Перегляд і порівняння версій вкладених файлів у ланцюжках Gmail [Chrome]


Електронна пошта – це інструмент, про який ми згадуємо кожного разу, коли обговорюємо продуктивність. Ми б зупинилися, але електронна пошта все ще є тим, що люди намагаються приборкати, і вона забирає години часу, які можна витратити на реальну роботу, тому ми знайшли ще один новий інструмент, який полегшує роботу з електронною поштою. Це розширення Chrome під назвою Draftable для Gmail, яке дозволяє легко знаходити вкладення, які є дійсно оновленими версіями одного і того ж файлу, що надсилається поштою протягом довгого потоку розмов. Звучить як кошмар, який ви могли пережити? Намагаєтеся знайти правильну версію документа, тому що ніхто не вважає додавання номера версії до назви гарною ідеєю? Ось з чим вам допомагає Draftable for Gmail, серед кількох інших речей, пов’язаних із електронною поштою та вкладеннями.

  Як створити спеціальну панель навігації в Outlook

Draftable для Gmail потрібно трохи часу, перш ніж він почне працювати для вас. Індексація ваших електронних листів може зайняти до одного дня, після чого буде запитано дозвіл на доступ до вашого облікового запису. Після того, як ваш обліковий запис буде проіндексовано, ви можете відкрити ланцюжок електронної пошти, і розширення відобразить усі документи, які були вкладені в нього, на правій бічній панелі. Розширення показує, коли було отримано вкладення, і нумерує їх для вас.

У Draftable для Gmail працює служба, яка порівнює два документи на предмет відмінностей. Натисніть спадне меню Порівняти, а потім виберіть два документи, які потрібно порівняти. Відкриється нова вкладка, і служба, яка стоїть за розширенням, знайде відмінності між документами. Це стандартне порівняння тексту, але воно трохи полегшує вашу роботу. Особисто я вважаю, що індекс із міткою часу на правій бічній панелі сам по собі корисний у спробі знайти потрібний документ.

  FX на Hulu запускається сьогодні: ось що вам потрібно знати

Окрім порівняння двох документів і переліку всіх вкладень, надісланих у ланцюжку бесіди, Draftable для Gmail додає нову вкладку «Документи», коли ви шукаєте електронні листи від певного контакту.

І останнє, але не менш важливе: якщо ви наведете курсор миші на документ, зазначений на правій бічній панелі, відкриються параметри для прикріплення документа до нового повідомлення, його завантаження, відкриття документа тощо.

Draftable для Gmail дуже добре інтегрується з інтерфейсом Gmail; він ненав’язливий і дійсно дуже функціональний. Це також не обмежується лише розмовами електронної пошти, про що свідчить вкладка «Документи», додана під час пошуку електронного листа. Насправді нема чого хотіти, а просто кращий доступ до вкладених файлів електронної пошти.

  Як автоматично відкривати посилання в Chrome на iPhone та iPad

Установіть Draftable для Gmail із Веб-магазину Chrome