Повний посібник для сертифікованого спеціаліста з авторизації (CAP)

Професіонали отримують сертифікати з різних причин. Це й перевірка їхніх знань та здібностей, допомога в процесі кар’єрного зростання та підвищення винагороди.

Сертифікований професіонал з авторизації, часто відомий як CAP, є обліковими даними, які можуть бути корисними для тих, хто працює в галузі управління ризиками для безпеки та системи управління ризиками (RMF).

Міжнародний консорціум із сертифікації безпеки інформаційних систем (ISC2) видає сертифікат сертифікованого досвідченого спеціаліста (CAP) у сфері кібербезпеки.

(ISC)2, для тих, хто про це не знає, є всесвітньою організацією, яка діє як некомерційна та надає професіоналам стандарти безпеки, нейтральні щодо постачальників.

Ці сертифікати відображають рівень навичок людини в багатьох аспектах безпеки даних. Крім того, CAP допомагає продемонструвати відповідність стандарту ISO 17024.

Підготовка до тесту, з іншого боку, вимагає великої кількості реальних прикладних програм. Запорука успішної здачі іспиту – правильна підготовка. Давайте без зайвих слів розглянемо деталі тесту. Тоді ми можемо розпочати вашу підготовку до цього іспиту.

Огляд сертифікованого спеціаліста з авторизації (CAP).

Сертифікований фахівець з управління ризиками (CAP) є сертифікатом управління ризиками. Це для тих, хто працює в різних RMF, пов’язаних з управлінням ризиками безпеки. Цей стандарт гарантує, що ви всебічно розумієте управління, ризики та відповідність (GRC).

Це також підтверджує, що ви можете затверджувати інформаційні активи компанії та керувати ними. Ви можете зробити це, використовуючи RMF. Однак вам потрібно мати розуміння найбільш ефективних методів, процесів і правил управління ризиками для безпеки. Ви можете отримати цей сертифікат через CompTIA. Ця акредитація має сильну репутацію та добре відома багатьом людям.

(ISC)2 є установою, яка надає цю кваліфікацію. Він підтверджує, що носій має навички та компетенцію, необхідні для розробки, затвердження та керування інформаційними мережами для відповідних організацій.

Що сертифікує CAP для кваліфікованих людей?

Особа може отримати сертифікацію та підтвердження від CAP, створивши офіційні документи та процедури. Це можна зробити, щоб встановити доступ, безпеку та контроль у мережі. Це покращує безпеку певної системи для тих осіб або спеціалістів, яким це дозволено.

Нижче наведено основні міркування в оцінці CAP:

Авторизація інформаційної системи

 • Моніторинг засобів контролю безпеки
 • Вибір засобів контролю безпеки
 • Здійснення контролю безпеки
 • Структура управління ризиками
 • Категоризація інформаційних систем
 • Оцінка контролю безпеки

Незважаючи на те, що облікові дані CAP зосереджуються лише на управлінні ризиками безпеки, для багатьох посад потрібні люди з цією кваліфікацією. Нижче наведено список посадових інструкцій, які шукають кандидатів, які мають сертифікат CAP:

 • Старший ІТ-інженер
 • Системний інженер-аналітик підтримки
 • Інформаційний аналітик
 • Аналітик кібербезпеки
 • Директор з інформаційної безпеки
 • ІТ ризик менеджер
 • і багато іншого…
  Розрахуйте свій ризик серцевих захворювань за допомогою KnowYour4

Отримання сертифіката сертифікованого спеціаліста з охорони (CAP) є перевіреним і надійним способом просування вашої кар’єри. Ви можете продемонструвати володіння системою управління ризиками (RMF). Сертифікація CAP є єдиною, яка відповідає вимогам правила DoD8570. Він збігається з кожною фазою RMF.

Це свідчить про те, що ваші менеджери з найму мають передові технологічні знання. Вони мають навички, необхідні для затвердження та керування комп’ютерними системами. Вони роблять це, використовуючи стандарти якості, правила та вимоги до обслуговування спеціалістів з кібербезпеки (ISC).

Тип питань в іспиті CAP

Завдання іспиту CAP перевіряють ваші знання предмета, включеного до згаданих вище сфер знань.

Проте теми на іспитах зовсім не складні. Експерти вважають, що це одні з більшості сертифікаційних тестів. Вони призначені для рівнів управління, з акцентом на розумінні GRC.

Особи, які успішно пройшли іспит CAP, пояснили свої досягнення вмістом іспиту CAP, наданим Infosec. Їхні досягнення ґрунтуються на попередньому досвіді вивчення предметів сертифікаційного курсу CAP.

