Перегляньте джерело будь-якої веб-сторінки в Safari за допомогою цього розширення та програми для iOS 8 [Paid]

| | 0 Comments| 7:17 AM
Categories:

Для веб-розробників обов’язковим є доступ до джерела сайту. Існує складний метод оригінального перегляду вихідного коду, який передбачає певний рівень маніпуляцій з javascript та уподобаннями, АБО ми можемо просто завантажити View Source для iOS і назвати це день. Це новий додаток для iOS вартістю 0,99 доларів США в App Store, і це одна з найновіших програм, яка використовує розширення на iOS 8. Зайве говорити, що вона не працюватиме, якщо у вас не встановлено iOS 8. Програма дозволяє переглядати джерело веб-сторінки на мобільному пристрої iOS. Додаток дозволяє переглядати джерело у власному браузері, а також працює як розширення для Safari, щоб ви могли переглядати джерело будь-якої відкритої в ньому сторінки.

  Як відключити зображення в Firefox для iOS

Перш ніж ми заглибимося в функціональні можливості, важливо зрозуміти, що View Source міг би не бути настільки ефективним інструментом, якби не підтримка розширень в iOS 8. Дивіться, програми в iOS 7 не мали доступу до інших встановлених програм, це означало, що для таких інструментів, як View Source, Pocket або Flipboard, вам доведеться скопіювати посилання, відкрити програму, а потім вручну зробити запис. Досвідчені користувачі Android будуть дивитися на цю схему з цілком виправданою насмішкою, оскільки вони мають цю функціональність вже кілька років. З iOS 8 ви можете ділитися розширеннями між додатками, як частиною їхньої відкритої архітектури. Отже, якщо ви хочете переглянути джерело сайту зараз, все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку «Поділитися» та відкрити в «Переглянути джерело».

  Як завантажити файли на iOS через Firefox

Для цього є певна конфігурація: відкрийте Safari, натисніть кнопку «Поділитися» у меню, що з’явиться, де написано «Додати закладки», «Додати до списку читання» тощо. прокрутіть праворуч, і ви знайдете кнопку з написом «більше» з трьома крапками для значка. Торкніться цього та додайте потрібну(і) функцію(и) тут. Тепер ці функції будуть доступні щоразу, коли ви отримаєте доступ до меню «Поділитися» в iOS 8.

Тепер перейдемо до власне програми. Перегляд джерела призначений лише для певної демографічної групи, а саме для розробників. Будучи веб-розробником один раз, все життя тому, я можу уявити, яке хвилювання викликає ця перспектива. Хоча це з’являється нечасто, але якщо потрібно швидко отримати доступ до джерела веб-сайту, то це саме той інструмент для роботи.

  Як назвати голосові нагадування за місцем розташування на iOS

Майте на увазі, що читати на iPhone досить важко, на iPad буде легше, навіть відносно легше на iPhone 6 plus. Однак за допомогою відповідних кольорових тегів, які ви можете налаштувати в темах, їх можна зробити дуже легко читаними.

Я рекомендую всім веб-розробникам мати це під рукою, іноді ефективність стає в нагоді.

Установіть джерело перегляду з App Store