Передача файлів і налаштувань зі старого ПК на новий

Перехід з одного комп’ютера на інший, хоча і часто необхідний, несе той самий біль, який виникає при переїзді в новий будинок. Є так багато речей, які потрібно перемістити, і ви боїтеся, що можете втратити щось у процесі, щось дуже важливе може зламатися, або ви можете випадково залишити щось позаду і місяцями не усвідомлювати цього, поки вам це не знадобиться. Після запуску Windows 10 і його дуже теплого прийому користувачі Windows масово оновлюються до нової ОС. Багато хто використовує безкоштовне оновлення та оновлення за допомогою засобу створення мультимедіа, випущеного Microsoft. Тим не менш, є також багато користувачів, які будуть оновлювати свої ноутбуки просто тому, що старі занадто старі і не будуть сумісні з новою операційною системою. Щоб полегшити перехід, Microsoft співпрацює з LapLink, щоб безкоштовно надати вам інструмент PC Mover. Ось де його можна отримати та як використовувати його для перенесення файлів і налаштувань зі старого комп’ютера на новий.

  Як «Уніфікована пам’ять» прискорює роботу комп’ютерів Mac M1 ARM від Apple

PC Mover від LapLink

Завантажити додаток можна з тут

Передумови та обмеження

Ви повинні мати Windows XP або вище
Ви можете використовувати цей інструмент для переміщення на будь-який комп’ютер під керуванням Windows XP або вище
Ваша адреса електронної пошти буде потрібна під час встановлення та під час процесу передачі файлів
Ви повинні мати під рукою як старі, так і нові ноутбуки/ПК
І новий, і старий комп’ютери повинні бути підключені до однієї мережі WiFi
Ви можете використовувати цю програму безкоштовно з 1 вересня 2015 року по 31 серпня 2016 року

Крок 1. Установіть PC Mover як на старий, так і на новий ПК.

Крок 2: Перш за все; відкрийте програму на старому ПК. Тут варто зазначити, що ця програма не перенесе ваші програми на новий ПК. Якщо ви хочете, щоб він це зробив, вам доведеться його оновити. Це партнерство з Microsoft обмежується безпечною передачею файлів і налаштувань. На вашому старому комп’ютері визначте, що це старий.

  Чи справді що-небудь роблять програми «Безпека» для iPhone?

Крок 3: Коли буде запропоновано вибрати метод передачі, виберіть мережу WiFi.

Крок 4. Дозвольте програмі аналізувати файли. Це може зайняти до тридцяти хвилин.

Крок 5: Коли PC Mover закінчить аналіз файлів, він попросить вас вжити заходів на вашому новому ПК. Сподіваємося, ви вже встановили додаток і готові до наступного кроку.

Крок 6. Усі кроки з цього моменту будуть виконуватися на новому ПК. Відкрийте програму PC Mover на новому комп’ютері та вкажіть його як новий.

Крок 7. Увійдіть у програму, використовуючи ту саму адресу електронної пошти, яку ви використовували на старому ПК.

Крок 8. Виберіть WiFi ще раз як спосіб передачі.

Крок 9. Знайдіть свій старий ПК. Програма зможе робити це автоматично, оскільки на обох комп’ютерах запущено PC Mover і вони знаходяться в одній мережі WiFi. Якщо програмі не вдається правильно ідентифікувати ваш старий ПК, скористайтеся кнопкою «Огляд», щоб вручну знайти його.

Крок 10. Потрібний додатковий аналіз.

  Як перенести контакти, журнал викликів і повідомлення з одного телефону на інший за допомогою MobileTrans

Крок 11. Виберіть, що ви хочете перенести з OneDrive.

Крок 12. Перегляньте, що передається. За замовчуванням PC Mover перемістить файли з усіх ваших дисків старого ПК на новий. Це перемістить їх для одного користувача, який зараз увійшов на вашому старому ПК. Ви можете вибрати інші облікові записи користувачів за допомогою кнопки «Вибір облікового запису користувача». Ви можете побачити, які диски передаються за допомогою кнопки «Вибір диска», і ви можете виключити файли з цілих дисків, які передаються на новий ПК, за допомогою кнопок «Фільтри папок» та «Фільтри файлів». Натисніть Далі, коли будете готові. Додаток проаналізує, скільки часу займе передача (у мене 9 годин).

Крок 13. Скажіть усьому цьому ні, якщо ви не шанувальник Bing, One Drive та Office 365.

Крок 14: Почніть передачу. Залиште свої старі та нові комп’ютери в робочому режимі на ніч, а програму подбає про інше.

Через дев’ять-дванадцять годин і все готово.