріст або зберегти продукт свіжим за допомогою випадкових фальшивих відгуків. Продавці навіть купують негативні фальшиві відгуки для своїх прямих конкурентів, щоб стримати конкуренцію.

Якщо ви не хочете, щоб вас обдурили такі практики, я можу допомогти вам визначити фальшиві відгуки на Amazon, зрозумівши, як створюються фальшиві відгуки та які ключові подарунки.

Як працюють фейкові відгуки на Amazon?

Перш ніж розповісти вам, як визначити фальшиві відгуки, корисно знати, як працює ринок фальшивих відгуків. Фальшиві відгуки можна легко купити в Інтернеті за невеликою ціною, безкоштовним продуктом або продуктом зі знижкою. Amazon вже давно бореться з такою практикою. Він навіть подав до суду веб-сайти, що надають такі послуги і навіть окремі фальшиві рецензенти. Однак повністю звести нанівець фейкові відгуки неможливо, і продавці та фейкові рецензенти завжди знаходять взаємні підстави для продовження такої практики.

Просто подивіться на такі сайти Відгукипід або Амзон огляд; вони дозволяють будь-кому дешево купувати фальшиві відгуки або отримувати їх безкоштовно в обмін на власний фальшивий відгук. Навіть якщо ці веб-сайти закриті, ніхто не заважає продавцям і фальшивим рецензентам укладати угоди приватно або через соціальні мережі, як-от ця група у Facebook.

Раніше неперевірені (продукцію не куплено) фальшиві відгуки були поширеними, але Amazon за замовчуванням примусив усі неперевірені відгуки опускати вниз, тому вони мали менший вплив. Тому тепер рецензент повинен купити продукт, щоб додати фейковий відгук. Зазвичай рецензент повертає товар продавцю після перевірки, якщо він стягнув окрему комісію. Однак фальшиві відгуки також надаються в обмін на безкоштовні продукти або великі знижки на продукти.

  Як створити резервну копію основних моментів і приміток Kindle

Оскільки фальшиві огляди насправді є додатковою роботою для цих рецензентів, вони переглядають десятки продуктів щомісяця і зазвичай не мають особистого інтересу до цих продуктів. Це спонукає їх дотримуватись певних шаблонів, які будь-хто з деякими знаннями може відрізнити від справжніх відгуків. Ми будемо використовувати переваги тих самих шаблонів і деяких інших речей, щоб ідентифікувати підроблені відгуки; давайте перевіримо їх.

Примітка. Будь-які наведені нижче методи ідентифікації не можуть окремо підтвердити, що відгук є підробкою. Ви повинні поєднати їх, щоб підтвердити, чи є відгук фальшивим чи справжнім.

Загальний тон

Фальшивий рецензент зазвичай використовує загальний тон, щоб оцінити продукт, оскільки вони не знають багато про технічні характеристики продукту. Тому вони використовують такі слова, як «хороший», «чудовий», «Чудовий», «вартий своїх грошей» тощо, щоб описати продукт. Деякі більш досвідчені рецензенти можуть вникати в деталі, але зрештою вони не додадуть жодної додаткової інформації, якої ще немає в описі продукту.

Тривалість огляду

Фальшиві відгуки – це або всі короткі коментарі, у яких майже немає жодного рядка вмісту, або складаються щонайбільше з 1–2 абзаців. Фальшиві відгуки не дуже довгі, оскільки рецензент має менше досвіду роботи з продуктом, і йому потрібно написати кілька відгуків. І якщо продавець зацікавлений лише в швидкій оцінці в 5 зірок і не надто стимулює рецензента, він залишить дуже короткий і загальний фальшивий відгук.

Огляд рейтингу

Продавці завжди інструктують рецензента залишити 5-зірковий або 1-зірковий рейтинг залежно від того, чи хочуть вони позитивний чи негативний відгук. Ці оцінки впливають на загальну оцінку, тому виникає необхідність надавати ці оцінки. Це погана роздача фальшивих відгуків, оскільки в основному справжні рецензенти також залишають однакову оцінку, але це варто розглянути разом з іншими методами.

Шукайте схожі відгуки

Багато продавців надають шаблон для фальшивих рецензентів, щоб створювати свої відгуки. Це може означати фальшиві відгуки, якщо ви помітили кілька відгуків, у яких виділяється та сама інформація, просто сформульована по-різному.

Ломана англійська

Багато фальшивих рецензентів проживають у країнах третього світу й не мають англійської мови як рідної. Якщо ви бачите кілька відгуків невірною англійською, це може означати, що продавець заплатив за ці відгуки.

Перевірте позначки часу

Це дійсно хороший спосіб знайти фальшиві відгуки, оскільки продавці зазвичай просять кількох людей надати фальшивий відгук одночасно. Такі постачальники послуг пропонують пакети з 50 або 100 фальшивих відгуків про продукт із встановленою ціною, тому ці огляди зазвичай робляться швидко. Установіть для фільтра перегляду значення «Останні» та прокрутіть. Якщо за короткий проміжок часу, як-от 1–3 дні, опубліковано багато 5-зіркових або 1-зіркових відгуків, то існує ймовірність, що ці відгуки є фальшивими.

