Перейдіть від брудних дисків до акуратних томів

| | 0 Comments| 11:45 AM
Categories:

Tenorshare 4DDiG Partition Manager допомагає впорядкувати ваші захаращені жорсткі диски за допомогою індивідуального перегляду розділів.

Якщо ви коли-небудь пробували свої сили в акуратному керуванні розділами диска вашого комп’ютера, ви вже знаєте, як це може забрати багато часу та енергії. Це правда, особливо якщо ви звичайний користувач ПК, якому бракує відповідних технічних знань.

Але незалежно від того, подобається вам це робити чи ні, керування розділами диска є життєво важливим. Це може допомогти вам звільнити місце або перемістити певний розділ на новий диск.

Ось де Tenorshare 4DDiG Partition Manager Цей комплексний менеджер розділів диска чудово спрощує виснажливий процес і дозволяє керувати розділом диска без втрати даних.

Завдяки такій простоті використання та зручності інструмент став обов’язковим для всіх домашніх користувачів. Нижче ми розглянемо цю дивовижну програму ближче та побачимо, на що вона здатна.

Що таке Tenorshare 4DDiG Partition Manager?

Менеджер розділів 4DDiG від Tenorshare це комплексний інструмент для комп’ютерів, який допомагає користувачам керувати розділами диска. Додаток дає їм змогу змінювати розмір, розділяти, видаляти, створювати або форматувати розділи диска для ефективної оптимізації дискового простору.

Крім того, він пропонує перенесення ОС Windows на SSD одним клацанням миші, перетворення MBR у GPT, клонування жорсткого диска для легкого резервного копіювання тощо.

Крім того, використовуючи 4DDiG Partition Manager, користувачі можуть оновити жорсткий диск із більшим об’ємом і перемістити встановлені додатки, програми, драйвери, оновлення системи тощо, не турбуючись про небезпеку відновлення даних.

Хоча програма пропонує безкоштовну пробну версію, вона має обмежені функції. Однак, щоб використовувати 4DDiG Partition Manager у всій його красі, потрібно придбати одну з його платних ліцензій від 9,90 доларів США на місяць. З усіма функціями, які він може запропонувати, я думаю, що це справжня угода😇!

Важливість ефективного керування розділами

Правильне керування розділом диска має вирішальне значення для оптимізації комп’ютера. Ось кілька причин, чому вам слід розділити жорсткий диск:

  • Це забезпечить кращу організацію ваших даних. Розділяючи фізичний жорсткий диск на кілька розділів, ви точно знаєте, де зберігати кожен тип даних. Наприклад, ви можете використовувати один розділ для вашої ОС, один для особистих даних, один для резервного копіювання тощо.
  • Розбиття диска на розділи може дати вам більше свободи щодо шифрування. Це дозволяє шифрувати певний розділ замість усього диска.
  • У сучасному світі втрата даних є серйозною проблемою для більшості. Небажані проблеми, такі як зловмисне програмне забезпечення, віруси, збій апаратного чи програмного забезпечення, пошкодження PST тощо, можуть призвести до втрати ваших цінних даних. Тим не менш, розділення жорсткого диска може вирішити цю проблему. За умови, що у вас є окремі розділи для особистих даних і ОС, ви можете перевстановити операційну систему, якщо виникне потреба, без втрати особистих даних.
  • Це може допомогти вам запустити більше однієї операційної системи на вашому комп’ютері, виділивши незалежний розділ для кожної ОС.
  10 найкращих програм Wear OS для завантаження на ваш розумний годинник у 2022 році

Крім того, коли ви розділяєте дані диска на невеликі частини, це оптимізує ваш ПК, надаючи йому приріст продуктивності.

Особливості Tenorshare Partition Manager

Tenorshare 4DDiG Partition Manager має досить багато функцій, щоб забезпечити користувачам найкращий досвід:

#1. Менеджер розділів

4DDiG Partition Manager — це єдиний у своєму роді інструмент, який допомагає користувачам вирішити всі потреби, пов’язані з міграцією системи та керуванням розділами. Це допомагає користувачам змінювати розміри, переміщувати, розширювати, зменшувати, розділяти та робити багато іншого на своїх розділах.

Вони також можуть створювати, видаляти або об’єднувати два суміжні розділи в один великий без втрати своїх особистих даних.

