Перемикання живлення для оптимального гравірування та різання

| | 0 Comments| 2:36 PM
Categories:

The iKier K1 Pro Max має на меті запропонувати комплексний пакет для тих, хто хоче розпочати або оновити лазерне гравірування та різання. Завдяки корисним зручним функціям і системі повітрообміну він є захоплюючою точкою входу для тих, хто хоче розвивати бізнес або розширити своє дослідження матеріалів.

iKier K1 Pro Max

Для тих, хто шукає надійний набір опцій від свого лазерного гравера, iKier K1 Pro Max пропонує функції для оптимізації робочого процесу. Завдяки 32-розрядній материнській платі, потужності лазера 24 Вт або 48 Вт із можливістю перемикання, а також вбудованій системі підсилення повітря, є багато можливостей контролю, коли ви вибираєте, як найкраще підійти до роботи з гравіюванням чи лазером. Щоб допомогти оптимально розмістити все, K1 Pro Max також пропонує моторизовану вісь Z, інфрачервоне перехресне позиціонування та можливість автоматичного фокусування. Лінійні підшипники також допомагають підтримувати більш високу швидкість гравіювання, iKier K1 Pro Max досягає швидкості до 900 мм/с. Крім того, iKier пропонує різноманітні функції безпеки, пов’язані з замком безпеки, гіроскопом, кінцевими вимикачами та системою виявлення полум’я.

Торгова марка iKier

Перемикання потужності лазера (24/48 Вт)

Робоча зона 410 x 410 мм (~16,1 x 16,1 дюймів)

Екран сенсорний 4,3 дюйма

Програмне забезпечення Lightburn, LaserGRBL, додаток iKier

Позиціонування камери Немає

плюси

  • Різноманітність функцій захисту безпеки
  • Автоматичне фокусування
  • Повітряний асистент, що входить в комплект, забезпечує кращий контроль і безпеку
  • Перемикання потужності різання
  • Інфрачервоний хрестик допомагає визначити місцезнаходження
  • Автоматичне поглинаюче різання

мінуси

  • Магнітний сенсорний екран не завжди міцно кріпиться
  • Немає вимірювань на пристрої для перехресного посилання
  • Періодичні помилки та збої програмного забезпечення
  • Офлайн-гравірування не є оптимальним

Налаштування iKier K1 Pro Max

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Будучи дорожчим лазерним гравером, iKier K1 Pro Max вимагає певного складання, але це не так складно, і зазвичай його можна завершити менше ніж за годину. Це дає достатньо часу для налаштування будь-яких додаткових аксесуарів, таких як стільникове лазерне ліжко або захисна коробка iKier.

Однак через розмір машини 25,6 x 29,5 x 8,7 дюймів (650 x 750 x 222 мм) вам, ймовірно, знадобиться допомога в цьому процесі, а також достатній простір на столі для налаштування.

Інструкція, що входить у комплект, слугуватиме найточнішим посібником, але посилання на відео зі встановлення добре використовувати для перехресних посилань. Хоча загалом це просто, вам потрібно буде візуально перевірити, що вже зроблено для вас, порівняно з відео. Але загалом, коли ви встановили рейку осі X і встановили лазерний модуль, більшість роботи виконано.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Ще один набір рук допоможе зробити остаточну проводку трохи більш гладкою; ви можете впоратися, трохи повозившись. Під час налаштування та встановлення системи подачі повітря пов’язане відео виявляється безцінним.

Технічні характеристики iKier K1 Pro Max

Джеймс Гірц / MakeUseOf

iKier K1 Pro Max пропонує значну область гравірування 16,1 x 16,1 дюйма (410 x 410 мм). Але що ще цікавіше, так це регульована потужність лазера, яку можна перемикати між 24 Вт і 48 Вт за допомогою перемикача на лазерному модулі. Залежно від поточного режиму розмір лазерної плями регулюватиметься до 0,08 x 0,1 мм при потужності 24 Вт або 0,1 x 0,15 мм при потужності 48 Вт, тож ви можете оптимізувати для більшої деталізації або більшої потужності.

