Перевірте сумісність системи з Windows 11 за допомогою програми Health Check

Windows 11 була офіційно анонсована. Мине деякий час, перш ніж буде доступний стабільний випуск, але для тих, хто зацікавлений і має запасний ноутбук, ви можете перевірити попередню версію. Неясно, чи буде оновлення з Windows 10 до Windows 11 безкоштовним чи ні.

Програма перевірки стану Windows 11

Сумісність системи Windows 11

Microsoft має випустили список мінімальних вимог до обладнання для запуску Windows 11. Вони не надто вимогливі, а це означає, що більшість систем, які можуть запускати Windows 10, зможуть працювати з Windows 11.

Ці вимоги:

Процесор: 1 гігагерц (ГГц) або швидше з 2 або більше ядрами
Пам’ять: 4 ГБ ОЗУ
Прошивка системи: UEFI, підтримує безпечне завантаження
TPM Trusted Platform Module (TPM) версії 2.0 (як перевірити TPM)
Графічна карта, сумісна з DirectX 12 / WDDM 2.x
Дисплей: більше 9 дюймів з мінімальною роздільною здатністю 720p

  Отримайте довідку за допомогою Провідника файлів у Windows 10

Щоб переглянути конкретні функції, ви можете ознайомитися з докладним списком і побачити, яке обладнання необхідне для певної функції. Виходячи зі списку вище, вимога до 4 ГБ оперативної пам’яті може бути тим, що виключає більшість систем від оновлення до Windows 11.

Програма перевірки стану Windows 11

Коли була випущена Windows 10, Microsoft дозволяла користувачам перевірити, чи сумісна їх система з новою ОС чи ні, за допомогою інструмента оновлення. Він випустив, а потім видалив додаток Health Check. Він виконує перевірку на сумісність у вашій системі, щоб перевірити, чи працюватиме вона під керуванням Windows 11.

Microsoft видалила його, але ви все ще можете отримати його онлайн-сховища, такі як Softpedia.

  Як запустити CHKDSK у Windows 10/11

Завантажте програму Health Check.
Запустіть файл MSI і встановіть його.
Відкрийте програму та натисніть Перевірити зараз.

Неточні результати

Корпорація Майкрософт вилучила програму Health Check, оскільки багато користувачів скаржилися, що вона дає помилкові результати. Мої власні тести показали, що моя система несумісна з Windows 11, тому що процесор не відповідає вимогам, що є неправильним. Мій процесор більш ніж здатний працювати під керуванням Windows 11 на основі системних вимог, опублікованих Microsoft. Програма явно має проблеми, про які знає Microsoft.

Якщо ви хочете перевірити, чи ваша система сумісна з Windows 11, рекомендуємо переглянути системні вимоги, доки Microsoft не з’ясує, що не так з програмою Health Check.

  Як завантажити будь-яку збірку Windows 10 за допомогою засобу створення медіа

Висновок

Windows 11 не вийде найближчим часом, але коли це з’явиться, безумовно, буде випущено багато нових систем з обладнанням, яке може її запускати. У вас є час, щоб вирішити, чи бажаєте ви оновити свою поточну систему до Windows 11, чи хочете ви взагалі придбати нову. Минає час, ми дізнаємось більше про Windows 11 та функції, які в ній будуть, а також обладнання, необхідне для використання цих функцій, тому слідкуйте за оновленнями та приймайте зважене рішення.