Перемикач профілів на основі тригера для звуку, дисплея, Wi-Fi та іншого [Android]

| | 0 Comments| 2:48 PM
Categories:

Профілі звуку та WiFi потрібно змінити залежно від того, де ми знаходимося. Обидва змінюються настільки часто, що складні автоматизовані програми, як-от Tasker, не використовуються, а натомість програми, призначені для керування профілями звуку та Wi-Fi, шукають, належним чином знаходять і використовуються. SwiP – ProfileSwitcher – це Android, який не тільки керує профілями звуку та WiFi, але й надає цілий набір інших параметрів для стану перемикача Bluetooth, яскравості, тривалості тайм-ауту дисплея тощо. Кожен профіль має тригери, які можуть залежати від місця розташування, часу, заряду батареї або стану, або спрацьовують через роз’єм для навушників, який підключається.

SwiP – ProfileSwitcher не вимагає руту-пристрою, однак, якщо ваш пристрій справді має root-права, ви можете отримати доступ до додаткових опцій. Ми протестували SwiP – ProfileSwitcher на рутованому Nexus 5, тому, якщо ваш телефон/планшет не рутований, ви можете побачити не всі параметри, показані на знімках екрана.

  CALCU — це потужний додаток для Android-калькуляторів із жестами та темами

Додаток поставляється з трьома доданими та налаштованими за замовчуванням профілями. Це стандартний, домашній і зустріч. Зустріч є найменш дратівливою або незручною, якщо ви опинитесь на важливому діловому зібранні в оточенні своїх однолітків. Ви можете додати більше профілів, щоб відповідати іншим ситуаціям, натиснувши кнопку «плюс» у верхній частині з вибраною вкладкою «Профілі» та призначивши значення для різних звукових сповіщень, режимів підключення, радіоперемикачів і дисплея.

Проведіть пальцем до порожньої вкладки Тригери. Додайте один і призначте його будь-якому з існуючих профілів. Щоб призначити тригер до профілю, спочатку потрібно створити профіль. Налаштуйте параметри тригера для пріоритету, розташування, часу, стану акумулятора та стану навушників. Коли всі умови тригера будуть задоволені, він активує пов’язаний профіль.

  Як перевернути Tether з Linux на Android за допомогою Gnirehtet

Щоб увімкнути права root для SwiP – ProfileSwitcher, перейдіть до налаштувань програми та ввімкніть Root доступ. Тут ви можете змінити тему та мову, але постійне сповіщення — це дійсно чудова функція, на яку ви повинні звернути увагу. Це дозволяє додавати всюдисущу піктограму в область сповіщень, торкнувшись якої, з’явиться список усіх доданих профілів у вигляді HUD на екрані, щоб ви могли швидко переключитися на інший.

Не можна заперечувати, що існують набагато потужніші та настроювані програми, але SwiP – ProfileSwitcher є простим рішенням для тих, хто не має часу читати посібник чи терпіння налаштовувати профіль, дотримуючись складного контрольного списку, або для будь-хто, хто не має руту-пристрою. SwiP – ProfileSwitcher має акуратний дизайн і без реклами.

  gFile — це простий файловий менеджер Android з інтерфейсом, створеним Gmail

Встановіть SwiP – ProfileSwitcher із магазину Google Play