Переглядайте мультимедійні файли у своїй мережі зі свого телефону Android і транслюйте їх на Chromecast

| | 0 Comments| 4:30 AM
Categories:

Якщо у вас Chromecast, швидше за все, у вас є Plex або подібна програма, встановлена ​​як на робочому столі, так і на телефоні Android. Plex – це найкращий додаток для потокового медіа на Chromecast. Це мобільні додатки працюють як чудові пульти дистанційного керування для відтворення медіа, але якщо ви шукаєте надзвичайно просте рішення без налаштування для перегляду медіафайлів на будь-якому пристрої у вашій мережі та відтворення їх через Chromecast, Plex не те, що ви шукаю. Рішення полягає в програвачі VLC і бета-версії його програми для Android. Ось що вам потрібно зробити.

  9 найкращих програм для сканування фотографій на Android

Щоб переглядати медіафайли у вашій мережі, вам потрібна програма, яка може шукати та переглядати файли в мережевих розташуваннях. Вам також потрібен телефон Android, який підтримує трансляцію, тобто у вас має бути Android 4.4.2 або новішої версії.

Програма VLC Player, як згадувалося раніше, знаходиться в бета-версії, тому, щоб завантажити її, вам доведеться приєднатися до програми бета-версії та стати тестувальником. Стабільна версія програми в магазині Google Play поки не має цієї функції. Переконайтеся, що бета-версія 1.9.0.

Завантаживши програму на телефон, відкрийте її та відкрийте панель навігації. Торкніться опції «Локальна мережа» та зачекайте, поки програма заповнить список усіх пристроїв, ПК чи серверів, у вашій мережі. З наведених нижче знімків екрана видно, що програма розпізнає сервер Plex, а також ПК, на яких не запущені серверні програми.

  Як вибрати, які перемикачі з’являтимуться в швидких налаштуваннях в Android 7.0

Торкніться ПК або сервера, до якого потрібно підключитися. Можливо, вам буде запропоновано ввести логін та пароль для цього пристрою, після чого ви зможете перейти до та вибрати файл, який ви хочете відтворити.

Коли файл готовий до відтворення, все, що залишилося, це передати його. Потягніть вниз область сповіщень і торкніться кнопки «Cast». Вбудована підтримка Chromecast означає, що він автоматично розпізнає відтворення медіа-файлів і ідеально передає їх на ваш телевізор або монітор. Крім того, що вам потрібна програма Beta VLC, вам не потрібно нічого налаштовувати на комп’ютері. Ви можете зайти в будинок друга, підключитися до його мережі Wi-Fi і почати транслювати медіа-файли з його комп’ютера на телевізор/монітор лише за допомогою телефону.

  Настроюваний календар, який слідує за вашим робочим тижнем [Android]

Приєднуйтесь до бета-програми VLC

Станьте тестувальником бета-версії VLC