Перша ігрова клавіатура Keychron – це чиста якість

| | 0 Comments| 5:55 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Keychron Lemokey L3 — це ігрова механічна клавіатура преміум-класу з перемикачами з можливістю гарячої заміни, частотою опитування 1000 Гц і бездротовим підключенням 2,4 ГГц.
  • Він забезпечує вражаючий час роботи від батареї до 300 годин через Bluetooth і має міцну алюмінієву конструкцію, оброблену на станках з ЧПУ для довговічності.
  • Lemokey L3 легко налаштовується за допомогою програмного забезпечення VIA та має дизайн без клавіш із додатковими макро-клавішами та ручкою медіа для додаткової функціональності.

До цього часу Keychron зосереджувався на постачанні виняткових механічних клавіатур для широкого профілю: відмінно підходить для набору тексту, відмінно підходить для ігор. Його нова ігрова клавіатура Lemokey L3 змінює це, ставши першою офіційною ігровою клавіатурою Keychron з усіма налаштуваннями Keychron, до яких ми звикли.

Lemokey L3 має плавні, швидкі перемикачі з можливістю гарячої заміни, швидку частоту опитування 1000 Гц, бездротове підключення 2,4 ГГц і широкі можливості налаштування клавіатури за допомогою VIA.

Це фантастична клавіатура; в цьому майже немає сумнівів. Але чи є Lemokey L3 «ігровою клавіатурою» чи просто чудовою механічною клавіатурою з додатковими ігровими функціями?

Ханна Страйкер / MakeUseOf Lemokey L3

Keychron Lemokey L3 — це ігрова механічна клавіатура преміум-класу з перемикачами з можливістю гарячої заміни, частотою опитування 1000 Гц і бездротовим підключенням 2,4 ГГц. Він має міцну алюмінієву конструкцію, оброблену на верстаті з ЧПУ, налаштовується за допомогою програмного забезпечення VIA та забезпечує до 300 годин автономної роботи через Bluetooth. Завдяки дизайну без клавіш, доповненому додатковими макро-клавішами та мультимедійною ручкою, Lemokey L3 поєднує в собі стиль і функціональність.

Форм-фактор Tenkeyless

Перемикайте параметри Gateron Jupiter Red, Brown і Banana

Кольори Carbon Black, Navy Blue і Space Silver

Підсвічування Так

Конструкція алюмінієвої обробки з ЧПУ

Зволоження Кілька шарів піни, кріплення подвійної прокладки

Клавіатури Double shot PBT

Гаряча заміна Так

Підключення Дротове, Bluetooth, бездротове 2,4 ГГц

Кут набору 5 градусів

Настроюваність програмного забезпечення VIA

Розміри 15,8 х 5,4 х 1,7 дюймів

Вага 1,97 кг

Кількість клавіш 91

Торгова марка Lemokey

Номер цифрової клавіатури

плюси

  • Преміальна якість збірки
  • Висока можливість налаштування
  • Вражаючий час автономної роботи
  • Плавний набір тексту
  • Виглядає блискуче

мінуси

  • Сумнівні облікові дані гри
  • Крива навчання VIA може бути неприємною

Конфігурація

Як і всі клавіатури Keychron, Lemokey L3 доступна в кількох конфігураціях. Версія Fully Assembled Knob, яка представлена ​​в цьому огляді, обійдеться вам у 214 долари, а базова версія – 194 долари.

  5 найкращих класичних кооперативних ігор із сучасними рімейками

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Як я вже говорив під час інших оглядів механічних клавіатур Keychron, додаткові 20 баксів того варті, якщо у вас немає великої кількості перемикачів і клавіатур, які ви хочете використовувати. На вибір є три перемикачі Gateron Jupiter: червоний (лінійний), коричневий (тактильний) і банан (також тактильний, але з більшою робочою силою та коротшим ходом).

Це хороший вибір варіантів, не забуваючи, що Lemokey L3 є клавіатурою з можливістю гарячої заміни. Гаряча заміна означає, що ви можете замінити перемикачі клавіатури без пайки; вони підключаються та працюють.

