Перевантаження мерехтіння веселки

| | 0 Comments| 7:35 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Різдвяні вогні Govee String Lights пропонують повний контроль та інтеграцію з існуючою екосистемою Govee, включаючи можливість синхронізації через Music Sync Box.
  • Ці ліхтарі достатньо яскраві для використання вдень і забезпечують багато зовнішнього освітлення вночі.
  • Незважаючи на те, що вогні чудові, ними непросто користуватися, якщо вбудовані сцени не задовольняють, а програма може бути надто складною, особливо для різдвяної ялинки.

Якраз до свят компанія Govee нарешті придумала кілька класичних ліхтариків. Різдвяні вогні Govee String Lights — це саме те, чого ви очікуєте від якісних святкових вогників: достатньо яскраві, щоб їх було видно вдень, пропускають достатню кількість зовнішнього світла вночі, водонепроникні та міцні, а також мають достатню довжину кабелю. На жаль, хоча безліч кольорів і візерунків, які вони можуть відображати, вражає, програма для смартфона, яка вам знадобиться, є такою ж складною, як ніколи. Зрештою, їх важко рекомендувати для тих, хто новачок у системі Govee.

Різдвяні вогники Govee

$63 $90 Заощадьте $27

Різдвяні вогні Govee String Lights довжиною 33 або 66 футів пропонують повний контроль та інтеграцію з існуючою екосистемою Govee, включаючи можливість синхронізації через Music Sync Box. Вони достатньо яскраві для використання вдень і забезпечують достатню кількість зовнішнього освітлення вночі. Ви можете створити повністю власну сцену, але лише якщо ви можете терпіти роздуту програму Govee досить довго.

Світло чудове, але ним нелегко користуватися, якщо вбудовані сцени не задовольняють. Хоча складний додаток може здатися виправданим на інших розумних освітлювальних приладах, на різдвяній ялинці він виявляється надто складним.

Бренд Govee

Інтеграції Додаток Govee Home, Google Assistant, Amazon Alexa

Потрібний концентратор №

Music Reactive Так, вбудований мікрофон

Колірна композиція RGB

Потужність 15 Вт

Підключення Bluetooth, Wi-Fi

Довжина 10/20 м (33/66 футів)

Зовні IP65 (тільки освітлення, контролер повинен зберігатися в приміщенні)

плюси

  • Супер яскравий, з безліччю можливих чудових кольорів
  • Можливість синхронізації з музичним або ігровим пристроєм для чудових дисплеїв
  • Глибоке налаштування
  • Сотні вбудованих сцен і творінь користувача
  • Виявлення ритму на пристрої для швидкого реагування на відображення музики

мінуси

  • Додаток роздутий і складний за межами простих сцен
  • Доступно лише з напівпрозорим білим кабелем

Дизайн різдвяних вогнів Govee

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Різдвяні вогники не пропонують жодних дизайнерських сюрпризів. Вони мають відносно тонкий кабель (але стандартний для різдвяних вогнів), виготовлений із дещо липкого ПВХ, із розділеним кожні 10 см світлодіодним горбком. Це той самий матеріал, який використовується для штор Govee.

  Що таке генератор мемів Top Text Bottom Text?

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Ви знайдете версії String Lights завдовжки 33 фути (10 м) і 66 футів (20 м), і я тестував кілька 20-метрових версій.

Наразі доступний лише один колір, і це напівпрозорий білий. Це добре, якщо ви встановлюєте їх у лінію стелі, але вони трохи виділяються на ялинці. Принаймні, їм потрібен екологічний варіант кабелю.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Від розетки до блоку керування у вас 1 м (3,3 фута) кабелю, а потім до місця, де починаються світлодіоди, у вас ще 1,5 м (4,9 фута). Однак блок керування — це не що інше, як кнопка живлення, мікрофон і корпус для схеми Bluetooth / Wi-Fi.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Ви не можете змінювати візерунки чи кольори без програми, тож сміливо кладіть коробку в недоступне місце, оскільки ви майже напевно більше не торкатиметесь її.

Контроль програми

Якщо у вас є інші світильники Govee, програма вам буде знайома. Це той самий інтерфейс для Різдвяних вогників, і він такий же роздутий, як і раніше. Однак додавати нові пристрої надзвичайно легко, оскільки вони автоматично визначаються через Bluetooth, коли ви натискаєте кнопку з плюсом у верхньому правому куті.

Здебільшого ви перебуваєте в меню сцен, вибираючи із сотні чи близько того готових сцен, які є в програмі. Якщо ви схожі на мене, ви, ймовірно, знайдете лише кілька таких, які прийнятні на різдвяній ялинці або не здадуться, ну, сирними. Мене особливо турбує сцена під назвою «Мерехтіння», яка складається з одного кольору, що обертається, що блимає та вимикається. Це не мерехтіння за будь-яким визначенням!

Розділ «Зроби сам» — це місце, де ви, ймовірно, опинитеся наступним. Це дає змогу вибрати один із основних типів візерунків (або поєднати два), обрати кілька кольорів і встановити швидкість анімації. Однак навчання потребує досить тривалого часу, а інтерфейс заплутаний, але продовжуйте, і ви зможете придумати щось приємне. Існує навіть ігрова вкладка з грайливими відволікаючими елементами, як-от «плескайте, щоб увімкнути світло». Кому потрібна PlayStation 5, коли у вас є різдвяні вогники, еге ж?

