Перевірте AQI та дихайте якісним повітрям навколо себе

Крім води та їжі, кисень необхідний для здорового життя. У цій статті ми обговоримо деякі варті програми для перевірки якості повітря навколо вас, щоб ви дихали якісним повітрям.

Усвідомлювати місце, де ви живете та перебуваєте щодня, важливо. Ми всі перевіряємо найближчі потреби, але ніколи не перевіряємо якість повітря, яке так само важливо, як і інші.

Життя в придатному для дихання середовищі може зменшити ймовірність серйозних захворювань і проблем зі здоров’ям, таких як інсульт, рак легенів, астма тощо. Тепер ви б думали про те, як перевірити якість повітря, чи не так? Ніяких турбот; наші передові технології тут разом з AQI (індекс якості повітря), щоб допомогти нам.

Навіщо потрібні програми AQI?

За даними ВООЗ, близько 99% населення світу живе в місцях, де якість повітря перевищує рекомендовані норми. Якість повітря є однією з важливих причин передчасної смерті.

Отже, знати якість повітря у вашому оточенні так само важливо, як знати своє здоров’я.

Щоб зрозуміти якість повітря в певному місці, розробники створили програми Air Quality Index (AQI). Ці програми можуть допомогти людям зрозуміти якість повітря в певному місці та прийняти відповідне рішення.

Навколишнє середовище, в якому ми живемо, сповнене різних забруднюючих речовин. Чадний газ не має кольору та запаху, що може легко призвести людський організм до сплутаності свідомості, запаморочення та навіть смерті; це звучить небезпечно, правда?

Крім того, промисловість і транспортні засоби виробляють набагато більше шкідливих газів, таких як діоксид сірки та діоксид азоту. Ці гази можуть пошкодити дихальну систему та швидко відправити вас у відділення невідкладної допомоги.

Бути в курсі нашої природи також є важливим способом покращити нашу природу. Чим швидше ми дізнаємося про нашу проблему, тим краще рішення знайдемо. Додатки AQI потрібні для поширення обізнаності, важливості та інформації про якість повітря.

Для чого використовуються програми Air Quality?

Додаток Air Quality було офіційно запущено в 2013 році, і ніхто з нас не міг подумати, що ми можемо отримувати детальну інформацію про повітря під рукою. Додатки Air Quality Index допомагають людям знати, чи підходить місце їхнього проживання для їх здоров’я чи ні.

Ці додатки також повідомляють людині про якість повітря в інших містах. Отже, ви можете перевірити якість навколишнього середовища, перш ніж відвідати або думати оселитися там.

Програми Air Quality Index показують вам якість повітря в реальному часі, статистику забруднення, а також детальні прогнози погоди та клімату. Це важлива інформація, якою більшість людей нехтують і піддають ризику своє здоров’я та здоров’я своєї родини. Окрім цього, індекс якості повітря також допомагає визначити центральну проблему та вжити обов’язкових і нормативних заходів для її вирішення та зробити повітря навколо нас придатним для дихання.

Інформація, яку надають ці програми, мінімізує ризики для здоров’я, дає відповідні пропозиції та ідеї щодо кращого дихання, а також інформує про поточні умови повітря.

Як працюють програми Air Quality?

Програми якості повітря вимірюють повітря в навколишньому середовищі та повідомляють нам, наскільки воно чисте чи забруднене. Якість повітря вимірюється за допомогою індексу якості повітря, скорочено AQI.

AQI працює як термометр, який починається від 0 до 500 градусів. AQI показує кількість забруднення повітря за шкалою градусів.

Якість повітря нижче 51 вважається здоровим і чистим повітрям. Зі збільшенням кількості збільшується й ризик для здоров’я.

  Коди зміни перед продовженням Nintendo Switch Borderlands: викупіть зараз

За словами експертів, якість повітря від 151 до 300 вважається нездоровою, а вище цього вважається небезпечною для здоров’я. Цей діапазон класифіковано на основі найпоширеніших забруднювачів, таких як PM2,5, PM10, CO, O3, чадний газ тощо, оскільки ці забруднювачі найбільше шкодять здоров’ю людини.

Однак різні програми мають різні та творчі способи представлення даних. Але незмінними залишаються дані, з яких вони збираються. Додаток про якість повітря збирає дані від державних установ та інших ресурсів.

Отже, якщо ви шукаєте найкращу та найзручнішу програму, ми пропонуємо кілька програм для контролю якості повітря з короткою введенням, щоб ви могли вибрати найкращу для себе.

Переваги використання додатків Air Quality Apps

Як згадувалося раніше, програми якості повітря відстежують і повідомляють нам про забруднюючі речовини в повітрі, як-от SO2, CO, O3 тощо. Це допомагає аналізувати якість повітря в нашому оточенні, зокрема лише за кілька клацань.

Безсумнівно, є багато переваг використання цих програм, особливо для тих людей, які більше люблять активний відпочинок і спорт, як-от велосипедисти, плавці, бігуни тощо.

