Перетворіть одиниці за допомогою цього додатка Material Design Done Right [Android]

Скільки фунтів у кілограмі? Коли калькулятори та смартфони не були так поширені, найкраще, що ви могли зробити, це вивчити маленькі хитрощі, які могли б допомогти вам приблизно оцінити. Наприклад, ви можете подвоїти значення кг, а потім додати ще вдвічі, щоб отримати достатню кількість фунтів. На щастя, тепер ви можете конвертувати одиниці зі сторінки результатів пошуку Google або, якщо ви не в мережі, можете використовувати програму для перетворення, як-от S Converter. Він підтримує перетворення одиниць прискорення, валюти, площі, цифрового зберігання, енергії, сили, споживання палива тощо. Додаток чудово працює, і якщо вам потрібна інша причина, щоб використовувати його замість будь-якої іншої звичайної програми для перетворення, то візьміть до уваги дизайн S Converter, який є матеріалом.

  Справжня проблема безпеки Android – це виробники

Запустіть програму, і вона за замовчуванням налаштується на одиниці перетворення прискорення. Торкніться значка програми у верхньому лівому куті панелі дій, щоб відкрити панель навігації, і ви можете переключитися на інший пристрій. S Converter перетворює введені вами одиниці в усі одиниці певної категорії, а не лише в одну. Наприклад, маса обчислюється в тоннах, кг, грамах, фунтах, каменях тощо.

Якщо деякі з блоків для вас марні і лише додають безладу, ви можете приховати їх у налаштуваннях програми. Торкніться кнопки більше на панелі дій, щоб перейти до налаштувань. Тут ви можете вибрати між темною та світлою темою, вимкнути гортання, щоб закрити жест, і вимкнути калькулятор, серед іншого. Прокрутіть вниз, і ви побачите всі підтримувані одиниці, перелічені тут. Торкніться тих, які ви хочете приховати, і список одиниць у навігаційній панелі буде очищено.

  Як використовувати режими зйомки в камері Google [Android]

Доступ до калькулятора можна отримати за допомогою плаваючої кнопки на головному екрані програми. Це простий калькулятор і схожий на приємну додаткову функцію, яка може бути для вас корисною або ні. І останнє, але не менш важливе, додаток дозволяє додавати індивідуальний блок. Це може бути одиниця, яку він не підтримує, або ви можете буквально додати цінність одиниці, яку ви створили для себе. Щоб створити спеціальну одиницю, торкніться кнопки «Більше» та виберіть «Спеціальна одиниця». Заповніть деталі пристрою та збережіть їх. Він автоматично групується з усіма іншими одиницями у вибраній категорії і має бути прирівняний до одного з існуючих одиниць. Наприклад, якщо я додам банан як одиницю площі або маси, мені доведеться ввести, скільки бананів еквівалентно одному граму.

  Як змінити фоновий малюнок Android залежно від часу доби

Додаток розроблено правильно, тому говорити, що він має акуратний чистий інтерфейс, трохи зайве. Працює чудово і не має реклами.

Встановіть S Converter із магазину Google Play