Повний посібник із використання функції психічного благополуччя в програмі Apple Health App

Ключові висновки

  • Додаток Apple Health в iOS 17 включає такі функції психічного здоров’я, як відстеження настрою, хвилини фізичних вправ, дані про сон і опитувальник психічного здоров’я.
  • Заповнення анкети щодо психічного здоров’я може допомогти оцінити ризики тривоги та депресії, надати ресурси та дозволити вам експортувати свої результати.
  • Додаток також дозволяє відстежувати ваш душевний стан і реєструвати емоції, а також надає інформативні статті, які допоможуть вам зрозуміти та покращити своє психічне здоров’я.

З випуском iOS 17 Apple додала функції психічного здоров’я до програми Health. Ви можете отримати доступ до цих функцій із розділу «Психічне благополуччя» та відстежувати свій душевний стан, ризик тривоги, хвилини уважності тощо.

Тут ми обговоримо все, що вам потрібно знати, щоб почати роботу з функцією Apple Mental Wellbeing на вашому iPhone або iPad.

Що ви можете побачити в розділі «Психічне благополуччя».

У розділі «Психічне благополуччя» ви знайдете низку різних даних, починаючи з хвилин фізичних вправ, які показують час, який ви витрачаєте на швидке пересування або тренування, і дані про сон, які показують час, який ви провели в ліжку протягом кількох днів.

Якщо у вас є годинник Apple Watch, підключений до вашого iPhone, і ви використовуєте його щодня, ваші хвилини тренувань і дані про сон будуть більш точними, оскільки його датчики дозволяють краще відстежувати такі дані.

Якщо ви трохи прокрутите вниз у цьому ж меню, ви також знайдете пам’ятні хвилини, стан розуму та час у денний час. Однак одна з найкращих функцій, яку ви можете знайти в цьому розділі, — це вичерпна анкета щодо психічного здоров’я та покращений засіб відстеження настрою, які допоможуть вам краще зрозуміти своє психічне здоров’я.

Прокрутивши ці функції, ви побачите розділ «Про», присвячений виключно наданню інформації та підвищенню обізнаності за допомогою інформаційних статей і досліджень.

Пройдіть анкету щодо психічного здоров’я

Тепер, коли ви маєте загальну суть макета розділу «Психічне благополуччя» та його зміст, давайте почнемо використовувати його якнайкраще. Ми пропонуємо вам почати з оцінки свого поточного психічного здоров’я, щоб знати, на якому стані ви перебуваєте, перш ніж вирішити, як рухатися далі. Найкращий спосіб зробити це – заповнити анкету щодо психічного здоров’я та налаштувати трекер психічного здоров’я на вашому iPhone.

Усе, що вам потрібно зробити, це прокрутити вниз у розділі «Психічне благополуччя» та натиснути синю кнопку «Заповнити анкету». Потім натисніть «Почати» та дайте відповідь на всі запитання. Виберіть «Готово», щоб переглянути свої результати, які покажуть вам шкалу прогнозування ризику тривожності та ризику депресії, підкажуть, як діяти далі, дозволять експортувати результати у форматі PDF для подальшого використання та нададуть численні ресурси, якщо вам знадобиться допомога.

Коли ви закінчите, у верхній частині розділу «Психічне благополуччя» з’явиться ваш ризик тривожності та ризик депресії. Ви можете торкнутися їх, щоб взяти окремі анкети щодо тривоги та депресії для подальшого оцінювання.

Слідкуйте за своїм душевним станом

Тепер, коли ви заповнили всі анкети щодо психічного здоров’я, ви можете почати використовувати деякі функції відстеження психічного здоров’я, починаючи зі стану душі.

Стан розуму відстежує саме те, що вказано в назві: як ви почуваєтеся протягом дня та емоції, які ви відчуваєте в певний час. Відкрийте State of Mind, а потім натисніть «Почати», щоб зареєструвати дані. Коли ви торкнетеся «Почати», вас запитають, чи хочете ви записати емоцію чи настрій. Виберіть уподобання та натисніть «Далі». Дотримуйтесь підказок до самого кінця і натисніть Готово.

Якщо ви не вмієте регулярно реєструвати дані, ви можете ввімкнути нагадування в кінці свого запису. Коли ви озирнетеся на ці дані, це допоможе вам подумати про свої емоційні моделі, визначити тригери та допомогти вам рішуче вжити плану дій, якщо це необхідно. Якщо вам здається, що цього недостатньо, ви завжди можете оптимізувати свій Apple Watch для підтримки свого психічного здоров’я.

Інші дані, які можна додати

Фізичні вправи та сонячне світло безпосередньо пов’язані з вивільненням у вашому тілі серотоніну, який відповідає за відчуття загального благополуччя та щастя. Ось чому додаток Apple Health відстежує ваші хвилини тренувань і час, проведений при денному світлі.

Ви також можете додати дані про сон, які дозволять вам побачити середній час, який ви провели в ліжку протягом тижня. Ці дані зазвичай записуються автоматично, але ви також можете додати їх вручну, перейшовши в режим сну та торкнувшись «Додати дані» у верхньому правому куті. Нарешті, у нас є розділ Mindful Minutes, який додаток описує як «стан активної, відкритої уваги до сьогодення» та «життя моментом».

Усвідомлення свого циклу сну, режиму фізичних вправ, часу, який ви провели на вулиці, рівня усвідомлення навколишнього середовища, своїх емоцій і настрою — це чудовий спосіб розпочати подорож до психічного здоров’я, і ви можете доповнити його завантаживши кілька найкращих мобільних програм для курсів психічного здоров’я.

Читайте доступні статті

Ми живемо у світі, який керується інформацією та ідеями, і ті, хто володіє знаннями, безсумнівно, могутні. Саме вони можуть долати виклики, приймати обґрунтовані рішення та вносити позитивні зміни. Читання ресурсного матеріалу є життєво важливим для отримання основних знань.

Унизу розділу «Психічне благополуччя» ви знайдете кілька статей. Ось деякі приклади поширених проблем із психічним здоров’ям, як піклуватися про своє психічне здоров’я та важливості сну та світлового дня. Ці статті пропонують цінну інформацію та перспективи та допоможуть вам використовувати знання, необхідні для того, щоб залишатися на висоті свого психічного здоров’я.

Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на статті, щоб почати читати. Деякі статті також містять зовнішні посилання на ресурси служби підтримки Apple, які ведуть вас на сторінку організацій, які можуть надати вам необхідну допомогу.

Почніть свою мандрівку оздоровленням із функцією психічного благополуччя від Apple

Відданість Apple покращенню добробуту своїх користувачів очевидна в оновленні iOS 17, оскільки воно приносить функції психічного здоров’я у вбудовану програму Health. Численні анкети, засоби відстеження настрою та високоякісні статті дають змогу користувачам отримати глибше розуміння свого психічного здоров’я.

Якщо ви хочете розпочати свою подорож психічним здоров’ям і не знаєте, з чого почати, розділ «Психічне благополуччя» в додатку «Здоров’я» від Apple може виявитися корисним помічником і порадником.