Основні відомості про іспит CAP

Тут ми надамо вам найновішу інформацію про іспит CAP. Вони включатимуть тривалість іспиту, немає. запитань, бал, необхідний для складання іспиту, плата за тестування тощо.

1. Плата за іспит CAP

У різних регіонах існує значна різниця в сумах, які необхідно скласти для сертифікаційного іспиту CAP. Вартість становить 599 доларів для тих, хто проживає в Сполучених Штатах Америки. Те саме для людей у ​​всіх інших країнах Америки разом узятих.

2. Кількість екзаменаційних питань у CAP

Під час сертифікаційного іспиту CAP вам буде запропоновано сто двадцять п’ять унікальних питань. Тест проводиться англійською мовою, і ви можете пройти його в центрі тестування Pearson VUE у вашому регіоні. Питання в тесті також англійською мовою.

3. Тривалість іспиту CAP

Загальний час, відведений на сертифікаційний іспит CAP, становить три години тридцять хвилин. Оскільки це максимальний час, який ви отримуєте, щоб виконати його, це не обов’язково означає, що вам знадобиться три години, щоб це зробити.

4. Очікувана зарплата CAP

Давайте будемо чесними: здається, ми всі знаємо про причини вашого рішення прочитати цю публікацію. Таким чином, ми запропонуємо це вам негайно, а не намагатимемося приховати це від вас. Наприклад, як сім’ї намагаються не дати своїм дітям знайти їхні різдвяні подарунки за кілька тижнів до канікул.

Сертифікований спеціаліст з управління проектами (CAP) отримує орієнтовну винагороду понад 124 тисячі доларів для його власників.

Починаючи з попередніх оцінок, типова компенсація для CAP вдвічі більша. Це можливо, тому що акредитація ще знаходиться в зародковому стані.

5. Передумови до іспиту CAP

Якщо інформація про середній дохід спонукає вас отримати цей сертифікат для себе, можливо, вас цікавить вимоги до сертифікації.

Тоді вам потрібно буде виконати передумови для отримання повної сертифікації CAP. У ньому сказано, що тоді вам потрібно буде мати два кумулятивні. Це компенсувало б роки роботи в одній із семи сфер знань, які охоплює CAP prevalent body of agreement (CBK).

  Як розрахувати відсоток зміни за допомогою зведених таблиць в Excel

Вам потрібно буде виконати цю вимогу, щоб отримати повну сертифікацію CAP.

Переваги сертифікованої особи CAP

Ті, хто отримав акредитацію CAP, ще не вклали необхідні ресурси та час, щоб отримати сертифікат для свого благополуччя.

Натомість існує довгий перелік переваг, які зможуть отримати люди з кваліфікацією CAP, якщо вони поєднають цю кваліфікацію з активним ставленням до свого професійного життя.

Як носій сертифікату CAP ви матимете право на такі переваги:

 • Переваги, пов’язані з організацією (ISC)2, включають економію на практичних заняттях, які можуть допомогти вам отримати подальші сертифікати.
 • Якщо у вас є сертифікат CAP, це означає, що ви відповідаєте обом категоріям DoD 8570, зокрема IAM рівня I та рівня II. Це відкриває для вас можливості працювати у військовому департаменті. А також у різних бізнесах, пов’язаних з обороною, і з оборонними компаніями.
 • Ви зможете отримати вигоду від сертифікації CAP не лише в США, але й у всьому світі, оскільки компанії майже в кожній країні шукають спеціалістів із CAP.
 • Фірми, які наймають персонал, повністю розуміють цінність і знання, які додасть їхній компанії наймання професіонала, сертифікованого CAP. Для вас стане доступним більше можливостей у потенційних можливостях працевлаштування.
 • Підвищення професійної довіри є результатом підвищеного рівня досвіду та розуміння. Усе це ви можете досягти після отримання сертифікату CAP.
 • Зарплата набагато більша, ніж у експерта з управління ризиками, який не має сертифікату.

Що означає отримати сертифікат CAP?

Експерти з інформаційної безпеки та інформаційних технологій, які працюють у RMF, можуть вибрати сертифікат CAP. Тобто продемонструвати потенційним роботодавцям, що вони володіють чудовими здібностями та навичками. Щоб отримати сертифікати, їм потрібно добре скласти сертифікаційний тест CAP.

Ви матимете чудову можливість успішно скласти тест CAP, якщо у вас є рішучість. Припустімо, ви добре підготувалися та зрозуміли план процедури та специфіку іспиту, наведені раніше.