Якщо ви хочете влаштувати міні-дискотеку на різдвяну вечірку, вам також буде приємно знайти декілька режимів, що реагують на музику, які використовують мікрофон на панелі керування, тож ви можете встановити та забути, не залишаючи телефон поблизу. Він також сумісний з окремим Govee Music Sync Box, який дозволяє створювати цілісне відображення між кількома пристроями (і ви можете змішувати та поєднувати інші світильники Govee, а не лише струни).

  Як дивитися 3D фільм за допомогою гарнітури VR

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Звідти, якщо ви все ще не задоволені, поверніться на головний екран і натисніть піктограму Дослідити (світ) внизу. Це приведе вас до користувацьких матеріалів, де ви можете переглядати, попередньо переглядати та зберігати різні DIY анімації, надіслані іншими користувачами. Однак я вважаю, що багато з них дуже схожі.

На цьому етапі ви можете подумати, що витрати часу на вивчення нової програми та створення власних сцен своїми руками є непосильними для деяких святкових ліхтариків, і це абсолютно слушна критика. Додаток Govee Home далекий від ідеального чи зручного для користувача, і хоча я можу це терпіти, як гік, який любить усі види розумного освітлення, більшість людей цього не зробить.

Якщо ви ще не знайомі з програмою Govee і це ваша перша покупка Govee, я підозрюю, що ви будете дуже розчаровані.

Альтернативи

Звичайно, Govee не перша компанія з інтелектуального освітлення, яка наважилася на традиційне освітлення Різдва та ялинки.

На преміальному кінці ринку є найпряміший конкурент Twinkly String Lights Generation II, доступні в різних довжинах і щільності світлодіодів від 8 м / 100 світлодіодів до 48 м / 600 світлодіодів. Подібна довжина, яку ми перевірили тут (20 м), містить на 50 світлодіодів більше, ніж різдвяні вогники Govee (на 25% більше), але за значно вищою ціною 140 доларів США порівняно з 90 дол. США Govee.

Однак набір функцій, пропонований Twinkly, майже ідентичний, і вони навіть пропонують музичний синхронізатор для синхронізації кількох продуктів.

Тим не менш, різдвяні ліхтарі Govee пропонують кращу цінність, і якщо ваш дім уже оснащений іншими блискавками Govee, вам не складно розуміти, що купити.

Ви знайдете незліченну кількість загальних «розумних ліхтарів» на Amazon, які, з першого погляду, здаються набагато кращими за ціною, адже довжиною до 200 футів/600 світлодіодних ниток коштують близько 70 доларів. Однак функціональність додатка, як правило, є досить простою, пропонуючи базове створення візерунків своїми руками (ви можете побачити це як позитивне в порівнянні з Govee bloat).

Не чекайте безлічі готових сцен, спільноти інших творців або способу синхронізації кількох наборів. Вони також не такі яскраві, оскільки вся ланцюжка світлодіодів 600 споживає лише 12 Вт порівняно з 15 Вт ланцюжка 200 LED Govee.

Чи варто купувати різдвяні вогники Govee?

Джеймс Брюс / MakeUseOf

  5 найкращих навчальних курсів Microsoft Teams для адміністраторів команд

Мій дім укритий розумним освітленням, розумними лампочками та всілякими розумними датчиками, але дивно, що коли настає Різдво, я застряг у розміщенні на нашій ялинці тих самих старих одноколірних мерехтливих казкових вогників із 6 малюнками. Чи заміню я нарешті їх розумними ліхтарями Govee String?

Якщо чесно, напевно ні. Я припускаю, що я трохи традиційний, але, спробувавши їх, я зрозумів, що не хочу жодних кричущих або кричущих музичних візерунків на ялинці у вітальні. Я хочу делікатно згасаючих білих вогнів; невеликий натяк мерехтіння. Не райдужний ріг достатку, гідний рейв-сцени 90-х.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Якщо ви шукаєте ліхтарики, які добре поєднуватимуться з рештою вашої системи Govee — можливо, у вашій ігровій кімнаті чи кінотеатрі є новорічна ялинка — тоді це чудовий вибір. Вони синхронізуються з вашим блоком DreamView, а коли ви закінчите, поміняєте звичайну сцену різдвяного освітлення. Вони пропонують яскраву точку світла, яку добре видно вдень, і забезпечують достатнє освітлення вночі.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Вони теж не лише на Різдво — я підібрав довжину для дискотеки на Хелловін, щоб освітлити задню частину залу, і реактивні режими «встановив і забув» були фантастичними. Бачите яскраво-блакитну лінію посередині фотографії нижче? Це струнні вогні Govee, які пульсують у такт.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Якщо вам потрібен більш точний контроль над різдвяним освітленням і можливість налаштувати кілька різних власних сцен, які неможливі з нудними стандартними ліхтарями, то вони також добре підійдуть. Ви можете годинами програмувати свою ідеальну різдвяну ялинку.

Але якби це були ваші перші та, можливо, єдині ліхтарі Govee, я б не рекомендував їх. Додаток роздутий і надмірний для низки казкових вогнів.

Різдвяні вогники Govee

$63 $90 Зекономте $27

Різдвяні вогні Govee String Lights довжиною 33 або 66 футів пропонують повний контроль та інтеграцію з існуючою екосистемою Govee, включаючи можливість синхронізації через Music Sync Box. Вони достатньо яскраві для використання вдень і забезпечують достатню кількість зовнішнього освітлення вночі. Ви можете створити повністю власну сцену, але лише якщо ви можете терпіти роздуту програму Govee досить довго.

Світло чудове, але ним нелегко користуватися, якщо вбудовані сцени не задовольняють. Хоча складний додаток може здатися виправданим на інших розумних освітлювальних приладах, на різдвяній ялинці він виявляється надто складним.