  Як скасувати обліковий запис Groupon

Для різання K1 Pro Max може використовувати автоматичне глибоке різання, яке може збільшити глибину різання до 25%. Крім того, його лінійні підшипники та алгоритми руху дозволяють гравірувати зі швидкістю до 900 мм на секунду. Що стосується функціональності, лінійні підшипники використовують ковзну конструкцію для осі X і гвинтову конструкцію для осі Y.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

32-розрядна материнська плата забезпечує живлення пристрою та його офлайн-гравірування через приєднаний 4,3-дюймовий сенсорний екран. Включеною системою подачі повітря можна керувати за допомогою Lightburn, а потік можна налаштувати за допомогою перемикача регулювання потоку. Крім того, моторизована вісь Z пропонує можливість натискання однієї кнопки автофокусування, дозволяючи лазеру оцінювати його відстань до матеріалу.

Захист очей і безпека

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Окрім більш стандартного захисного акрилового екрану навколо лазера, iKier K1 Pro Max оснащено різноманітними функціями безпеки, щоб зменшити небезпеку під час роботи. Якщо ви виберете корпус лазерного гравера iKier (не входить до нашої оглядової моделі), він має додатковий захист від пилу та пожежі, а також витяжний вентилятор для швидкого видалення запахів і диму. Щоб відобразити прогрес, він також має кілька вікон для перегляду, тож ви можете захистити свої очі й не використовувати лазерні окуляри.

Для тих, хто користується базовим пакетом K1 Pro Max, лазерні окуляри включені, але все ж радимо придбати більш зручні окуляри OD5+, оскільки включені можуть створювати додатковий тиск на вуха, що стає помітним після кількох робіт або тривалого використання. .

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Завдяки включеній системі подачі повітря ймовірність спалаху полум’я значно зменшується, особливо при правильному використанні з установленим відсотком потужності лазера. iKier радить підтримувати подачу повітря на 80% потужності або нижче, щоб максимізувати термін служби. Якщо полум’я з’являється під лазерною головкою, виявлення полум’я спрацює, коли ввімкнено; лазер повернеться до початкової точки та подасть звуковий сигнал.

Окрім захисту зору, iKier має додаткові функції для обмеження небезпеки. Якщо нахилити, гіроскоп на пристрої сповістить пристрій, припинить роботу та активує його будильник. Кінцеві вимикачі запобігають будь-якому витягу, тому новим користувачам не потрібно турбуватися про те, що лазерна головка може врізатися в сторони під час попереднього перегляду свого дизайну.

Крім того, пристрій має захисний замок із фізичним ключем для запобігання експлуатації.

Використання сенсорного контролера iKier K1 Pro

Джеймс Гірц / MakeUseOf

K1 Pro Max можна використовувати незалежно від комп’ютера завдяки роботі в режимі офлайн через 4,3-дюймовий сенсорний екран. Вставивши USB-накопичувач із підтримуваними файлами для різання чи гравіювання, ви можете продовжити роботу після незначних налаштувань, наприклад коригування фокуса. Поки ви не потренувалися з файлом заздалегідь, радимо спочатку спробувати його за допомогою програмного забезпечення для настільного комп’ютера, оскільки елементи керування набагато обмеженіші для офлайн-режиму та не мають додаткових бітів візуального посилання.

