Повний набір інструментів для усунення несправностей Android та iOS

Ваш смартфон завис на екрані блокування? Ви випадково видалили дані та хочете їх повернути? Або ви хочете перенести дані телефону на новий, який ви придбали? У всіх цих та багатьох інших випадках ви можете використовувати Wondershare Dr.Fone.

Смартфони та планшети Android і iOS виявляють серйозні помилки та помилки, коли старіють кілька місяців або років. Іноді пристрої не реагують на дотик або зависають у циклі завантаження. Щоб самостійно впоратися з усіма такими ситуаціями, вам слід шукати розумний, надійний і доступний інструмент для ремонту мобільних пристроїв.

Коли ринок переповнений такими інструментами, ви не знаєте, який саме хочете купити. Якщо ви потрапили в таку ситуацію, прочитайте цю статтю. Тут я описую рішення для відновлення мобільних пристроїв Wondershare Dr.Fone, щоб дізнатися, чи справді ви можете довіряти цій програмі.

Регулярні проблеми з пристроями iOS і Android

Я, ви та багато інших користувачів смартфонів і планшетів регулярно стикаємося з такими проблемами:

 • Пристрій застряг у циклі завантаження
 • iPhone не розблокується за допомогою пароля, який, як ви знаєте, правильний
 • Купили вживаний смартфон або планшет і потребують персоналізації пристрою
 • Випадково видалили дані та хочете їх відновити
 • Пристрій iOS або Android не вмикається
 • Потрібно безпечно видалити дані з пристрою з міркувань конфіденційності та безпеки
 • Керуйте та скидайте паролі Apple ID, екрана блокування iPhone, екрана блокування Android, мережі Wi-Fi, екрана сну, батьківського контролю тощо.
 • Потрібно зробити повну резервну копію телефону
 • Виправляйте проблеми на системному рівні Android та iOS, як-от чорний екран смерті

Як Wondershare Dr.Fone допомагає вам

Безсумнівно, ви знайдете в Інтернеті сотні інших інструментів, які стверджують, що вирішують більшість вищезгаданих проблем. Але всі ці інструменти — це різні програми. Отже, щоб виправити блокування екрана, розблокування паролем і системні проблеми, ви врешті-решт купите три різні програми.

Це марна трата часу та грошей. Що, якщо я скажу, що ви можете просто отримати універсальний інструмент, який гарантує, що ви зможете вирішити більшість проблем смартфонів і планшетів? Ви правильно почули! Wondershare Dr.Fone – Full Toolkit — це одне з найкращих комплексних мобільних рішень для відновлення на рівні програмного забезпечення iOS, Android, Samsung і багатьох інших мобільних пристроїв.

Dr.Fone – Повний інструментарій допоможе вам, пропонуючи ремонт за технологією plug-and-play для згаданих вище та багатьох інших проблем програмного забезпечення мобільного телефону. Все, що вам потрібно, це підключити мобільний пристрій до ПК з Windows або Mac, де встановлено програмне забезпечення, і натиснути кілька кнопок, щоб виправити мобільний пристрій.

Що таке Wondershare Dr.Fone?

Wondershare Dr.Fone — це компіляція різних інструментів для ремонту мобільних пристроїв в одній зручній у управлінні програмі для Windows і macOS. Від проблем із блокуванням екрана через зламані сенсорні екрани до резервного копіювання телефону – все під одним дахом. Таким чином, якщо вам потрібно вирішити проблеми на рівні програмного забезпечення ваших пристроїв iOS і Android, ви можете сміливо використовувати Dr.Fone.

  Як переглянути рівень заряду акумулятора для пристроїв Bluetooth, підключених до телефону Android

Це повноцінний інструмент керування мобільним телефоном, яким повинен володіти кожен зайнятий і швидко розвивається професіонал або окрема особа. Це дає змогу вирішувати проблеми зі смартфоном і планшетом за допомогою власного ПК або Mac. Крім того, для ефективного використання інструменту вам не обов’язково мати освіту в галузі електроніки, ІТ-обладнання чи ІТ-програмного забезпечення.

Інтерфейс користувача програми докладно пояснює кожну кнопку, меню, налаштування та функції. Отже, ви знаєте все, що робите. Наприклад, кнопка відновлення даних на головному екрані програми робить саме те, що вказано, відновлюючи дані з пристроїв Android та iOS.

Інструмент керування мобільним програмним забезпеченням доступний для окремих користувачів і бізнес-користувачів. Якщо ви шукаєте для свого агентства економічно ефективне рішення для ремонту мобільного програмного забезпечення, ви також можете ознайомитися з цією програмою. Він поставляється з необмеженим керуванням мобільними пристроями, а також обліковими записами будь-якої кількості користувачів.

