Перевірте право на втечу з в’язниці та знайдіть інструменти для джейлбрейка для вашого пристрою iOS

Categories:

Коли часи були прості, і Apple не так активно намагалася запобігти джейлбрейку своїх iPhone, завжди було легко дізнатися, чи можна зробити джейлбрейк свого пристрою. Зараз все змінилося; на ринку існує набагато більше iDevices, і джейлбрейк – це не питання, на яке можна відповісти лише для кожного пристрою. Версія iOS, яку ви використовуєте на своєму iDevice, також має значення, і це ще більше ускладнює відповідь на питання, чи можна зробити джейлбрейк свого пристрою. Щоб відповісти на це запитання та допомогти вам знайти правильний посібник із джейлбрейка вашого пристрою iOS, у RCRepo є корисний інструмент, щоб з’ясувати саме це.

  Як переглянути потужність мережі WiFi на iOS

Відвідайте інструмент перевірки джейлбрейка від RCRepo (посилання в кінці публікації) на пристрої, який ви хочете зробити. Він визначить, яку версію iOS ви використовуєте, і скаже вам, чи можете ви зробити джейлбрейк свого пристрою чи ні. Ми випробували цей інструмент на iPhone 4 під керуванням iOS 7.1, iPhone 5 з iOS 7.1 та iPad 2 з iOS 7.0.4. Ви можете побачити результати нижче;

iPhone 4 під керуванням iOS 7.1

iPhone 5 під керуванням iOS 7.1

iPad 2 під керуванням iOS 7.0.4

Інструмент в основному використовує версію iOS, щоб перевірити, чи можна зробити джейлбрейк на своєму пристрої, а потім переходить до того, для якого пристрою доступний джейлбрейк. Ви помітите, що він має однакову реакцію для iPhone 5 і iPhone 4, обидва працюють під керуванням iOS 7.1. Якщо ви не впевнені, який пристрій, яку версію iOS ви використовуєте, або яким пристроєм володієте, інструменти для джейлбрейка дозволяють перевірити. Якщо на даний момент у вас немає iDevice або ви просто хочете перевірити, які пристрої можна зламати з робочого столу, ви можете натиснути посилання, зазначене на сторінці інструменту.

  Завантажте офіційні шпалери iOS 11 для iPhone та iPad

Інструмент надає вам повну таблицю для кожної версії iOS і кожного пристрою, доповнену посиланнями на посібники та клітинками з кольоровими кодами, щоб вказати, який тип доступного джейлбрейка.

Це простий інструмент, який не залишає місця для двозначності для тих, хто хоче зламати свій пристрій. Це корисно для людей, які роблять джейлбрейк вперше, а також для людей, які робили це раніше і шукають хороший посібник та інструменти, щоб зробити це на іншому пристрої.

Відвідайте інструмент джейлбрейка RCRepo