  Виправте помилки Chrome під час пошуку шкідливого програмного забезпечення

Перевірте історію рецензента

Непрактично переглядати профіль кожного рецензента, щоб перевірити, чи він не фальшивий рецензент. Однак, якщо певний відгук виділяється та безпосередньо впливає на ваше рішення, тоді варто перевірити історію рецензента. Нижче наведено кілька поширених речей, на які вам потрібно звернути увагу в профілях рецензентів, щоб переконатися, чи вони фальшиві рецензенти чи ні:

  • Рецензент постійно переглядає продукти, наприклад, більше 5 продуктів на тиждень.
  • Рецензент завжди дає оцінку 5 або 1 зірка.
  • Подібна тривалість кожного огляду.
  • Використовуйте загальний тон у кожному огляді замість того, щоб вдаватися до технічних деталей.

Якщо в профілі рецензента є декілька з наведених вище підказок, це, ймовірно, означає, що вони дають фальшиві відгуки, і ви не повинні довіряти їхнім оглядам.

Використовуйте веб-сайт детектора підроблених відгуків

Багато веб-сайтів можуть сканувати відгуки про певний продукт Amazon за допомогою свого алгоритму, щоб виявити підроблені відгуки та надати додаткову інформацію про них. Ці служби не завжди є на 100% правильними, але вони можуть дати вам гарне уявлення про те, з чим ви маєте справу, перш ніж досліджувати продукт на наявність фальшивих відгуків.

мені подобається Fakespot і thereviewindex для цього, оскільки вони забезпечують глибокий аналіз усіх оглядів. Ви можете скопіювати повну URL-адресу продукту на Amazon і вставити її в рядок пошуку будь-якого з цих веб-сайтів, і ви отримаєте свій аналіз. Нижче наведено інформацію, яку ви можете отримати з обох веб-сайтів:

Fakespot

Залежно від вірогідності фейкових відгуків Fakespot оцінює шуканий товар від A до F. Зазвичай рейтинги A і B не є ознакою тривоги. Це означає, що принаймні 80% відгуків є високоякісними. Рецензенти не мають підозрілої історії. Хоча будь-який рейтинг, нижчий за цей поріг, повинен викликати підозру, і вам слід дослідити відгуки особисто.

Як і продукти, Fakespot також дає продавцю продукту рейтинг на основі всіх перерахованих продуктів. Якщо продавець часто купує фальшиві відгуки про свої товари, Fakespot може сказати вам, чи можна довіряти продавцю чи ні. Якщо і продавець, і товар мають погану оцінку, це майже підтверджує, що відгуки сфальсифіковані.

Ви також можете встановити Розширення Fakespot для Chrome якщо вам потрібен більш інтуїтивно зрозумілий доступ.

thereviewindex

Цей може бути трохи повільним у роботі, оскільки він генерує звіт на вимогу замість того, щоб мати оновлюваний індекс, як Fakespot, але він пропонує глибокий аналіз відгуків. На веб-сайті є розділ «Тест на спам», який перевіряє наявність фальшивих відгуків на основі 5 факторів. Це включає кількість відгуків на рецензента, швидкі рецензенти, неактивні рецензенти, непідтверджену серію рецензентів і накладання історії рецензентів.

  Як зберегти статистику ЦП диспетчера завдань у системному треї

Як ви вже здогадалися, viewviewindex не допомагає виявити фальшиві відгуки; він фактично виявляє фальшивих рецензентів. Тому фальшиві рецензенти перевіряють цей продукт, якщо ви знайдете багато сповіщень у розділі спаму.

На веб-сайті також є розділ «Підсумок огляду», який чудово створює власні категорії з вмісту огляду, щоб дізнатися про різні аспекти продукту. Наприклад, він класифікує відгуки за сумісністю, простотою використання, простором, надійністю, довговічністю, ціною, поверненням і навіть конкретними вбудованими функціями продукту.

thereviewindex також має a Розширення Chrome якщо ви хочете швидко відкрити аналіз прямо зі сторінки Amazon.

Не забудьте повідомити про фейковий відгук

Наведеної вище інформації має бути достатньо, щоб виявити більшість фальшивих відгуків. Коли ви знайшли підроблений відгук, не забудьте повідомити про це, щоб Amazon міг вжити заходів проти нього. Якщо ваш звіт буде прийнято, Amazon видалить цей відгук із продукту та вбереже інших від того, щоб на нього не потрапили. Також існує ймовірність того, що Amazon може заблокувати продавця, якщо буде виявлено занадто багато фальшивих відгуків про його продукти.

Повідомити про відгук дуже просто, натисніть кнопку «Повідомити про порушення» внизу відгуку, а потім підтвердьте звіт у новому вікні, яке відкриється.

Кінець думок

Як я вже сказав, ви повинні об’єднати поради, наведені вище, щоб визначити фальшиві відгуки Amazon. Я рекомендую вам спочатку шукати продукт на Fakespot або viewindex, щоб отримати уявлення про те, з яким продуктом і продавцем ви маєте справу, а потім особисто оцінювати відгуки, якщо ви викликаєте підозру.

Крім того, було б найкраще відфільтрувати відгуки за рейтингом 4 або 3 зірки, оскільки ці відгуки є найбільш критичними щодо характеристик продукту та зазвичай не містять фальшивих відгуків.

Якщо ви є власником продукту або бізнесу, ви повинні отримати його перевірку від реальної людини або найняти тестувальника.