Переваги хмарного обліку (SaaS) для малого та середнього бізнесу [+4 Solutions]

Categories:

Оренда хмарної бухгалтерської системи допомагає керувати, вести бухгалтерський облік і захищати ваші фінансові дані з кращою ефективністю, економічною ефективністю та масштабованістю.

Справа в тому, що спосіб управління фінансами малого та середнього бізнесу (СМБ) за ці роки кардинально змінився. Значна частина цих змін викликана хмарним обліком.

Хмарний облік не тільки допоміг компаніям відмовитися від старих і відсталих систем бухгалтерського обліку, але він також може протистояти багатьом фінансовим проблемам, пов’язаним із традиційними методами.

Сьогодні багато компаній повільно інтегрують хмарну бухгалтерію, щоб отримати максимальну користь і оптимізувати свою фінансову систему.

Це допоможе вам керувати всім онлайн, включно з усіма фінансовими аспектами, з якими зазвичай працюють малого та середнього бізнесу.

У цій статті я розповім про хмарну бухгалтерію та її переваги для малого та середнього бізнесу.

Що таке хмарний облік?

Хмарний бухгалтерський облік – це бухгалтерська онлайн-служба, яка допомагає отримати доступ до всіх ваших фінансів і керувати ними через Інтернет. Замість бухгалтерського програмного забезпечення на комп’ютері ви матимете програмне забезпечення на хмарній платформі.

Хмарний облік — це в основному програма «Програмне забезпечення як послуга» (SaaS), яка пропонується як модель передплати, і вам просто потрібно сплачувати щомісячну плату за підписку. Це програмне забезпечення подібне до будь-якого популярного традиційного бухгалтерського програмного забезпечення, яке використовується на вашому комп’ютері для керування вашими фінансами.

Таким чином, у вас не виникне проблем під час ведення бухгалтерського обліку чи труднощів із процесом після переходу. Єдина відмінність від традиційної полягає в тому, що хмарні системи обліку розміщені на віддаленому сервері, і ви можете легко отримати доступ до них з будь-якого веб-браузера.

Як результат, це звільняє вас від клопоту щодо їх встановлення на кожному комп’ютері для ваших співробітників і ризиків втрати даних у разі збою. Хмарний облік забезпечує більшу гнучкість і безпеку, оскільки облікова інформація зберігається в хмарі, і ви можете отримати до неї доступ будь-де.

Крім того, це також допомагає вам створити розподілену робочу силу; Вашому працівнику просто потрібен Інтернет, щоб працювати з тим самим програмним забезпеченням, що й усі інші.

Переваги хмарного обліку

Багато малих і середніх підприємств отримують користь від хмарного обліку, оскільки це допомагає їм вирішити багато проблем, пов’язаних із традиційним бухгалтерським обліком. Деякі з багатьох переваг хмарного обліку включають наступне:

#1. Легкий доступ

Принадність хмарної бухгалтерії полягає в тому, що ви можете отримати доступ до всіх фінансів своєї компанії з будь-якої точки світу, просто через Інтернет. Це одна з найбільших переваг, оскільки ви та ваша команда не будете обмежені комп’ютерами для доступу до своїх фінансових даних.

Найкраще те, що хмарне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку розроблено для обслуговування розподілених співробітників і віддаленої роботи. Завдяки спільному доступу будь-який із ваших співробітників може отримати доступ до необхідної інформації в будь-який час, не відкриваючи офісний комп’ютер.

  Керувати тренажерним залом легко за допомогою цих 5 програм для керування гімнастикою

Легкий доступ також забезпечує гнучке робоче середовище, і вам не доведеться покладатися лише на один пристрій для роботи.

#2. Економічна ефективність

Хмарний облік може бути економічно ефективним для малого та середнього бізнесу завдяки моделі підписки. Щоб користуватися програмним забезпеченням, потрібно щомісяця сплачувати стандартну суму, і ціна змінюватиметься залежно від додаткових функцій і кількості доступу.

За традиційне бухгалтерське програмне забезпечення вам доведеться заплатити значні початкові витрати. Крім того, вам доведеться витратити більше на апаратне забезпечення для швидкого запуску цього програмного забезпечення. Але хмарний облік вирішує цю проблему та допомагає малому та середньому бізнесу вибрати програмне забезпечення для бухгалтерського обліку та планувати відповідно до свого бюджету.

