Переможець у багатоборстві для Apple HomeKit

| | 0 Comments| 2:55 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Відкрийте двері простим дотиком за допомогою підтримки Apple Home Key на Yale Assure Lock 2 Plus.
 • Замок сумісний з Apple Watch і iPhone, що робить його зручним для користувачів Apple HomeKit, але вам знадобиться додаткове обладнання для інших систем розумного дому.
 • Виберіть із трьох варіантів кольорів і використовуйте програму, щоб надати доступ іншим.

Вам ніколи не доведеться турбуватися про ключ від дверей під час використання розумного замка. Якщо ви користуєтеся Apple і маєте iPhone або Apple Watch, завдяки підтримці Apple Home Key відкривайте Yale Assure Lock 2 Plus одним дотиком.

Yale Assure Lock 2 Plus

Yale Assure Lock 2 Plus має бути на першому місці в списку користувачів Apple HomeKit, коли вони шукають розумний замок. Найкращою особливістю замка є сумісність з Apple HomeKey. Ця підтримка дозволяє розблокувати двері за допомогою будь-якого сумісного Apple Watch або iPhone. Просто доторкніться одним із цих пристроїв до замка. Доступний у трьох різних кольорах відповідно до існуючого обладнання, також є клавіатура, яка надає іншим доступ до вашого дому. Якщо ви хочете використовувати замок з іншою системою розумного дому, наприклад Amazon Alexa, вам потрібно буде викласти додаткові кошти за версію з додатковим Wi-Fi мостом.

Бренд Yale

Підключення Bluetooth; Wi-Fi необов’язковий

Інтеграція Apple HomeKit

Акумулятор 4 x AA

Клавіатура Так

Потрібен концентратор Додатково для віддаленого доступу

плюси

 • Легко встановити та почати роботу
 • Підтримка Apple Home Key забезпечує доступ без рук
 • Клавіатура забезпечує додатковий доступ
 • Легко надайте доступ іншим за допомогою програми Yale Access
 • Три кольори на вибір

мінуси

 • Для доступу з іншою системою розумного будинку потрібне додаткове обладнання
 • Apple Home Hub потрібен, щоб максимально використати розумний замок поза домом
 • Немає фізичного ключа для надзвичайної ситуації

Простий у використанні та вишуканий дизайн

Брент Діркс / MakeUseOf

Існують різні версії Assure Lock 2, і Lock 2 Plus знаходиться прямо в середині лінійки. На нижньому кінці розташована базова система Assure Lock 2, а на верхній частині Assure Lock 2 Touch пропонує біометричну клавіатуру.

Вам знадобиться версія Plus, якщо ви фанат Apple і хочете насолоджуватися зручністю та простотою Apple Home Key. Я протестував версію лише з Bluetooth. Якщо ви хочете витратити трохи більше, ви можете придбати версію з інтегрованим модулем Wi-Fi Smart Module, який надає додатковий доступ поза домом без Apple Home Hub. Модуль Wi-Fi також можна придбати окремо, але потрібен міст, який потрібно підключити до сусідньої електричної розетки.

Якщо у вас є Apple Home Hub, тобто Apple TV, HomePod або HomePod mini, немає причин витрачати додаткові гроші на сумісність з Wi-Fi. У мене є HomePod і Apple TV, і використання замка поза домом працює так само добре, як і інші розумні замки з підтримкою Wi-Fi.

  Інтерфейс стрічки, кілька вкладок, розділене редагування тощо

Є три варіанти обробки замків на вибір: чорний, бронзовий і нікель. Я спробував чорну версію і був приємно здивований. Я хвилювався, що на чорному з часом з’являться бруд і бруд, але він все одно виглядає чудово. Клавіатура з підсвічуванням також виділяється на чорному тлі навіть у сонячний день.

Компактний дизайн є великою перевагою Yale Assure Lock 2 Plus — як внутрішня, так і зовнішня фурнітура не займає багато місця. Зовнішньою частиною замка є клавіатура з підсвічуванням. На відміну від інших варіантів у лінійці Assure Lock 2, Plus не пропонує версію з традиційними ключами. Для мене це було добре, але варто звернути увагу, якщо ви коли-небудь подумаєте, що вам може знадобитися фізичний ключ.