Wondershare Dr.Fone: найкращі функції

Нижче ви знайдете найбільш корисні та зручні функції цього комплексного рішення для керування мобільними пристроями:

#1. Менеджер телефону

Dr.Fone Phone Manager — це повна інформаційна панель для вашого смартфона чи планшета.

Ви підключаєте пристрій, і на інформаційній панелі відображаються сотні даних про стан телефону та інші функції керування, як зазначено тут:

 • Резервне копіювання
 • Співпраця з телефоном
 • Експортуйте всі дані
 • Менеджер iCloud
 • Гумка даних
 • І багато іншого

#2. Передача даних WhatsApp

Якщо ви переходите з Android на iOS і хочете перенести всі чати та вміст WhatsApp на новий пристрій, ви можете скористатися функцією передачі даних WhatsApp. Інструмент також пропонує вибіркову передачу текстів WhatsApp між пристроями.

Крім того, якщо ви використовуєте кілька мобільних пристроїв для бізнес-потреб і хочете синхронізувати всі повідомлення бізнес-облікового запису WhatsApp на одному пристрої, Dr.Fone зробить це ефективно.

#3. Передача даних телефону

Функція Phone Transfers допомагає передавати дані з одного смартфона чи планшета на інший. Ви також можете перенести всі дані мобільного пристрою з Android на iOS і навпаки.

Розробник постійно оновлює програму, щоб програмне забезпечення могло підтримувати найновіші мобільні операційні системи, як-от iOS 16 і Android 13. Якщо ви переносите дані мобільного телефону на подібні операційні системи, ви також можете перенести програми в їх поточному стані.

#4. Відновлення даних

Випадкова втрата даних є основною проблемою для будь-якого власника мобільного телефону. Але інструмент Dr.Fone Data Recovery справляється з цим ефективно. Незалежно від того, чи використовуєте ви iOS, Android, Samsung тощо, воно може легко відновити втрачені дані швидше, ніж інше програмне забезпечення з такими ж характеристиками та цінністю.

#5. Розблокувати заблоковані екрани

Якщо ви забули свій ідентифікатор Apple ID або пароль облікового запису Google і не можете отримати доступ до свого мобільного пристрою, спробуйте функцію розблокування екрана для Android та iOS. Інструмент ефективний для різних типів блокувань пристроїв, але найпопулярнішими є наступні:

 • Пароль резервного копіювання iTunes
 • Розблокуйте Touch ID, Face ID, Apple ID і пароль екранного часу
 • Обхід блокування активації iCloud без джейлбрейка iOS
 • Обійти блокування організації на бізнес-пристроях через Apple MDM і Android Enterprise Management
 • Розблокуйте пристрої Android за допомогою PIN-коду, відбитка пальця, пароля та шаблону блокування
 • Обійти блокування активації пристрою, як-от Samsung FRP або Google FRP, без будь-якого облікового запису та пароля
  Виправте помилку Android, яка не приймає правильний PIN-код

#6. Ремонт системного рівня

Баги й помилки системного рівня iOS і Android — найгірший кошмар для будь-якого користувача смартфона та планшета. Чорний екран, різні коди помилок, цикл завантаження тощо відомі як помилки операційної системи.

Інструмент Dr.Fone System Repair має достатньо ресурсів для вирішення таких проблем. Якщо у вас є це програмне забезпечення на вашому комп’ютері, вам більше не потрібно витрачати час на відвідування місцевих сервісних центрів для таких проблем системного рівня:

 • Системні проблеми iPhone/iPod Touch/iPad/
 • Оновіть або перейдіть до найближчої операційної системи для iPhone та iPad
 • Виправити помилку логотипу Apple, помилку 1110, цикл завантаження тощо.
 • Вирішіть понад 200 помилок iTunes
 • Системні проблеми Android, як-от не працює Google Play, програми постійно виходять з ладу, застрягають у циклі завантаження тощо.

#7. Стерти дані назавжди

Ви займаєтеся бізнесом або дуже стурбовані конфіденційністю? Потім ви можете скористатися функцією «Очистити дані назавжди», щоб видалити конфіденційні дані, такі як чати, текстові повідомлення, медіа, посилання, великі файли, дані програм тощо. Ця функція працює як на iOS, так і на Android.

