Повний контроль орієнтації вашого пристрою для кожної програми

Акселерометр у наших телефонах додає дивовижну функціональність, що дозволяє розробникам розробляти по-справжньому креативні ігри та дивовижні допоміжні програми. Він також повідомляє нашому телефону, в якому напрямку його тримають, тобто вертикально в портретному чи альбомному режимі. Екран відповідно обертається, щоб використовувати додатковий простір у альбомному режимі. Завдяки орієнтації екрана, можливість обертати його чудова, але це також факт, що один розмір не підходить для всіх. Ви не можете заблокувати орієнтацію та не завжди можете ввімкнути її, оскільки деякі програми найкраще використовувати в портретному режимі, а інші — у альбомному режимі. Rotation — це програма для Android вартістю 0,99 доларів США в магазині Google Play, яка дозволяє змінювати орієнтацію екрана на льоту, налаштовувати її для кожної програми та/або примусово переключати її в альбомний або портретний режим для всього екрана.

  Як стиснути зображення за допомогою Google Squoosh

З точки зору функцій, ця програма дозволяє налаштувати орієнтацію пристрою практично будь-яким способом. Однак можливо, що він не працює ідеально на всіх пристроях, і в такому випадку вам слід спочатку спробувати пробну версію (7-денну пробну версію), перш ніж купувати програму. Увімкнувши його, ви можете вибрати одне з дев’яти налаштувань орієнтації. Auto-Rotate On і Auto-Rotate Off керують поворотом за замовчуванням вашого пристрою, тоді як усі інші параметри призначені для його заміни.

Обертання на вимогу дозволяє вибирати обертання екрана на льоту, не переключаючись на програму. Якщо ввімкнено, ви можете керувати ним із плаваючої головки або з сповіщення в області сповіщень. Плаваюча головка здається зручнішою у використанні. Ви можете вимкнути програму, отримати доступ до її налаштувань або керувати ротацією з неї.

  Як дізнатися, які програми використовують всю пам’ять вашого Mac

Щоб керувати орієнтацією екрана для кожної програми, відкрийте панель навігації та виберіть Налаштування для кожної програми. Виберіть орієнтацію для кожної програми. Для програм, для яких ви не вибрали спеціальну орієнтацію, вони відповідатимуть орієнтації пристрою за замовчуванням. Ви можете оновити список програм і скинути їх орієнтацію за допомогою відповідних кнопок на панелі дій.

Інші налаштування в розділі «Налаштування» дозволяють вмикати програму під час завантаження пристрою, вимикати піктограму програми, коли служба не запущена, увімкнути вібраційний сповіщення про зміну орієнтації, налаштувати орієнтацію екрана блокування, програму для набору номера та екран дзвінка телефону орієнтації та виберіть темну або світлу тему для програми. Ви також можете налаштувати віджет з плаваючою головою та сповіщення щодо його непрозорості, параметрів орієнтації та іншого. Якщо програма працює для вашого пристрою, вона, безумовно, коштує $0,99.

  Як підключити Samsung Galaxy Watch до нового телефону

Установіть пробну версію Rotation з магазину Google Play

Встановіть повну версію програми Rotation з магазину Google Play $0,99