Стиль і конструкція

Lemokey L3 виглядає чудово. Це механічна ігрова клавіатура преміум-класу, яка важить чудових 1,97 кг (4,3 фунта). По суті, ви купуєте блок високоякісного алюмінію, обробленого на верстаті з ЧПК, який також є механічною клавіатурою; Ви точно не запхаєте Lemokey L3 у свій рюкзак для локальної локальної сесії. Але вага має ще одне важливе призначення — запобігання переміщенню клавіатури під час гри або друку.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

З розмірами 15,8 x 5,4 x 1,7 дюйма Lemokey L3 має 91-клавішний дизайн без клавіш. Однак більший розмір, ніж зазвичай, для клавіатури без клавіш забезпечується чотирма додатковими настроюваними макро-клавішами, над якими розташована настроювана ручка керування медіа. Повнорозмірна клавіатура зазвичай має ширину близько 17 дюймів, тоді як більшість TKL має ширину близько 14 дюймів.

Корпус відносно однорідний. Навколо кожної з основних зон є злегка піднята губа для прикраси, а в передній частині корпусу є невеликий вентиляційний отвір для потоку повітря (і стилю). Вхід USB-C розташований на задній панелі разом із перемикачем для перемикання між дротовим, Bluetooth і бездротовим зв’язком 2,4 ГГц (за допомогою USB-ключа, що додається).

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Одним приємним штрихом є три індикатори над клавішами напрямків, кожен з яких стосується окремої функції. Лівий індикатор – це той, який ви побачите найбільше, оскільки він показує відносний рівень заряду клавіатури. Середній індикатор показує стан вашого бездротового з’єднання, а третій індикатор показує, чи ввімкнено Caps Lock.

Lemokey L3 доступний у трьох колірних схемах: Carbon Black, Navy Blue і Space Silver. Мені надіслали дизайн Space Silver, який виглядає механічним і футуристичним, але обидва дизайни Navy Blue і Carbon Black виглядають охайно, а подвійні клавіатури PBT сформовані для максимальної ефективності. Кожна колірна схема має унікальний набір додаткових клавіш; на знак пам’яті ігровим характеристикам клавіатури деякі додаткові клавіші мають знакові символи PlayStation.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Усередині Lemokey L3 є кілька шарів звукопоглинаючої піни, яка разом із конструкцією з подвійною прокладкою сприяє плавному набору тексту та зігріваючому звуку.

  Як швидко налаштувати WordPress на VPS і хмарі? [8 Solutions]

Термін служби батареї та підключення

Термін служби батареї є ще одним плюсом для Lemokey L3, хоча, враховуючи його вагу, я сильно сумніваюся, що ви коли-небудь відійдете занадто далеко від порту USB-C або розетки. Lemokey L3 розрахований на до 200 годин під час використання бездротового зв’язку 2,4 ГГц, а під час використання Bluetooth він може працювати до колосальних 300 годин. Я не відслідковував це точно, але в жодному з бездротових режимів я ніколи не розряджався акумулятор.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Досвід друку Lemokey L3

Lemokey L3 — це мрія друкувати. Мені надіслали перемикачі Gateron Jupiter Brown, для яких потрібна сила спрацьовування 55 г, попередній хід 2 мм і загальний хід 4 мм. Ви досягнете дна після натискання клавіш, але загальний рух і відгук перемикачів Jupiter Brown здебільшого плавні.

Я не використовував перемикачі Jupiter Red, але підозрюю, що легка сила спрацьовування в 45 г може призвести до помилок друку (як це часто трапляється з легкими перемикачами). Подібним чином короткий загальний хід Jupiter Banana 3,4 мм може викликати розчарування, оскільки ви постійно натискаєте клавіші вниз, тому Jupiter Brown є щасливою серединою.

Перемикачі Jupiter Brown від Gateron теж звучать добре, як ви можете почути в прикладі набору Lemokey L3 нижче.