Внутрішнє обладнання складається з поворотної ручки та слота для 4 батарейок АА та додаткового модуля Wi-Fi.

Будьте готові витратити деякий час на встановлення

Брент Діркс / MakeUseOf

Встановлення багатьох продуктів розумного дому, як-от розумної розетки, займає лише кілька хвилин. Але інтелектуальний замок — це один із рідкісних варіантів, для якого знадобиться трохи попрацювати та навчитися робити сам.

Під час встановлення вам знадобиться хрестова викрутка, а також обов’язково підготуйте дриль, якщо потрібно, а також інше обладнання, як-от рулетка, стамеска для дерев’яних врізів і канцелярський ніж для більш складної установки.

Я використовував кілька інтелектуальних замків на своїх вхідних дверях, тож у моєму випадку встановити було легко з невеликими змінами. Але якщо у вас старий будинок і ви ніколи не міняли замок, це може зайняти більше часу.

Yale надає все обладнання, необхідне для встановлення, включаючи запірну пластину/засув, монтажну пластину та всі гвинти.

Брент Діркс / MakeUseOf

Першою частиною встановлення є видалення існуючого ригеля та іншого обладнання, що може зайняти деякий час, якщо воно старіше. У вас може виникнути спокуса не турбуватися про використання сторінки перевірки дверей, але це життєво важливо для легкого встановлення.

Ця сторінка допоможе вам виміряти зазор між верхньою частиною дверної ручки та центром отвору під засув. Ви також виміряєте товщину дверцят, торцевий отвір і діаметр/глибину кишені. Ці вимірювання визначатимуть, як ви продовжите встановлення. На щастя, замок легко регулюється декількома способами, щоб підходити до більшості дверей без необхідності додаткового обладнання.

Мені знадобилося близько 30 хвилин, щоб встановити Yale Assure Lock 2 Plus, і у мене не виникло проблем. Навіть якщо у вас є лише базові знання про DIY, Yale спрощує виконання завдання.

  Сила медицини. Штучний інтелект: революція в охороні здоров’я

Обов’язково використовуйте DoorSense

Брент Діркс / MakeUseOf

Незважаючи на те, що це необов’язково, я настійно рекомендую встановити датчик DoorSense, який використовує магнітне поле, щоб визначити, відкриті чи закриті двері. Невеликий датчик розміщується на дверному отворі за рівнем, не більше ніж на 1 1/2 дюйма від краю дверної коробки та прямо навпроти самого розумного замка. Двосторонній скотч і шурупи закріплять датчик на рамі.

Для кращого вигляду датчик також можна встановити всередину дверей, але для цього потрібно трохи свердлити. Я пішов простим шляхом, який зайняв кілька додаткових хвилин під час встановлення.

Ви відкалібруєте DoorSense разом із самим замком під час процесу налаштування. Якщо ви правильно встановили замок, то все буде готове за кілька хвилин.

DoorSense надає дві чудові функції. По-перше, ви можете отримати сповіщення, якщо DoorSense визначить, що двері були відкриті протягом певного часу. Отже, якщо хтось у вашому домі не зачинив двері до кінця, або гість вітру відчинив незачинені двері, ви завжди зможете знати.

Крім того, ви можете автоматично активувати замок, коли DoorSense виявляє, що двері зачинені. Це може бути не найкращим у кожній ситуації, особливо якщо ви часто приходите та виходите з дому протягом дня. Але це забезпечує додатковий рівень безпеки, щоб знати, що ваші двері завжди будуть у безпеці.

Обидві ці функції добре працювали під час мого тестування, забезпечуючи ще більше безпеки порівняно з іншими доступними розумними замками.

Home Key — ідеальний вибір для шанувальників Apple

Брент Діркс / MakeUseOf

Підтримка Home Key є основною функцією Yale Assure Lock 2 Plus, і вона того варта, особливо якщо у вас є iPhone і Apple Watch.

