Перевірити стан акумулятора iPhone, iPad і MacBook легко за допомогою цих 7 інструментів

Categories:

Батарея iPhone і продуктивність пов’язані набагато тісніше, ніж ви думаєте. Інструменти аналізу батареї полегшують процес визначення справності батареї.

Люди здебільшого використовують терміни «справність батареї» та «відсоток батареї» як синоніми, але між ними є суттєва різниця. У той час як відсоток заряду батареї дає вам уявлення про миттєву кількість енергії, що залишилася на вашому пристрої, стан батареї є іншим параметром. Справність батареї вашого пристрою – це довгострокова оцінка його поточного стану та функціональності порівняно з тим, коли він був новим.

Що таке стан батареї?

Якщо очистити поширену помилку, зараз чудовий час обговорити необхідність справності батареї як параметра. Ви, мабуть, помітили коротший термін служби батареї на своїх iPhone або iPad після кількох місяців використання. Скорочений термін служби акумулятора тісно пов’язаний із технологією портативних акумуляторів, які використовуються в наших мобільних пристроях.

Загальна ємність літій-іонних акумуляторів зменшується після кожного повного циклу використання, що призводить до частих розрядів і погіршення продуктивності. Параметр справності батареї кількісно визначає загальне погіршення якості літій-іонної батареї та представляє його більш інтуїтивно.

Часта розрядка батареї – це не єдиний недолік старої батареї. Ви можете відчути значні втрати продуктивності своїх пристроїв, особливо якщо ви є користувачем Apple. Ви, мабуть, чули про Apple BatteryGate інцидент, коли група сповільнила роботу своїх iPhone, щоб запобігти частій розрядці батареї на пристроях зі старішими батареями.

Отже, наступного разу, коли ваш iPhone, iPad або MacBook швидко розряджається або працює повільніше, ніж зазвичай, перевірте стан батареї, перш ніж думати про оновлення.

Як підтримувати заряд батареї?

Підтримуючи належний стан батареї, ви зможете отримати більше часу до того, як вам доведеться замінити батареї. Ви можете дотримуватися цих простих практик, щоб забезпечити кращий стан акумулятора:

  • Уникайте розряджання акумулятора до 0%, оскільки це створює більше навантаження.
  • Не перезаряджайте свої пристрої після досягнення 100%.
  • Вимкніть будь-який системний процес, який постійно розряджає батарею; Bluetooth, Wi-Fi, мобільна точка доступу, GPS тощо.
  • Використовуйте більше темного кольору, особливо якщо у вас OLED-екран.
  Посібник для початківців, щоб розпочати кар’єру фрілансера

Давайте розглянемо деякі програми, які допоможуть вам перевірити стан батареї iPhone та iPad.

Термін служби батареї

Термін служби батареї дозволяє користувачам контролювати стан свого акумулятора за допомогою інтерактивного мобільного додатку. Використовуючи параметр Battery Life, ви можете переглядати різний час автономної роботи, внутрішні та зовнішні дані батареї та бути в курсі стану батареї.

Найкраща частина послуги полягає в тому, що вона дозволяє контролювати час автономної роботи ваших iPhone, iPad, а також сполучених пристроїв, таких як Apple Watch.

Ви можете додатково налаштувати сповіщення програми, щоб бути в курсі даних, які вас найбільше цікавлять. Оновлення заряду акумулятора в режимі реального часу дає змогу добре спланувати свій день і бути в курсі сполучених пристроїв.

Програми моніторингу батареї для MacBook

Контроль стану батареї MacBook надзвичайно важливий, оскільки раптова зупинка або часті розрядження можуть призвести до значної втрати продуктивності. Використовуйте наведені нижче інструменти для моніторингу стану батареї MacBook.

Здоров’я батареї

The Здоров’я батареї Програма дає вам змістовну інформацію про стан акумулятора вашого MacBook. Програма, яка отримала нагороду «MAC GEM», показує інформацію в реальному часі про ваш поточний стан заряду, ємність батареї, енергоспоживання, кількість циклів заряджання та багато іншого.

Ви можете додатково перевірити стан батареї за допомогою легкого для розуміння графічного представлення або переглянути поточну ємність батареї в порівнянні з початковою ємністю. Крім того, програма Battery Health показує персоналізовані поради щодо покращення стану батареї вашого MacBook і продовження її роботи.

Витривалість

Витривалість має на меті зменшити стрес від хвилювання про батарею вашого MacBook і вживає всіх необхідних заходів для збільшення терміну служби батареї. Усі ми бували в ситуації, коли цокаючий відсоток заряду батареї змушував нас тривожитися та знижувати продуктивність. Endurance вступає в дію та виконує всю важку роботу, щоб ваш акумулятор міг працювати на 20% довше, ніж зазвичай.

