Плакат контактів не працює на iPhone? Спробуйте ці 3 виправлення

Створили для себе цікавий плакат контактів, але ніхто з ваших контактів не може його переглянути? Незалежно від того, чи це помилка програмного забезпечення, яка заважає функції працювати належним чином, чи невинна помилка, яку ви зробили під час створення плаката, ми допоможемо вам швидко вирішити цю проблему.

Якщо ви нещодавно створили свій плакат контактів, можливо, ви випадково вимкнули функцію, яка дозволяє вам ділитися своїм плакатом із вашими контактами. Усе гаразд — трапляються помилки, і повторне ввімкнення функції займе лише кілька секунд! Виконайте наведені нижче дії.

 • Відкрийте програму «Телефон» на своєму пристрої та перейдіть до розділу «Контакти» внизу.
 • Торкніть «Моя картка» у верхній частині списку контактів, а потім торкніть «Фото контакту та плакат».
 • Тепер перевірте, чи ввімкнено обмін іменами та фотографіями. Якщо ні, увімкніть його.
 • Переконайтеся, що для параметра «Автоматичний доступ» встановлено значення «Лише контакти».
 • Якщо хтось із ваших знайомих налаштував свій плакат контактів, і ви його не бачите, просто попросіть його виконати наведені вище кроки та переконатися, що цю функцію ввімкнено!

  2. Видаліть і повторно створіть плакат контактів

  Якщо наведене вище виправлення не працює, рекомендуємо повністю видалити свій плакат контактів і створити новий. Нижче описано, як ви можете видалити свій поточний контактний плакат:

 • Запустіть програму «Телефон» і перейдіть до своєї картки контакту, натиснувши «Моя картка».
 • Торкніть «Фото контакту та плакат», а потім натисніть кнопку «Редагувати» під поточним плакатом контакту.
 • Проведіть пальцем угору по плакату контакту та торкніться значка кошика. Щоб підтвердити свій вибір, натисніть «Видалити».
 • Нарешті створіть і налаштуйте новий плакат контактів для себе та своїх контактів.
 • 3. Вимкніть обмін іменами та фотографіями та перезапустіть iPhone

  Можливо, причиною цієї проблеми є програмна помилка. На щастя, найпростіший спосіб виправити такі збої програмного забезпечення, як цей, — це перезавантажити iPhone. Перш ніж перезавантажити iPhone, перейдіть у меню «Телефон» > «Моя картка» > «Фото контакту та плакат» і вимкніть «Обмін іменем і фотографіями».

  Незалежно від того, чи використовуєте ви модель із виїмкою чи Dynamic Island, чи старий iPhone із фізичною кнопкою Home, перезавантажити iPhone, навіть якщо кнопки не працюють, досить просто. Після того, як ви знову ввімкнете свій iPhone, виконайте наведені вище кроки, щоб знову ввімкнути обмін іменами та фотографіями.

  Настав час повернути ваші контактні плакати

  Якщо жоден із згаданих вище кроків усунення несправностей не спрацював, можливо, ця проблема виникла через помилку iOS. На щастя, Apple періодично розгортає оновлення програмного забезпечення, щоб вирішити такі відомі проблеми. Хоча це не ідеально, ми рекомендуємо зачекати, доки не з’явиться нове оновлення. Крім того, ви можете звернутися до служби підтримки Apple для отримання експертної допомоги.