Перемикайте початковий екран і меню «Пуск» на робочому столі


Windows 10 повернула меню «Пуск» і в той же час зробила так, щоб ми ніколи більше ніколи не випадково переходили на початковий екран. Ми коротко розповіли про те, як увімкнути одну та вимкнути іншу в нашій публікації про функції Windows 10. Для цього потрібно відкрити властивості панелі завдань, де є окрема вкладка меню «Пуск». Параметр “Використовувати меню “Пуск” замість екрана “Пуск” перемикає їх. Після внесення змін потрібно вийти з системи, щоб вони вступили в силу. Якщо ви віддаєте перевагу набагато швидший спосіб зробити це, розгляньте контекстне меню правою кнопкою миші на робочому столі. Користувач TenForums розробив скрипт, який дозволяє додати опцію перемикання до контекстного меню. Це вносить зміни в реєстр Windows, тому, якщо ви втомилися від таких речей, це рішення вам може не сподобатися. За допомогою сценарію користувачеві не потрібно виходити з системи, щоб зміни вступили в силу, що робить цей процес надзвичайно швидшим, ніж метод за замовчуванням.

  Як підрахувати критерії набору відповідності даних у Google Таблицях

Завантажте сценарій з оригінального повідомлення на форумі нижче та розпакуйте його. Chrome може розпізнати заархівований файл як небезпечний, але він безпечний. Після вилучення всередині ви знайдете два файли; сценарій VBS і файл реєстру REG.

Щоб додати параметр перемикання до контекстного меню, вставте файл сценарію VBS у папку Windows. Вставте його в корінь у C:/Windows. Далі запустіть файл реєстру REG і, якщо буде запропоновано, дозвольте йому внести зміни. Клацніть правою кнопкою миші будь-де на робочому столі, і ви побачите наступне в контекстному меню, що з’явиться.

Вам потрібно лише натиснути опцію, і ваш екран почне блимати, вказуючи на те, що зміна внесена. Щоб видалити цю опцію, вам знову доведеться повернутися до вихідного повідомлення на форумі та завантажити інший архівований файл. Цей міститиме лише файл REG. Запустіть його, і він видалить опцію перемикання. Перейдіть до C:/Windows і видаліть файл VBS, який ви встановили. Це все, що потрібно. Чому це не параметр за замовчуванням? Або Microsoft не хотіла робити це занадто просто, або за цим стоїть якась глибока ціль.

  Як додати контакт у Skype

Завантажте меню «Пуск» або перемикач «Пуск» – скрипт контекстного меню робочого столу

Через Deskmodder