Переживіть свої минулі роки на Facebook та Instagram у фотографіях

Categories:

Коли Facebook відзначив 10 років свого існування, він зробив це за допомогою дуже приємної нової функції, яка дозволяла озирнутися на свої минулі роки у Facebook. Користувачі отримали дійсно гарне відео з фотографіями та оновленнями статусу з вашого минулого. Було приємно переглянути ці спогади, і якщо ви ностальгуєте за чимось подібним, спробуйте PastBook. Це простий маленький веб-додаток, який може компілювати події будь-якого року з 2014 по 2003 рік у Facebook або Instagram. Він здійснює пошук у вашому профілі та збирає події в електронний альбом. Зайве говорити, що програма отримає доступ до всіх ваших фотографій, якщо ви використаєте її, щоб повернутися до свого минулого у Facebook.

  Як вимкнути коментарі до публікації в Instagram

PastBook простий у використанні; ви починаєте з вибору одного року. Далі виберіть, чи хочете ви переглянути свій рік для свого облікового запису Instagram чи для облікового запису Facebook. Вам потрібно буде зареєструватися на сервісі. Ви можете зареєструватися за допомогою електронної пошти, але якщо ви створите PastBook для Facebook, ви все одно надасте програмі доступ до вашої інформації. Коли ви закінчите, натисніть «Створити свою книгу PastBook» і зачекайте, поки програма підготує та представить ваш альбом.

Створення альбому не займає багато часу, але коли ви гортаєте сторінки, ви побачите, що окремі повідомлення завантажуються повільно. У перегляді альбому фотографії досить маленькі, і ви не можете клацнути, щоб розгорнути їх. Однак ви можете натиснути опцію внизу книги, щоб переглянути всі події, і програма витягне та представить їх у форматі стовпця.

  Як завантажити файли в Dropbox з Facebook Messenger

Перегляд стовпців дещо швидший, коли справа доходить до завантаження, і ви можете клацнути публікацію, щоб переглянути її більший розмір. Це також набагато швидше пройти.

Якщо вам дійсно подобається альбом, який ви отримаєте в кінці, PastBook роздрукує його для вас за певну ціну. Ви можете редагувати публікації у своєму альбомі, а потім надрукувати кінцевий продукт. PastBook доступний як веб-додаток і як додаток для iOS.

Відвідайте PastBook

Встановіть PastBook з App Store