Найважливішими перевагами використання додатків для контролю якості повітря є те, що вони допомагають людині уникнути найбільш забрудненої території та знайти альтернативне місце для здорового відпочинку на природі.

Окрім цього, програма також допоможе вам дізнатися про свій вплив забрудненого повітря, навчить вас про забруднення повітря у вашому оточенні та тримає вас в курсі кризи забруднення.

Чи точні програми якості повітря?

Коли ми отримуємо пропозиції щодо додатків для контролю якості повітря, питання про їх точність є очікуваним і логічним. Більшість програм стверджують, що вони точні, і це практично можливо, оскільки ці програми збирають дані з державних веб-сайтів та багатьох інших місцевих установ.

Крім того, у багатьох додатках є обладнання для моніторингу якості повітря. Тому вони аналізують свої та інші зібрані дані, щоб надати користувачам точні та корисні результати.

Тепер, якщо ви шукаєте найкращий додаток для якості повітря, ми можемо вам допомогти. Ось деякі з найкращих програм для контролю якості повітря, які ви можете вибрати для легкого та зручного пошуку.

IQAir AirVisual

Програма IQAir Airvisual є однією з найбільш надійних програм для перевірки якості повітря. Airvisual відстежує забруднення у 80 країнах і понад 10 000 містах за допомогою даних тисяч перевірених датчиків.

Airvisual використовує унікальні кольорові коди та графічні зображення для опису стану повітря, що робить його привабливим для людей і легким для розуміння. Компанія має мобільні додатки без реклами для пристроїв Android та iOS.

Основні функції цієї програми включають докладні прогнози в реальному часі та дані про забруднення повітря. Ця програма корисна, якщо ви працюєте або виходите на вулицю, оскільки вона надає користувачам інформацію про забруднення повітря та прогноз погоди за 7 днів.

Крім того, ця програма також має додаткову функцію, яка дає поради щодо здоров’я та пропозиції відповідно до якості повітря, щоб мінімізувати ризики для здоров’я користувачів через забруднення повітря.

Лабораторії Plume

Plume Labs працює як ваш пристрій для контролю якості повітря у вашому телефоні. Вони мають свій унікальний алгоритм прогнозування забруднення повітря та підключені до понад 12 000 станцій моніторингу навколишнього середовища в 60 різних країнах.

Це робить дані більш надійними, оскільки вони надходять від місцевих і державних установ. Додаток також переглядає дані про такі фактори, як час, погодні умови, діяльність людини тощо, щоб порівняти їхні дані та прогнози, щоб зробити більш точні прогнози пізніше протягом дня.

Plume Labs тепер офіційно придбана відомою компанією прогнозів погоди AccuWeather. У Plume Labs вже є програми для Android та iOS. Тепер вони з нетерпінням чекають на запуск свого нового пристрою для контролю якості повітря.

  Приклад додавання коментарів 15 мовами програмування

AIRNow

AIRNow, офіційний партнер Агентства з охорони навколишнього середовища США, NASA, NOAA та інших агентств з якості повітря, повідомляє про якість повітря користувачам за допомогою офіційного індексу якості повітря США. Ця програма використовує привабливу систему кольорових кодів, щоб інформувати вас про якість повітря у вашому оточенні.

AIRNow має широку мережу агентств по всій країні. Ці агентства відстежують дані для AIRNow. Ця програма має добре сфокусований контроль якості своїх даних. Ці дані поширюються серед багатьох секторів, як-от громадськість, дослідники, підприємства тощо.

Ця програма містить поточну та прогнозовану якість повітря та важливі дані з понад 500 міст США. Окрім цього, програма має фантастичні функції, які повідомляють про місця пожежі, умови пожежі, стовпи диму тощо. Вони також надають важливі поради щодо охорони здоров’я. Ви можете знайти його для своїх пристроїв Android та iOS.

Після встановлення програми потрібно ввести код свого міста або регіону, щоб отримати поточну якість повітря. Додаток також пропонує детальні обговорення прогнозів. Ще одна унікальна функція програми — це зберігання даних. Ви можете зберегти кілька місць у додатку, щоб кількома клацаннями миші перевіряти якість повітря у місцях, які ви відвідуєте щодня або у важливих місцях.

Стріляй! Я курю

Стріляй! I Smoke – це додаток для контролю якості повітря. Чи знаєте ви, чим це відрізняється? Ця програма має креативний і жартівливий спосіб показати вимірювання забруднення. Більшість сайтів і програм використовують AQI, колірний код і графіки, але ця програма показує вимірювання забруднення, роблячи його еквівалентним кількості сигарет, які ви вдихнули.

Додаток використовує аналіз Berkeley Earth, щоб порівняти смертність із кількістю викурених сигарет. Додаток є добрим, точним і цікавим у використанні, а також має карту в реальному часі, щоб перевірити, яке місце вам подобається найменше. Іншими словами, ви можете дізнатися, в якому місці є повітря, придатне для дихання, а якого потрібно уникати.

Ця програма має зручний інтерфейс, який показує, скільки сигарет ви вдихаєте щодня. Ця програма найбільш зручна для тих, хто любить бути в курсі ефіру коротко і смішно. Ви можете завантажити його для своїх пристроїв Android.

