Перевірте, наскільки повільно працює ваш пристрій

На сьогоднішній день Apple уповільнює роботу iPhone. Власникам iPhone радять придбати нову батарею для своїх старих пристроїв, щоб вирішити проблему, і Apple знизила нову батарею до 29 доларів у рамках своєї програми заміни акумулятора iPhone. Якщо у вас повільний iPhone, ви можете придбати нову батарею за 29 доларів США протягом усього 2018 року. Звичайно, деякі користувачі задаються питанням, наскільки повільний є занадто повільним для iPhone. Apple замінює батареї незалежно від терміну служби батареї, але якщо ви хочете знати, наскільки серйозна проблема, SlowApple — це безкоштовна веб-програма, яка може розповісти вам, наскільки повільно працює ваш iPhone завдяки «функції регулювання» Apple.

  Новий стандарт бездротової мережі: що таке Amazon Sidewalk?

SlowApple призначений для неспеціалістів, у яких немає часу для запуску або інтерпретації результатів належного інструменту оцінки тестів, як-от GeekBench.

Виберіть Повільний iPhone

Відвідайте SlowApple на своєму iPhone. Програма не вимагає цього, але ми рекомендуємо вам використовувати Safari на своєму телефоні для запуску тесту замість будь-якого іншого браузера, який ви регулярно використовуєте. Крім того, ви повинні вимкнути режим низької потужності. Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до «Акумулятор»> «Режим низької енергії». Вимкніть перемикач, а потім перейдіть до програми.

Натисніть кнопку Go, щоб почати тест. Завершення займає менше однієї хвилини. Нижче наведено результати для iPhone 6 під керуванням iOS 11.21 та для iPhone 6S з iOS 10.3.3.

  Як перевірити, чи ваш процесор 32-розрядний чи 64-розрядний

Читання результатів

Програма повідомляє вам, скільки часу в секундах знадобилося для виконання тесту. Чим довше це займе, тим повільніше працює ваш iPhone. Ви можете побачити, що для iPhone 6 він може бути повільним до 12 секунд на лічильник, і наші результати були подібними: тест зайняв 11,354 секунди. Це майже 12 секунд.

iPhone 6S працює краще, однак він працює під керуванням iOS 10.3.3, а не iOS 11.2.1, яка сповнена помилок і ще більше сповільнює роботу пристроїв. Жоден із двох пристроїв не перебуває в «безпечній» зеленій зоні, що означає, що їм обом потрібна нова батарея, щоб повернутися до початкового або кращого стану. Якщо вам було цікаво, чи змінить новий акумулятор чи наскільки повільний ваш iPhone, це простий доказ. Якщо вам потрібна більш детальна інформація, подумайте про використання Geekbench.

  Як дивитися Plex разом з друзями

Слід зазначити, що батареї не зношуються з однаковою швидкістю для всіх, тому ваші результати не будуть такими ж, як для наших тестових пристроїв. Насправді ми проводили цей тест на іншому iPhone 6 під керуванням iOS 11.2.1, і на його виконання знадобилося 9,283 секунди, що краще, ніж 11,354 секунди на оригінальному тестовому пристрої.