Переглядайте, завантажуйте та завантажуйте відео Vine із Chrome за допомогою VineClient

| | 0 Comments| 10:15 AM
Categories:

Для тих, хто не знайомий, Vine — це мобільний додаток, що належить Twitter, який дозволяє знімати, редагувати та завантажувати 6-секундний цикл відео, зі звуком або без, і ділитися ним в Інтернеті з іншими. Згадуючи власну ідею Twitter «менше значить більше», Vine схожий на відео-еквівалент твіту з 140 символів. Ще в січні Twitter також випустив Vine for Web, щоб користувачі могли отримати доступ до свого облікового запису зі свого ПК, але веб-панель не дозволяє завантажувати цикли відео безпосередньо в Vine. Ось чому варто спробувати це багатофункціональне стороннє розширення Chrome під назвою VineClient. Він не тільки надає вам доступ до всіх функцій Vine, але й дозволяє завантажувати відеокліпи зі свого комп’ютера.

  Як налаштувати форми Google за допомогою тем, зображень і шрифтів

VineClient повністю працює з Інтернету, але, як не дивно, для цієї мети потрібне розширення Chrome. Отже, якщо ви використовуєте Firefox, Safari або IE як основний веб-браузер, вам не пощастило. Розпочати роботу легко; просто встановіть розширення, натисніть піктограму VineClient біля рядка URL-адреси, а потім увійдіть у свій обліковий запис Vine.

Подібно до Vine For Chrome, аналогічного розширення, яке я розглядав у листопаді 2013 року, VineClient не працює з іменем користувача та паролем Twitter, тому вам доведеться пов’язати адресу електронної пошти зі своїм обліковим записом Vine.

Після переходу на головну панель інструментів не потрібно багато часу, щоб ознайомитися з тим, як все працює у VineClient. Дизайн, схожий на Pinterest, досить простий у навігації. Праворуч від верхньої панелі є кнопка «Додому», яка дає доступ до розділів «Дім», «Дослідження», «Профіль» і «Діяльність», а також до параметрів завантаження та виходу.

  Як зробити уповільнену зйомку за допомогою DSLR або бездзеркального фотоапарата

За допомогою кнопок у верхній частині кожного відео Vine ви можете поставити лайк, прокоментувати, переглянути, поділитися і навіть завантажити їх. Vines завантажуються у форматі MP4. На відміну від Vines у мобільному додатку та тих, які ви знайдете вбудованими на веб-сторінках, у VineClient не почнеться відтворення, доки ви не клацнете їх мініатюри.

Решта програми є саме такою, якою ви очікуєте, щоб була веб-версія Vine. Ви отримуєте всі ті самі функції, які розгорнуті для зручного перегляду.

Що стосується функції завантаження, то вона дозволяє публікувати відеофайли з комп’ютера розміром не більше 5 МБ і тривалістю 6,8 секунди. Практично всі основні формати відео підтримуються, наприклад, 3GP, MP4, WMV, MKV, MOB.

  Як очистити кеш і файли cookie в Mozilla Firefox

Щоб опублікувати нове відео, натисніть «Вибрати файл», додайте підпис, виберіть канал і натисніть «Почати завантаження».

Коли відео завантажено до вашого облікового запису, VineClient дає змогу попередньо переглянути відео у спливаючому вікні.

Ви можете завантажити безкоштовну програму VineClient з Веб-магазину Chrome за посиланням нижче.

Встановіть VineClient з Веб-магазину Chrome