Повітря має значення

Air Matters створив додаток, доступний у багатьох країнах, щоб допомогти людям контролювати якість повітря щогодини, щотижня та щодня. Ця програма також подає сповіщення про забруднення та оновлює користувачам багато іншої інформації, як-от температура, рівень вологості, швидкість вітру тощо.

Додаток надає оновлення в режимі реального часу від понад 11 000 агентств моніторингу повітря по всьому світу. Ця програма доступна в 50 країнах і приблизно в 3000 містах. Що робить цю програму унікальною, вона також може фіксувати якість повітря в приміщенні, підключившись до очищувачів повітря (лише якщо у вас є інтелектуальний очищувач повітря).

Додаток також пропонує поради щодо управління якістю повітря та запобігання ризику для здоров’я. Ця програма є однією з найбільш надійних і доступна як на Android, так і на iOS. Додаток використовує методи позначення кольорів, щоб зробити їх легкими та зручними для розуміння.

BreezoMeter

BreezoMeter – це програма, створена з місією покращити здоров’я людей і якість повітря. Ця програма легко та зрозуміло надає значні дані про якість повітря та забруднення в реальному часі та на основі даних про місцезнаходження.

BreezoMeter має живий монітор якості повітря, який надає точні дані після безперервних процедур тестування та розуміння зовнішніх відгуків.

Точність цього додатка підтверджено щодо повітря, яким ми дихаємо, оскільки він отримує регулярні оновлення від понад 7000 станцій якості повітря, а також пропонує користувачам персоналізовані рекомендації щодо здоров’я.

  як користуватися екраном [Guide]

У програмі є розділ під назвою «Моя експозиція». У цьому розділі показано точний рівень індексу якості повітря у вашому поточному місці або місці, де ви проводите більшу частину дня. Ця програма доступна на Android, iOS, а також на веб-сайтах.

AirCare

AirCare — це програма, доступна для iOS і Android, і ви також можете підключити цю програму до свого Apple Watch. Ця програма оновлює користувача про УФ-індекс, сповіщення про пожежу, дані про забруднення та без сумнівів щодо якості повітря.

Ця програма має кілька додаткових функцій для обміну оновленнями та даними з друзями в Інтернеті. У цій функції програма дозволяє клацати фотографії за допомогою камери та додає внизу індекс якості повітря. Додаток також містить зручну для дітей інформацію, діаграми, карти тощо. Ви можете ділитися даними на багатьох платформах, таких як Instagram, Snapchat, Twitter тощо.

У них є освітні та громадські секції. Вони мають теплові карти, графіки та візуальний вміст, що робить їх привабливими та привабливими. Отже, можна сказати, що це універсальний додаток.

AirLief

Лікарі та хворі на астму для гарного дихання розробили AirLief. Він надає людям своєчасні дані про забруднення повітря та місцезнаходження з персональними корисними порадами та пропозиціями щодо здоров’я. Додаток AirLief також має карту, яка може допомогти користувачам знайти найкращу зручну для дихання зону в місті.

Ви можете отримати персоналізовані поради щодо здоров’я, надавши програмі п’ять факторів даних. Вони створили до 74 простих щоденних порад, яких слід дотримуватися, щоб жити здоровим життям. Дані про п’ять факторів включають такі відомості, як вік, будь-які респіраторні проблеми, курите ви чи ні, час фізичних вправ і транспорт, яким ви користуєтеся.

Окрім цього, у них є функція, яка дозволяє спілкуватися з експертами та бути частиною команди AirLief. Ця програма вважається більш корисною, ніж інші програми в списку, завдяки її виробникам і порадам щодо здоров’я. Ви можете завантажити його як для пристроїв Android, так і для iOS.

Примітка автора

Усі згадані вище програми є корисними та точними. Але AirNow вирізняється з-поміж інших, оскільки дозволяє користувачам зберігати кілька місць, що допомагає їм перевіряти якість повітря в різних місцях лише кількома клацаннями. Окрім цього, я вважаю, що це правильне рішення встановити на свій пристрій програми для контролю якості повітря, щоб бути в курсі місць, які можуть вам зашкодити.

Висновок

Незалежно від професії чи віку важливо розуміти та знати якість повітря навколо вас, оскільки це впливає на ваше здоров’я та здоров’я вашої родини. Більшість експертів вважають, що більший вплив забрудненого повітря може вплинути на клітини мозку, пам’ять і нервову систему.

Але добре знати, що зараз люди стають більш обережними у цьому питанні та намагаються зрозуміти своє здоров’я та оточення.

Інтернет тепер полегшив наше життя. Ми можемо носити з собою на вашому телефоні персональний прилад перевірки якості повітря. Від підлітків до дорослих програми AQI стали найкращими друзями для планування заходів на свіжому повітрі, оскільки вони інформують про AQI, температуру та прогноз погоди.

Ви також можете ознайомитися з найкращими гігрометрами для точного вимірювання вологості в приміщенні.