Перший у галузі ноутбук із процесором Intel Core Ultra 7

Найкращі та новітні технології, гаджети та інтелектуальні пристрої будуть представлені провідними технологічними компаніями на виставці Mobile World Congress (MWC) 2024, яка проходитиме в Барселоні з 26 по 29 лютого 2024 року. Одним із видатних продуктів, представлених цього року, був Megabook T16 Pro від TECNO. Ноутбук 2024 Ultra, який поєднує в собі найновіші процесори Intel, найкращий у своєму класі досвід штучного інтелекту, потужну продуктивність і найкращий у галузі час автономної роботи.

TECNO — це глобальний інноваційний технологічний бренд, який працює в понад 70 країнах світу. Megabook T16 Pro 2024 Ultra був розроблений відповідно до сутності бренду «Stop At Nothing», що є прагненням TECNO відкривати найкращі та новітні технології для перспективних людей, надихаючи їх ніколи не припиняти досягати своїх цілей і бачення. для найкращого майбутнього.

  Вибір найкращого потокового пристрою

Потужний виконавець із винятковими можливостями AI для професіоналів

Оскільки штучний інтелект поширений у кожному аспекті нашого життя, Megabook T16 Pro 2024 створений для інтеграції програм штучного інтелекту в повсякденне життя людей. Вбудований у Megabook PC Manager працює з процесором Intel Core Ultra та NPU для підвищення продуктивності, зберігаючи конфіденційність і гнучкість користувача. Як користувач, ви зможете отримати AI Image, AI Conference, клонування ПК та оптимізацію системи тощо в операційній локалізації. Megabook T16 Pro 2024 Ultra також підтримує систему Windows 11 з Microsoft Copilot.

Megabook T16 Pro 2024 Ultra поставляється з процесорами Intel Core Ultra 7 і Ultra 5, до 32 ГБ оперативної пам’яті LPddr5 і 1 ТБ пам’яті PCIE 4.0 SSD. Ви можете з легкістю виконувати найскладніші завдання завдяки надзвичайно чіткому 16-дюймовому екрану з роздільною здатністю 2,5 К, безмежним 16-дюймовим екраном із 100% кольором RGB і яскравістю 400 ніт.

  Скільки служить маршрутизатор і як дізнатися, коли потрібно оновити?

Стильний, витончений, компактний і легкий Megabook T16 Pro 2024 Ultra — надійний компаньйон для бізнесменів і творчих професіоналів. Крім того, його провідна в галузі велика батарея ємністю 99,99 Вт-год забезпечить безперебійну роботу протягом 20,5 годин. Крім того, швидкий зарядний пристрій на 100 Вт швидко зарядить вас.

TECNO Megabook T16 Pro 2024 Ultra має кілька портів для покращеного підключення та 2-мегапіксельну камеру 1080 HP, яка відповідає вимогам сучасних ігор, продуктивності та створення контенту, особливо за допомогою штучного інтелекту.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.

  Як виправити помилку SIM не надано MM#2