  Як отримувати сповіщення лише про ті електронні листи, які вас цікавлять у Microsoft Outlook

Endurance починає застосовувати свої профілактичні заходи, коли заряд акумулятора падає до 70%, але ви можете налаштувати параметри відповідно до своїх уподобань. Програма уповільнює ваші процесори та переводить фонові програми в сплячий режим, затемнюючи екран.

Усі ці заходи призводять до значного збільшення терміну служби акумулятора при оптимальному використанні акумулятора. Крім того, Endurance також стежить за інтенсивними програмами, що працюють у фоновому режимі, і затримує процеси з високим споживанням заряду батареї.

Фруктовий сік

The Фруктовий сік Програма є ідеальним поєднанням інструментів моніторингу й економії заряду акумулятора. Він показує вичерпний звіт про використання батареї на вашому MacBook, надаючи вам достатньо можливостей для налаштування, щоб вирішити, як заощадити заряд батареї.

Ви можете переглянути детальний опис статистики використання акумулятора програмами та список налаштувань економії акумулятора на вибір. Звіти про оцінку батареї поєднують багато важливих параметрів, як-от стан батареї, вік, заводська ємність, термін служби тощо, щоб надати користувачам достовірну інформацію.

Інструмент показує важливу інформацію, як-от час від’єднання або підключення MacBook, стан акумулятора та багато іншого через сповіщення програми. Крім того, ви можете налаштувати інформацію, яку ви хочете бачити в сповіщеннях від програми FruitJuice.

Монітор батареї

The Акумулятор Монітоr application — це універсальна програма, орієнтована на використання батареї, яка дозволяє переглядати масу інформації про ваше тісто. Нещодавно Apple включила програму Battery Monitor в категорію «Безцінна корисність» через її вражаючий набір функцій.

Короткий огляд батареї дає змогу швидко переглянути всю інформацію, пов’язану з імпортом батареї. Крім того, ви можете побачити відсоток заряду та час у рядку меню з детальною інформацією про акумулятор. Додаток також попереджає користувачів про низький і повний заряд батареї.

Перевірка стану акумулятора iPhone, iPad і MacBook

Ознайомтеся з цими програмами, якщо ви не хочете використовувати різні програми акумулятора для всіх своїх пристроїв Apple. Ці програми допомагають оцінювати стан акумулятора в усій екосистемі Apple.

Кокосова батарея 3

Кокосова батарея 3 є одним із найстаріших і найавторитетніших додатків, орієнтованих на акумулятор, для пристроїв Apple. Ви можете використовувати інструмент для моніторингу стану батареї вашого Mac, iPhone та iPad за допомогою кількох звітів про оцінку батареї.

  Чи AT&T TV те саме, що DIRECTV Login?

Ви також можете знайти відповідну інформацію, як-от вік батареї, кількість циклів зарядки, стан батареї та багато іншого. Coconut Battery дозволяє вам керувати звітами про акумулятор усіх ваших пристроїв в одному обліковому записі.

Крім того, програма пропонує розширені функції, такі як аналізатор заряду батареї iOS, розширений засіб перегляду Mac, розширений засіб перегляду iOS і підтримку сповіщень.

Функція підтримки Wi-Fi автоматично отримує інформацію про батарею вашого iPhone під час підключення до тієї самої мережі. Розширені параметри перегляду дозволяють переглядати критичні параметри ваших пристроїв разом із інформацією про акумулятор.

Меню iStat це потужний інструмент моніторингу для iPhone, iPad і Mac. Це дозволяє контролювати кілька системних параметрів разом із акумулятором. Ви можете в режимі реального часу переглядати статистику використання центрального та графічного процесорів і відстежувати додатки, які споживають ресурси.

Крім того, програма дозволяє переглядати мережеву активність, використання диска, статус датчика, налаштування дати й часу, керування сповіщеннями та багато іншого за допомогою налаштувань батареї та живлення.

Розділ Акумулятор у додатку iStat Menus дозволяє контролювати програми, які споживають заряд батареї. Крім того, ви можете закрити програми з більшим енергоспоживанням і збільшити час роботи акумулятора.

Програма надсилає сповіщення про повний заряд і низький стан батареї iOS, Mac і всіх периферійних пристроїв, підключених до основного пристрою. Найкраща частина iStat Menus — це підтримка широкого спектру периферійних пристроїв, включаючи Magic Mouse, Magic Trackpad, бездротову клавіатуру Apple тощо.

Остаточна примітка

Контроль стану акумулятора відіграє вирішальну роль у подовженні терміну служби та продуктивності вашого пристрою. Моніторинг стану батареї стає надзвичайно простим із додатками, орієнтованими на батарею, згаданими в статті.

Ви можете вибрати спеціалізовані програми для iPhone, iPad і MacBook. В іншому випадку ви можете використовувати комплексні програми, як-от Coconut Battery, щоб одночасно контролювати стан акумулятора всіх ваших пристроїв.

Тепер ви можете ознайомитися з деякими програмами для збереження заряду акумулятора ноутбука.