Сенсорний екран пропонує базовий набір елементів керування з більшістю команд налаштування ліворуч, тоді як елементи керування рухом розташовані в правій частині екрана. Якщо ви плануєте гравірувати на будь-яких об’єктах нестандартного розміру, радимо використовувати блок фіксованого фокусу, що входить у комплект, замість вибору автофокусу. Після того, як ви розпочали роботу, з’являється базова панель процесу завершення та велика кнопка паузи чи зупинки.

  iPhone чи iPad нагріваються? Дізнайтесь чому та як це виправити

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Також можна внести незначні зміни в потужність або швидкість екрану в процесі. Однак, якщо ви зіткнетеся з будь-якими серйозними помилками, найкраще натиснути кнопку живлення через відсутність будь-якої кнопки аварійної зупинки. В іншому випадку невелика затримка при зупинці завдання безпосередньо через сенсорний екран.

Якщо під час операції виникне будь-яка втрата живлення, опцію відновлення гравіювання K1 Pro Max можна використовувати лише під час роботи в автономному режимі або через додаток. Вам просто потрібно переконатися, що гравер або гравірувальна поверхня не рухаються, якщо це станеться, щоб уникнути помилок після відновлення. Крім того, вам потрібно переконатися, що автоматичний вихід на домашню сторінку під час запуску вимкнено.

Розгляд програмного забезпечення та програм

Джеймс Гірц / MakeUseOf

iKier K1 Pro Max сумісний з LaserGRBL або Lightburn. Якщо ви використовуєте macOS, Lightburn — ваш єдиний варіант. Хоча Lightburn постачається з безкоштовною пробною версією, вам потрібно буде придбати ліцензію після цього періоду, щоб продовжувати використовувати K1 Pro Max, тому врахуйте цю вартість у своєму рішенні. Ліцензія коштує 60 доларів і надає оновлення протягом року (через рік вона все ще працюватиме; ви просто більше не отримуватимете оновлень).

У той час як ваш вибір програмного забезпечення буде залежати від уподобань і вашої операційної системи, Lightburn пропонує більш оптимізовану та зручну для користувача опцію для налаштування завдань і керування багатьма допоміжними функціями K1 Pro Max. Ви зможете ввімкнути автофокус, глибоке різання та допоміжне позиціонування за допомогою кількох простих кроків.

За допомогою Lightburn ви можете налаштувати проект за допомогою кількох типів шарів, що дозволить вам створити набагато складніше гравіювання з мінімальними проблемами. А завдяки системі перемикання потужності лазера ви можете легко міняти потужність під час багатоетапної роботи, яка поєднує гравірування та різання.

Іноді виникають дивні помилки щодо підключення або позиціонування K1 Pro Max, але зазвичай їх можна вирішити, перезавантаживши пристрій або відправивши лазер додому.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Загалом, якщо ви витрачаєте стільки на дорожчий K1 Pro Max, має сенс скористатися його інтеграцією з Lightburn. Це також спростить створення файлів для офлайн-гравірування.

Якщо ви наважитеся спробувати додаток для смартфона iKier, залежно від вашого телефону також можуть виникнути проблеми з підключенням і помилки. Навіть на новішому телефоні оновити систему за допомогою програми не вдалося, незважаючи на встановлене з’єднання. Насправді я не зміг протестувати друк із програми через помилку, яка з’являлася на завершальному етапі експорту назад у K1 Pro Max. Однак він виявляв роботу пристрою, і з’являлися сповіщення.

Як і в більшості програм для гравіювання на смартфонах, тут доступний дуже мінімальний інтерфейс для роботи та невелика кількість редагування зображень.

Гравірування за допомогою iKier K1 Pro Max

Джеймс Гірц / MakeUseOf

З точки зору якості, iKier K1 Pro Max має точність гравірування 0,01 мм і пропонує невелику світлову точку з роздільною здатністю 2K при використанні потужності лазера 24 Вт. Залежно від інтеграції програмного забезпечення параметри гравіювання зображень можна налаштувати для отримання бажаного ефекту та обробки.

Під час першої роботи із зображенням вам потрібно буде поекспериментувати, оскільки темніші зображення або зображення з більшою кількістю чорного можуть закінчитися більш тонким рельєфом. Спробуйте різні стилі та налаштування зображення, особливо під час роботи з різними матеріалами.