Замість того, щоб додавати блокування до HomeKit безпосередньо з програми Home, ви зробите це через програму Yale Access для iOS під час процесу налаштування. Оскільки модуля Wi-Fi немає, вам потрібно переконатися, що ви стоїте достатньо близько, щоб отримати доступ до замка через Bluetooth.

Додавши його до супутнього додатка, ви зможете сканувати код HomeKit. Незважаючи на те, що програма Yale Access розроблена не надто добре, і інколи незручно орієнтуватися, вам усе одно знадобиться мати її на вашому iPhone, щоб налаштувати параметри та додати коди доступу до клавіатури для інших користувачів, які не скористаються перевагами Home Ключова підтримка.

Щойно замок буде додано до вашого дому HomeKit, у діалоговому вікні автоматично з’явиться можливість увімкнути підтримку Home Key. Є два способи використання Home Key на вашому iPhone. Якщо ввімкнути експрес-режим, вам потрібно лише розташувати iPhone або Apple Watch біля замка, щоб розблокувати їх за допомогою технології NFC.

Якщо це вимкнено, вам потрібно буде відкрити картку «Мій дім» у своєму гаманці, двічі торкнувшись бічної кнопки на вашому iPhone, як і під час пошуку картки з Apple Pay. Потім вам потрібно буде ввести свій пароль або використати Face ID. На Apple Watch потрібно викликати картку «Мій дім», подвійним натисканням бічної кнопки.

  Що таке Мхм?

Незважаючи на те, що для Apple приємно включити більш безпечний метод, експрес-режим справді демонструє силу Home Key. Хоча раніше мені потрібно було вводити код кожного разу, коли я хотів відімкнути вхідні двері, можна легко та швидко поставити Apple Watch біля замка, щоб зробити те саме.

Побачивши, наскільки легко користуватися Home Key, моя донька та дружина також попросили ввімкнути ту саму функцію на своїх iPhone та Apple Watch.

Я використовував Home Key протягом кількох тижнів, і він був дуже надійним для повсякденного використання. Хоча це не 100 відсотків, це було дуже близько. Як резервну копію я встановив код ключа для кожного члена моєї родини.

Велике занепокоєння, якщо ви просто відмикаєте двері за допомогою iPhone або Apple Watch, полягає в тому, що станеться, коли в них розрядиться акумулятор. Але навіть якщо батарея вашого iPhone розряджена, Apple каже, що у вас може вистачити батареї, щоб використовувати Home Key у експрес-режимі. Це не те, на що я б залежав, але приємно знати про всяк випадок.

Yale Assure Lock 2 Plus: недороге доповнення до вашого розумного будинку

Незважаючи на те, що розумний домашній світ продовжує ставати все більш сумісним, Yale Assure Lock 2 Plus є хорошим вибором, лише якщо ви користуєтеся Apple HomeKit і маєте iPhone і Apple Watch. І це більш ніж нормально.

Головний ключ такий же хороший, як і в рекламі, і дозволяє легко відімкнути двері. Замість того, щоб запам’ятовувати код ключа або тягнути ключ, щось, що ви вже носите, може відчинити ваші двері. Інші чудові функції, такі як DoorSense, допомагають зробити Yale Assure Lock 2 Plus найкращим замком, сумісним із Home Key на ринку. Це більш ніж варте роздрібної ціни, щоб модернізувати та безпечно захистити свій дім.

Yale Assure Lock 2 Plus

Yale Assure Lock 2 Plus має бути на першому місці в списку користувачів Apple HomeKit, коли вони шукають розумний замок. Найкращою особливістю замка є сумісність з Apple HomeKey. Ця підтримка дозволяє розблокувати двері за допомогою будь-якого сумісного Apple Watch або iPhone. Просто доторкніться одним із цих пристроїв до замка. Доступний у трьох різних кольорах відповідно до існуючого обладнання, також є клавіатура, яка надає іншим доступ до вашого дому. Якщо ви хочете використовувати замок з іншою системою розумного дому, наприклад Amazon Alexa, вам потрібно буде викласти додаткові кошти за версію з додатковим мостом Wi-Fi.