Для вашої інформації, його функція форматування розділу дійсно привернула мою увагу. Якщо хтось не може отримати доступ до певного розділу, він може відформатувати його для використання пізніше або змінити файлову систему між NTFS і exFAT. Крім того, літери дисків також можна змінювати.

#2. Резервне копіювання та відновлення даних

Інструмент допомагає користувачам створювати регулярні резервні копії вашої ОС, особистих даних, бізнес-даних тощо. Це забезпечує 98% успіху. Тому, якщо не трапиться серйозна, непередбачена обставина, ви можете бути впевнені, що ваші дані створюватимуться без збоїв.

4DDiG Partition Manager дозволяє користувачам легко створювати резервні копії цілих дисків або лише їх розділів на інший жорсткий диск або розділи. Після створення резервної копії вони можуть відновити дані, коли забажають, завдяки вбудованому модулю відновлення.

#3. Перенесення ОС в один клік

4DDiG Partition Manager робить міграцію ОС легким кроком, дозволяючи одним клацанням миші перенести ОС Windows на інший жорсткий диск або SSD. І це також без необхідності перевстановлення системи.

Оновлення меншого диска до більшого SSD стає безпроблемним за допомогою інструменту. Незалежно від того, наскільки великі файли чи папки, для завершення міграції достатньо одного клацання.

Я вважаю, що найбільшою перевагою 4DDiG Partition Manager є його здатність переміщувати всі встановлені програми, драйвери, оновлення системи тощо з одного комп’ютера на інший, забезпечуючи при цьому безпечну міграцію ОС. Усі дані залишаються недоторканими.

Крім того, оскільки користувачам не потрібно перевстановлювати систему на другому комп’ютері, це ефективно скорочує споживання часу та енергії.

#4. Конвертація диска

Tenorshare 4DDiG Partition ManagerФункція конвертації дисків є перевагою для тих, хто шукає ефективний конвертер дисків MBR/GPT.

Якщо ви не знали, головний завантажувальний запис або MBR використовує стандартну таблицю розділів BIOS і найпоширеніший формат. Тим не менш, у системах Unified Extensible Firmware Interface або UEFI можна знайти новіший формат, а саме таблицю розділів GUID або GPT.

  Як видалити резервні копії iPhone та iPad на Mac

У той час як MBR може вмістити не більше чотирьох розділів (чотири основні або три основні + один розширений), GPT не має обмежень на кількість розділів. Диски GPT також більш безпечні.

Оскільки GPT поступово замінює MBR з кожним новим ПК для підвищення зручності та безпеки, вам може знадобитися перетворити ваш старий диск MBR на новіший диск GPT. Tenorshare 4DDiG Partition Manager піклується про цей процес перетворення та допомагає вам перетворити MBR на GPT. Зворотне перетворення також можливе, якщо ваш комп’ютер старий і має проблеми з GPT.

#5. Клонування розділів і дисків

Програма збагачує враження користувачів завдяки багатим функціям клонування, що дозволяє клонувати як розділи, так і диски. Цікаво, що клонування розділу копіює дані з певного вихідного розділу та переносить їх до нового розділу.

З іншого боку, клонування диска дозволяє скопіювати весь диск і оновити його до більшого. Це корисно для ефективного резервного копіювання та пошуку даних у разі потреби.

Ціни та плани Tenorshare Partition Manager

Мати першокласні функції та надавати фантастичні послуги недостатньо; інструмент також має бути доступним. З цієї точки зору ціни та плани компанії Tenorshare 4DDiG Partition Manager мене теж задовольнило. Додаток надає всі свої якісні, преміальні функції з розумним тарифні плани.

Користувачі можуть вибрати одну з трьох доступних ліцензій: 9,90 доларів США на місяць, 40,95 доларів США на цілий рік і 59,95 доларів США на все життя.

Крім того, якщо ви студент, ви можете скористатися знижкою 45%, зареєструвавшись на StudentBeans. Якби цього було недостатньо, усі плани 4DDiG Partition Manager мають 30-денну гарантію повернення грошей і безкоштовну підтримку клієнтів. Ви можете платити за допомогою бажаного способу, включаючи кредитну картку, PayPal, прямий дебет тощо.

Однак я помітив відсутність будь-яких кросплатформних варіантів підписки. Це означає, що потрібно придбати іншу підписку, якщо вони змінюють ОС. Я вважаю, що розробники повинні розглянути це та використати можливості вдосконалення цього аспекту.

