Повернути шар під користувацьким кутом

Photoshop має більше можливостей, ніж ви можете порахувати. Якби хтось сів і написав розгорнуту інструкцію до програми, новіша її версія була б доступна до того, як посібник був наполовину готовий. Більшість людей вивчають основи Photoshop та знайомляться з іншими функціями, чим більше вони з ним працюють. Photoshop дозволяє вільно обертати шари. Єдина проблема полягає в тому, що якщо ви обертаєтеся вільною рукою, не завжди легко вирівняти шари та об’єкти або забезпечити обертання їх усіх однаково. Відхилення на кілька градусів може в довгостроковій перспективі погіршити кінцеве зображення і ускладнити вирівнювання об’єктів. Ось чому ви завжди повинні повертати шар під точним кутом, а не використовувати вільну руку.

  Як виправити помилку javascript: void(0) у Chrome

Користувацький кут повороту

Щоб повернути шар, спочатку потрібно увійти в режим трансформації. Виберіть шар, який потрібно повернути, і перейдіть до «Редагування» > «Вільна трансформація». У старіших версіях Photoshop параметр «Вільна трансформація» може бути в розділі «Редагування» > «Трансформувати» > «Безкоштовне трансформування». Як у старій, так і в новій версіях Photoshop, ви можете використовувати комбінацію клавіш Ctrl+T, щоб увійти в режим вільного трансформування.

У режимі вільного перетворення шар має межу навколо нього з кінцевими точками, які можна клацнути та перетягнути, щоб повернути його. Якщо ви утримуєте клавішу Shift і повертаєте шар, він повертається на 15 градусів.

  Що таке зв’язування каналів?

Якщо цього недостатньо і вам потрібно щось середнє між заданими градусами обертання, подивіться на панель у самому верху. Ви побачите поле введення із символом кута поруч. Тут ви можете визначити спеціальний ступінь обертання. Введіть будь-що в діапазоні від -180 до 180. Мінус поверне шар проти годинникової стрілки, тоді як позитивне число градусу поверне його за годинниковою стрілкою.

Торкніться клавіші Enter, щоб застосувати новий кут. Ви можете зробити це кілька разів з одним шаром або об’єктом. Ви можете обертати кілька шарів під власним кутом, вибравши їх усі та ввівши ступінь повороту в одному полі введення. Це стосується як фігур, так і контурів.

  Використовуйте свій iPhone, щоб знайти безкоштовні мережі Wi-Fi у будь-якій точці світу

В обох випадках вам потрібно увійти в режим вільного перетворення, а потім використовувати поле введення кута у верхній частині, щоб повернути шар, контур чи об’єкт.

На жаль, ви не можете зберегти спеціальне налаштування обертання. Кожного разу, коли вам потрібно повернути шар, вам доведеться знову вводити градус. Якщо ви не можете обертати кілька шарів одночасно через структуру вашого файлу, подумайте про використання напрямних, які допоможуть повернути під правильний кут вільною рукою.