Якщо ви збираєтеся використовувати Lemokey L3 для ігор (зрештою, це ігрова механічна клавіатура), я пропоную використовувати дротовий або бездротовий режим 2,4 ГГц. Таким чином, ви можете використовувати частоту опитування Lemokey 1000 Гц з користю, гарантуючи, що ваші вхідні дані будуть зареєстровані якомога швидше в грі.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Навіть для тих, хто не змагається в онлайн-іграх, L3 вводить дані помітно швидко та точно, і якщо ви часто граєте в такі ігри, як CS2 (раніше CS:GO), CoD Warzone або Modern Warfare, Overwatch або будь-яку з безлічі перших, особистих стрільців, швидка реєстрація введених даних є життєво важливою.

Lemokey L3 має кут набору в п’ять градусів, що мені зручно, але може підійти не всім. Однак, оскільки L3 не має вбудованих ніжок регулювання, ви застрягли з ним. Ви можете придбати підставку для зап’ястя Lemokey L3 на сайті Keychron, але на момент написання статті її не було в наявності.

Налаштування за допомогою VIA

Keychron давно використовує VIA для свого програмного забезпечення для налаштування робочого столу. Він безкоштовний, добре підтримується спільнотою механічних клавіатур і має широкі можливості налаштування. Однак більшість людей, які користуються ігровою клавіатурою, будуть краще знайомі зі спеціальним запатентованим програмним забезпеченням, створеним великими ігровими компаніями. Для порівняння, VIA дещо відрізняється, оскільки йому не вистачає простих параметрів і меню, які є в інших параметрах програмного забезпечення для настільних ПК.

  Як додати водяний знак в Google Docs

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Справа не в тому, що VIA складно використовувати; просто потрібен деякий час, щоб прискоритися. Невеликі розчарування, такі як VIA не розпізнає Lemokey L3 і необхідність завантажувати й імпортувати JSON-файл клавіатури, будуть більш очевидними для тих, хто новачок у Keychron і VIA. Це просто не так поліровано.

В інший час ви можете вносити зміни, не усвідомлюючи цього, а потім намагатися їх скасувати. Я випадково замінив верхній рядок чисел на клавіші Macro 0, але немає параметра CTRL + Z, щоб скасувати ваші зміни. VIA — чудовий інструмент, але якщо Keychron хоче залучити велику частину ринку ігрових клавіатур, можливо, настав час створити власний інструмент.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Тим не менш, діапазон налаштувань завжди вражає. Ви можете переналаштувати будь-яку клавішу, включно з ручкою керування медіа, а VIA також дає вам змогу керувати південним RGB-підсвічуванням Lemokey.

Чи є Lemokey L3 хорошою ігровою клавіатурою?

Повністю зібрана версія Lemokey L3 з ручкою продається за 214 доларів. Це чудова ціна за справді першокласну клавіатуру, яка прослужить вам буквально все життя.

Однак я не зовсім впевнений в ігрових характеристиках Lemokey, і відсутність власного інструменту для робочого столу може відштовхнути деяких потенційних покупців. Але будь-хто, хто знає механічні клавіатури, знатиме якість, яку забезпечує Keychron у будь-якому своєму обладнанні, і Lemokey L3 нічим не відрізняється.

Мені також цікаво подивитися, які інші ігрові клавіатури випускаються під брендом Lemokey. Наразі Lemokey L3 є єдиною клавіатурою, яка використовує цей бренд, і якщо Keychron дійсно хоче вийти на ринок ігрових клавіатур, їй потрібно розширити лінійку продуктів.

Загалом Lemokey L3 може бути не ідеальною ігровою клавіатурою, але це чудова клавіатура в усіх інших сферах.

Ханна Страйкер / MakeUseOf Lemokey L3

Keychron Lemokey L3 — це ігрова механічна клавіатура преміум-класу з перемикачами з можливістю гарячої заміни, частотою опитування 1000 Гц і бездротовим підключенням 2,4 ГГц. Він має міцну алюмінієву конструкцію, оброблену на верстаті з ЧПУ, налаштовується за допомогою програмного забезпечення VIA та забезпечує до 300 годин автономної роботи через Bluetooth. Завдяки дизайну без клавіш, доповненому додатковими макро-клавішами та мультимедійною ручкою, Lemokey L3 поєднує в собі стиль і функціональність.