Поверніть старий перемикач вкладок у Chrome для Android

| | 0 Comments| 7:12 AM
Categories:

Версія матеріального дизайну Chrome робить щось трохи неортодоксальне з перемикачем вкладок; він поєднує перемикач вкладок із перемикачем програм. Щоб перейти на іншу вкладку, вам потрібно натиснути кнопку перемикання програм, і вона відкриє, крім інших відкритих програм, усі відкриті вкладки Chrome. Ви перебираєте їх так само, як перебираєте відкриті програми, і торкаєтеся вкладки, на яку хочете перейти. У цьому підході немає нічого поганого, якщо ви можете звикнути його використовувати, але я продовжував шукати старий перемикач вкладок. На щастя, у Chrome є дуже простий спосіб повернути старий перемикач вкладок.

  Як згрупувати сповіщення за типом програми на Android

Ви можете побачити, як виглядають старий (ліворуч) і новий (правий) перемикач вкладок. Новий перемикач вкладок виглядає непогано, але стара звичка вмирає важко, і іноді вони взагалі не вмирають, навіть якщо ви б’єте їх бейсбольною битою.

Щоб повернути старий засіб перегляду, перейдіть у Chrome і торкніться кнопки більше. Перейдіть до налаштувань, де ви побачите опцію «Об’єднати вкладки та програми» в розділі «Основні». Торкніться його та вимкніть опцію (вона ввімкнена за замовчуванням). Ви отримаєте на екрані повідомлення підтвердження із запитом, чи дійсно ви хочете відокремити перемикач вкладок від перемикача програм.

Здається, Chrome перезапускається й продовжить старий сеанс там, де ви його зупинили. Старий перемикач вкладок знову з’являється біля рядка URL-адрес, і коли ви торкаєтеся його, ви відкриваєте вкладки, перебуваючи в додатку Chrome. Чому Chrome, точніше Google, пішов цим шляхом, сказати важко. Можливо, вони думали, що користувачам Android сподобається більш глибока інтеграція браузера з ОС. Я також виявив, що за допомогою нового перемикача вкладок ескізи або, скоріше, знімки веб-сторінок не зберігалися належним чином (або взагалі), що робить перемикання вкладок набагато менш зручним, отже, необхідно використовувати старіший метод перемикання.

  3 функції Android, які (ймовірно) ніколи не з’являться на iOS