Перегляньте джерело будь-якої веб-сторінки в Safari за допомогою цього розширення та програми для iOS 8 [Paid]

Для веб-розробників обов’язковим є доступ до джерела сайту. Існує складний метод оригінального перегляду вихідного коду, який передбачає певний рівень маніпуляцій з javascript та уподобаннями, АБО ми можемо просто завантажити View Source для iOS і назвати це день. Це новий додаток для iOS вартістю 0,99 доларів США в App Store, і це одна з найновіших програм, яка використовує розширення на iOS 8. Зайве говорити, що вона не працюватиме, якщо у вас не встановлено iOS 8. Програма дозволяє переглядати джерело веб-сторінки на мобільному пристрої iOS. Додаток дозволяє переглядати джерело у власному браузері, а також працює як розширення для Safari, щоб ви могли переглядати джерело будь-якої відкритої в ньому сторінки.

Перш ніж ми заглибимося в функціональні можливості, важливо зрозуміти, що View Source міг би не бути настільки ефективним інструментом, якби не підтримка розширень в iOS 8. Дивіться, програми в iOS 7 не мали доступу до інших встановлених програм, це означало, що для таких інструментів, як View Source, Pocket або Flipboard, вам доведеться скопіювати посилання, відкрити програму, а потім вручну зробити запис. Досвідчені користувачі Android будуть дивитися на цю схему з цілком виправданою насмішкою, оскільки вони мають цю функціональність вже кілька років. З iOS 8 ви можете ділитися розширеннями між додатками, як частиною їхньої відкритої архітектури. Отже, якщо ви хочете переглянути джерело сайту зараз, все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку «Поділитися» та відкрити в «Переглянути джерело».

  Як відключити зображення в Firefox для iOS

Для цього є певна конфігурація: відкрийте Safari, натисніть кнопку «Поділитися» у меню, що з’явиться, де написано «Додати закладки», «Додати до списку читання» тощо. прокрутіть праворуч, і ви знайдете кнопку з написом «більше» з трьома крапками для значка. Торкніться цього та додайте потрібну(і) функцію(и) тут. Тепер ці функції будуть доступні щоразу, коли ви отримаєте доступ до меню «Поділитися» в iOS 8.

Тепер перейдемо до власне програми. Перегляд джерела призначений лише для певної демографічної групи, а саме для розробників. Будучи веб-розробником один раз, все життя тому, я можу уявити, яке хвилювання викликає ця перспектива. Хоча це з’являється нечасто, але якщо потрібно швидко отримати доступ до джерела веб-сайту, то це саме той інструмент для роботи.

  Як завантажити файли на iOS через Firefox

Майте на увазі, що читати на iPhone досить важко, на iPad буде легше, навіть відносно легше на iPhone 6 plus. Однак за допомогою відповідних кольорових тегів, які ви можете налаштувати в темах, їх можна зробити дуже легко читаними.

Я рекомендую всім веб-розробникам мати це під рукою, іноді ефективність стає в нагоді.

Установіть джерело перегляду з App Store