Переглянути історію цін на програми iOS, Android і Windows Phone


Якщо ви коли-небудь купували програму лише для того, щоб вона надійшла в продаж або тимчасово безкоштовна, у наступні дні, можливо, ви пошкодували, що поспішили з покупкою програми. Купівля програми, коли вона вам дійсно потрібна, не є те, чого ви зможете уникнути, але якщо ви зацікавлені в покупці програми, яку вам не потрібно використовувати відразу, або яку ви можете відкласти покупку, його слід купувати за найкращою ціною, за якою вона коли-небудь була доступна. aDollarApps — це веб-сервіс, який відстежує історію цін на програми для iOS, Android, Windows Phone та BlackBerry. Ви можете почекати, щоб побачити, чи надійде він у продаж, або отримати уявлення про те, як часто падає ціна на додаток, і вирішити, чи хочете ви чекати так довго на нову знижку. Ви також можете стежити за додатками та отримувати сповіщення про зниження їх ціни.

  Як отримати маршрути проїзду на заблокованому екрані з Google Maps [iOS]

Щоб переглянути історію цін програми, введіть її назву в рядку пошуку. aDollarApps знайде та відобразить відповідні результати під час введення імені. Натисніть «Пошук», щоб переглянути повний опис програми, для яких платформ вона доступна, посилання на відповідний магазин додатків і графік, який показує коливання ціни з часом. Додаток може одночасно показувати коливання цін для iOS або Android. Виберіть платформу, на яку ви хочете переглянути зниження цін, за допомогою кнопки у верхній частині графіка. Щоб переглянути сторінку програми у відповідному магазині програм певної платформи, натисніть кнопку відповідної платформи під назвою програми.

Окрім того, що aDollarApps дозволяє шукати певну програму та переглядати історію її цін, aDollarApps також дозволяє шукати програми за категоріями. Категорії багаті і включають більшість, якщо не всі, або більше, ніж ті, які ви зазвичай знайдете в Apple App Store або Google Play Store.

  Чому Windows все ще використовує літери для дисків?

Сама послуга чудова, хоча вона буде найбільш корисною для користувачів iOS, тому що знижки та безкоштовні програми є звичайним явищем для додатків iOS, тоді як для додатків Android це трапляється набагато рідше. Я б зайшов так далеко, щоб сказати, що популярний платний додаток для Android має шанс отримати один на мільйон, якщо його не придбає велика компанія або розробник не вирішить зробити його з відкритим кодом.

Ви можете зареєструвати обліковий запис aDollarApps і стежити за програмами. Служба попередить вас, коли програма, на яку ви читаєте, стане безкоштовною, хоча вона працює лише для додатків iOS.

  Як шукати вкладки Safari в iOS 10

Відвідайте aDollarApps