#8. Менеджер паролів

Модуль Dr.Fone Password Manager допомагає вам керувати всіма паролями, PIN-кодами тощо для пристрою, а також програмами, веб-сайтами, файлами, каталогами тощо. Деякі основні функції:

 • Знайдіть і відновіть обліковий запис Apple ID
 • Зберігайте всі паролі облікових записів електронної пошти в одному безпечному сховищі
 • Відновіть паролі для входу на веб-сайт і в додаток
 • Відновити збережені паролі Wi-Fi
 • Знайдіть на пристрої пароль екранного часу

#9. Резервне копіювання телефону

Резервне копіювання даних пристрою та відновлення вмісту з таких резервних копій ніколи не є складним, якщо ви використовуєте функцію Dr.Fone Phone Backup. Ця функція працює в різних мобільних операційних системах, таких як iOS, Android, Samsung тощо. Функція резервного копіювання включає такі основні функції:

 • Бездротове та кабельне резервне копіювання
 • Налаштуйте наявну резервну копію, щоб заощадити місце
 • Вибіркове відновлення елементів із резервної копії пристрою
 • Попередній перегляд вмісту резервної копії
 • Пряме відновлення резервної копії iTunes та iCloud на смартфонах або планшетах Android

Чому вам потрібно спробувати Wondershare Dr.Fone?

Ось чому Wondershare Dr.Fone є на крок попереду інших програм для відновлення Android та iOS:

Легко та ефективно

Інструмент неймовірно простий в експлуатації. Якщо ви ніколи не користувалися жодним рішенням для ремонту мобільних пристроїв, ви все одно можете розпочати вирішення проблем із чорним екраном, екраном блокування, відновленням даних тощо, прочитавши посібник користувача Dr.Fone. На відміну від інших інструментів, ви не знайдете невідповідності між кроками, описаними в посібнику користувача, і фактичним програмним забезпеченням.

  Як отримати подвійне натискання, щоб заблокувати будь-який телефон Android

Повний інструментарій

Wondershare Dr.Phone містить усі необхідні програми та алгоритми для ремонту мобільних телефонів. Інструмент також відображає всі важливі та зручні функції ремонту на головному екрані. Наприклад, розблокування екрана, відновлення даних, передача WhatsApp, передача телефону тощо знаходяться прямо перед вами, коли ви відкриваєте програму. Потім ви можете вибрати Мій пристрій, щоб ознайомитися з іншими інструментами для підключеного пристрою.

Безпека даних

Усунення несправностей мобільного телефону з веб-додатками є великим ризиком. Програма може передавати дані до свого центру обробки даних для цілей обробки. Ви ніколи не знаєте, чи додаток розпоряджається такими особистими даними етично.

З Dr.Fone, оскільки це окрема програма для ПК або Mac, ви не передаєте жодних особистих даних мобільного телефону в хмарні програми або сховище. Крім того, усі комунікації між вашим мобільним пристроєм і програмним забезпеченням зашифровані в електронному вигляді. Отже, ви можете повністю довіряти цій програмі з точки зору конфіденційності та безпеки.

Wondershare Dr.Fone: ціни

Це надзвичайно успішне рішення для ремонту мобільних пристроїв доступне в різних цінових пакетах, щоб ви платили саме за послугу, якою користуєтеся. Перейдіть на версію macOS на порталі ціноутворення, щоб побачити інформацію про ціни інструменту для macOS.

Фізичні особи

Ви можете почати з базового плану, який коштує 39,95 доларів США. Потім поповніть його іншими послугами, як-от Dr.Fone – Відновлення даних ($39,95), Dr.Fone – Розблокування екрана ($39,95), Dr.Fone – Відновлення системи ($19,95), Dr.Fone – Передача телефону ($29,95) і більше. Усі ці покупки включають ліцензію на 1 рік.

Якщо ви відчуваєте, що вам можуть знадобитися всі його функції, ви можете впевнено отримати Wondershare Dr.Fone – Full Toolkit за 99,95 доларів США на рік.

Команда та бізнес

Припустімо, ви керуєте майстернею з ремонту мобільних пристроїв або вам потрібен інструмент для комерційних цілей; ви можете отримати ліцензію на 6-10 мобільних пристроїв за $195,93. Термін дії ліцензії один рік для одного користувача. Ви можете збільшити кількість керованих мобільних пристроїв і користувачів за додаткову плату.

Освіта

Ви керуєте мобільною академією навчання ремонту та хочете отримати інструмент для своїх учнів? Ви студент і хочете скористатися студентською знижкою?

Для студентів, викладачів та установ Dr.Fone – повний інструментарій для 1 ПК, який може керувати 1-5 пристроями, починається від 69,95 доларів США.

Висновок

Отже, тепер ви знаєте Wondershare Dr.Fone зсередини. Ви можете легко вирішити, чи це повне рішення для ремонту мобільних пристроїв, яке ви шукали. Завантажте інструмент безкоштовно та спробуйте.

Перевірте, чи може інструмент допомогти вам з наявними проблемами вашого смартфона та планшета. Купуйте його, якщо вам подобаються його послуги та ви хочете зберегти Wondershare Dr.Fone – Full Toolkit на своєму Mac або ПК для майбутніх надзвичайних ситуацій із вашими мобільними пристроями.

Далі ви також можете прочитати огляд Dr.Fone Toolkit.