  Як створити резервну копію даних і перейти на новий Mac

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Використовуючи потужність лазера 24 Вт і тоншу деревину, ви зазвичай можете вирізати дизайн, не перемикаючись на потужність 48 Вт. Ці комбіновані роботи з гравірування зазвичай тривають від двадцяти хвилин до години, залежно від рівня їх деталізації.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Під час визначення розміру зображення розміром 10 x 10 дюймів зі швидкістю 1700 мм на хвилину iKier K1 Pro Max зайняло близько двох з половиною годин. Для порівняння, зображення розміром приблизно 11 x 11 дюймів із подібним рівнем складності зайняло близько трьох годин зі швидкістю 2000 мм на хвилину.

Потужність різання на K1 Pro Max

Щоб перевірити міцність різання K1 Pro Max, я вийняв два різних розміри брухту м’якої деревини різної товщини (3/8 дюйма та 11/16 дюйма), використовуючи режим потужності лазера 48 Вт. Якщо ви збираєтеся різати глибше, ніж зазвичай підходить для стільникового лазера, ви захочете підняти K1 Pro Max. Його ніжки не регулюються, тому вам потрібно буде підняти кожну з чотирьох ніжок на щось рівне за висотою, але це можливо.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

При товщині 3/8 дюйма він міг прорізати за 6 проходів із потужністю лазера 90% і швидкістю різання 900 мм/хвилину на стільниковому шарі. Для товщини 11/16 дюймів це досягало 16 проходів при тій же 90% потужності лазера та швидкості різання 900 мм/хв. При 16 проходах потрібно було трохи зусиль, щоб виштовхнути відрізаний шматок, тоді як при 20 проходах він вискочив сам.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Завдяки включеній системі подачі повітря обвуглювання було значно зменшено, і не було полум’я. Якщо ви працюєте зі стандартнішими видами деревини та товщиною (до 3 мм з бальзи або МДФ), K1 Pro Max може легко прорізати, особливо зі стільником.

Чи варто купувати iKier K1 Pro Max?

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Приблизно в 2000 доларів iKier K1 Pro Max недешевий, але він доповнює розрив між діодними лазерами з меншою потужністю та ціновими моделями з CO2. Він пропонує більшу площу гравіювання та додаткові функції, спрямовані на спрощення як налаштування, так і стилю роботи. Але для тих, хто ще не знайомий із програмним забезпеченням для гравіювання та шукає спрощену взаємодію з користувачем, деякі його переваги можуть виявитися непотрібними.

Однак якщо ви бажаєте частіше налаштовувати або масово виробляти, преміум-функції додадуть додаткової безпеки та контролю. iKier K1 Pro Max більше сподобається досвідченим користувачам лазерного гравера або тим, хто шукає більш інтенсивне використання. У цьому процесі є кілька недоліків, але перемикається елемент живлення K1 Pro Max робить його гідним уваги для тих, хто шукає більшої гнучкості з діодним лазером.

iKier K1 Pro Max

Для тих, хто шукає надійний набір опцій від свого лазерного гравера, iKier K1 Pro Max пропонує функції для оптимізації робочого процесу. Завдяки 32-розрядній материнській платі, потужності лазера 24 Вт або 48 Вт із можливістю перемикання, а також вбудованій системі підсилення повітря, є багато можливостей контролю, коли ви вибираєте, як найкраще підійти до роботи з гравіюванням чи лазером. Щоб допомогти оптимально розмістити все, K1 Pro Max також пропонує моторизовану вісь Z, інфрачервоне перехресне позиціонування та можливість автоматичного фокусування. Лінійні підшипники також допомагають підтримувати більш високу швидкість гравіювання, iKier K1 Pro Max досягає швидкості до 900 мм/с. Крім того, iKier пропонує різноманітні функції безпеки, пов’язані з замком безпеки, гіроскопом, кінцевими вимикачами та системою виявлення полум’я.