Системні вимоги Tenorshare Partition Manager

Щоб переконатися, що 4DDiG Partition Manager встановлюється та працює без зайвих зусиль на вашому ПК, він повинен мати такі технічні характеристики:

  • ОС: Windows 11, 10, 8.1, 8 і 7
  • Файлова система: NTFS, FAT16/FAT32 і exFAT
  • ЦП: 1 ГГц (32-розрядний/64-розрядний) або вище
  • Оперативна пам’ять: 512 Мб або більше
  • Дисковий простір: 200 МБ або більше

Таким чином, переконайтеся, що ви перевірили вищезазначене, щоб мати безперешкодний досвід.

Альтернативи Tenorshare Partition Manager

Якщо ви шукаєте надійні альтернативи Tenorshare 4DDiG Partition Manager, наведені нижче інструменти можуть стати в нагоді:

#1. EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master’s Безкоштовний менеджер розділів це компактна безкоштовна програма для добре організованого керування розділами. Додаток дозволяє користувачам переносити ОС/дані на інший жорсткий диск/SDD, виконувати перетворення MBR/GPT або NTFS/FAT32, а також створювати, розширювати, змінювати розмір, переміщувати, об’єднувати, клонувати або стирати розділи.

  8 найкращих векторних баз даних, щоб розкрити справжній потенціал ШІ

Ви також можете швидко налаштувати новий диск без будь-яких розділів і налаштувати його відповідно до своїх потреб.

#2. AOMEI Partition Assistant Standard

AOMEI Partition Assistant Standard це ідеальний менеджер розділів для домашнього та особистого використання. Він використовує захист даних на рівні сектора та забезпечує підтримку дисків MBR і GPT. Програма дозволяє користувачам легко змінювати розмір, переміщувати, об’єднувати, видаляти, створювати, клонувати або форматувати розділи.

Крім того, AOMEI Backupper легко інтегрується в рідне середовище відновлення Windows, усуваючи потребу в будь-яких завантажувальних носіях. Крім того, ви можете створити завантажувальний USB-накопичувач Windows 8/10, видалити непотрібні файли з комп’ютера та конвертувати NTFS у FAT32. А найкраща частина? Його можна використовувати безкоштовно.

Оптимізувати дисковий простір на вашому ПК стає легко Paragon Partition Manager Community Edition. Додаток дозволяє своїм користувачам змінювати розмір, видаляти/відновлювати, створювати або розширювати розділи.

Крім того, він пропонує модифікацію мітки диска/розділу, перетворення HFS/NTFS або MBR/GPT і навіть функції перевірки та виправлення помилок для більшої зручності. Paragon Partition Manager Community Edition повністю безкоштовний для домашнього та особистого використання.

#4. Майстер розділів MiniTool®

Використання Майстер розділів MiniTool®ви можете оптимізувати жорсткі диски/SDD свого комп’ютера, використовуючи такі функції, як тестування диска, переміщення/розширення/розділення/об’єднання/створення/видалення/стерття розділів, конструктор завантажувальних носіїв тощо.

Крім того, ви можете конвертувати MBR/GPT або FAT/NTFS, оцінювати простір, змінювати розмір кластера тому тощо. Хоча MiniTool® Partition Wizard має безкоштовну версію, у ньому бракує багатьох важливих функцій. Щоб розблокувати більше функцій, користувачі можуть вибрати платну підписку від 59 доларів США на рік.

Заключні слова

Як ви можете бачити, Менеджер розділів 4DDiG від Tenorshare може бути ідеальним вибором, якщо ви шукаєте інструменти для легкого керування дисками комп’ютера. Можливість перенесення ОС одним клацанням миші, легке перетворення MBR/GPT, оптимізація дискового простору, ефективне оновлення/клонування жорсткого диска та інші золоті функції допомагають підтримувати ваш комп’ютер у найкращій формі.

Крім того, 4DDiG Partition Manager має мінімальний інтерфейс користувача, в якому навіть початківцям буде легко орієнтуватися. Ця простота дає змогу будь-яким користувачам виконувати складні завдання, пов’язані з дисками, на своїх ПК. І якщо ви сумніваєтеся, ви можете спробувати пробну версію, перш ніж робити довгострокові дії.

Ви були вражені Менеджер розділів 4DDiG від Tenorshare чудовий інструмент керування розділами, як я? Якщо так, ви також можете перевірити ще одну з перлин Tenorshare; його інструмент для відновлення відео🎞️.