[BONUS SECTION]: поради щодо успішного складання іспиту CAP

Ваш рівень підготовки визначить, чи зможете ви пройти сертифікаційний тест CAP. Важливо пам’ятати, що ви повинні почати готуватися до іспиту принаймні за кілька років до того, як ви захочете його скласти.

 • Вам потрібно щонайменше два роки безперервної оплачуваної експертизи. Було б корисно, якби ви володіли всім цим в одній або кількох із семи сфер знань, включених до сертифікаційного тесту CAP, щоб отримати право на тест CAP.
 • Сертифікаційний курс CAP охоплює широкий спектр тем. Це пряме знання в реальному світі закладає основу для інформаційної бази. Після чого ваш час на підготовку до тесту та вивчення буде збільшено.
 • Немає «одного способу», яким потрібно навчатися для тесту CAP, щоб його скласти. Щоб скласти іспит, їм потрібно мати кілька різних альтернатив.
 • Навчання самостійно (в іншому сенсі, покладаючись лише на свої ресурси для підготовки, наприклад, будь-яких підручників чи іншої опублікованої літератури, на яку ви можете натрапити).
 • Участь в авторизованому тренінгу, проведеному (ISC)2.
 • Участь у навчальних центрах тестування CAP або навчання, надане третьою стороною.

Ресурси, які допоможуть зламати іспит CAP

Нижче наведено найкращі ресурси, які допоможуть вам здати іспит CAP:

  12 найкрутіших сувенірів Elden Ring, які ви можете купити

#1. Практичний іспит CAP – [Udemy]

З серією практичних тестів CAP від ​​Udemy ви зможете впевнено пройти сертифікаційний тест CAP. Він містить 325 запитань і відповідей, які допоможуть вам скласти іспит.

Дані були зібрані з останньої версії NIST SP 800-37. Зразок іспиту включає 5 іспитів, з яких 4 побудовані відповідно до етапів Плану авторизації системи.

#2. Структура управління ризиками – [Global Knowledge]

Система управління ризиками, заснована на стандартах NIST, є основним напрямком реалізації Федеральної системи управління ризиками (RMF). Якщо ви зацікавлені в тому, щоб отримати сертифікат ISC2 Certified Authorization Professional (CAP), цей курс від Global Knowledge може слугувати навчальним матеріалом.

Зразки документів, публікації NIST та державні постанови можна знайти на компакт-диску з довідковими матеріалами, що додається до курсу. Посилання та правила, а також навчальний посібник, який можна завантажити, доступні як додаткові ресурси.

#3. Сертифікаційний навчальний курс CAP – [IntelliPaat]

Навчальна програма Certified Authorization Professional (CAP), яку пропонує IntelliPaat, надає учасникам теоретичну підготовку та практичний досвід, необхідний для керування та авторизації комп’ютерних систем у реальних галузевих ініціативах.

Програма Certified Authorization Professional (CAP) охоплює різні питання інформаційної безпеки у своїй навчальній програмі, включаючи структуру управління ризиками (RMF), засоби контролю безпеки, класифікацію систем зв’язку тощо.

#4. Сертифікаційний навчальний курс CAP – [Koenig Solutions]

Професійне навчання сертифікованої авторизації ISC2 призначене для тих, хто займає керівні посади, включаючи власників даних, старших системних адміністраторів та експертів з інформаційної безпеки. Курс сертифікації CAP навчає студентів тонкощам управління та затвердження ІТ-систем, залучаючи їх до роботи над реальними проектами.

Ваші навички в таких сферах, як розробка, впровадження, оцінка та моніторинг безпеки, будуть представлені в повному обсязі — інструменти для оцінки та пом’якшення ризиків, наприклад інфраструктури управління ризиками (RMF).

Підсумок: чи вартий іспит CAP?

CAP для вас, якщо ви прагнете вдосконалити свою професію з ІТ-безпеки. І якщо ви шукаєте спосіб виділитися серед конкурентів.

Це єдина сертифікація, яку пропонує (ISC)2 для тестування ІТ-працівників. З явною відповідністю RMF варто інвестувати гроші, час і зусилля. Це найкраща професія, якщо ви прагнете просунути свої позиції, щоб стати більш привабливими та успішними.

Додаткова перевага використання CAP? Оскільки він нейтральний щодо постачальника. Ви можете використовувати всі ці знання з різними техніками та платформами.

Крім того, отримання сертифікації надасть вам доступ до всесвітньої мережі з понад 160 000 інших експертів з кібербезпеки з подібними інтересами.

Ви можете поговорити про те, як почати готуватися. Було б корисно, якби ви зробили це, щоб запобігти проблемам безпеки та мотивувати інших створити безпечне онлайн-середовище.

Ви також можете переглянути ці сертифікаційні курси Linux.