#3. Економить час

Якщо ви інтегруєте хмарний облік у свій бізнес, ви можете заощадити багато часу порівняно з традиційним програмним забезпеченням. Уся ваша фінансова інформація, як-от продажі, транзакції, покупки та доходи, буде автоматично оновлена ​​з вашого облікового запису в книги.

Вам не потрібно вручну вводити всю інформацію для ведення бухгалтерського обліку або витрачатися на Excel, ручну роботу з документами та інші повторювані завдання. Таким чином, ви можете заощадити час і більше зосередитися на майбутніх цілях.

#4. Масштабованість

Завдяки ручній фінансовій роботі та незграбним програмам малим підприємствам було складно збільшувати чи зменшувати масштаби. Однак хмарний облік вирішує проблему, адаптуючи та налаштовуючи послуги відповідно до ваших потреб.

Отже, коли бізнес розвиватиметься, вам не доведеться витрачати багато на розміщення більшої кількості користувачів або інтеграцію додаткових функцій для задоволення збільшеного робочого навантаження.

З програмним забезпеченням SaaS легко масштабувати, оскільки вам не доведеться витрачати додаткові кошти на сервери та апаратне забезпечення.

#5. Зручність для користувача

Ви можете бути відмінним підприємцем, але можете погано знати бухгалтерську та фінансову роботу. Ось чому більшість хмарних систем бухгалтерського програмного забезпечення є зручними для користувача, тому кожен може використовувати їх без жодних зусиль.

Ці програми SaaS, їх інтуїтивно зрозуміла система та бездоганний дизайн можуть зробити все легким. Важливо те, що ви не будете турбуватися про неправильне введення будь-яких даних під час експорту фінансових даних у програмне забезпечення, оскільки ці роботи автоматизовані. Хмарний облік усуває всі невідповідності, надмірність та інші фінансові проблеми та робить бухгалтерію безпроблемною.

#6. Робить систему розумною та організованою

Хмарне бухгалтерське програмне забезпечення відоме тим, що автоматизує ваші бізнес-операції та допомагає бізнесу стати розумним і організованим. Це програмне забезпечення належним чином упорядковує всі ваші фінансові дані та структурує їх так, щоб вам і вашій команді було легко отримати до них доступ.

На відміну від традиційного підходу, вам не доведеться частково покладатися на інформацію, записану на папері, і це допоможе вам розчистити офіс, оскільки все доступне в хмарі. Незалежно від того, чи йдеться про продажі, транзакції чи інформацію про покупку, усе буде автоматично оновлено на сервері та відображено у вашому програмному забезпеченні.

#7. Покращена безпека

Перевівши бізнес-структуру на хмарну бухгалтерію, ви отримаєте додаткову безпеку для всіх своїх фінансових даних. Ці програмні системи оснащені різними функціями безпеки, такими як шифрування на джерелі, багатофакторна автентифікація, автоматичне резервне копіювання, безпечні платежі та багато інших функцій.

  Що таке Crypto Malware і як їх уникнути [2023]

На відміну від традиційного програмного забезпечення, хмарне програмне забезпечення менш схильне до витоку даних і атак з боку хакерів, забезпечуючи належний захист ваших фінансових даних. Крім того, це програмне забезпечення завжди оновлюється останніми виправленнями безпеки та галузевими стандартами безпеки, захищаючи вас від ризиків безпеки.

#8. Розширення охоплення

Основна причина, чому багато малих і середніх підприємств використовують хмарний облік, полягає в тому, що це допомагає їм розширити охоплення та створити спрощену комунікацію між членами, оскільки кожен має доступ до даних у реальному часі.

Це також допомагає побудувати хороші стосунки між бухгалтерами та членами команди та знайти шляхи досягнення ваших цілей. Це також дозволяє інтегрувати різні інструменти у ваше програмне забезпечення, як-от CRM, керування проектором та багато інших.

#9. Залишатися конкурентоспроможним

Коли хмарний облік автоматизує багато завдань, це дає вам час зосередитися на розвитку вашої компанії та звернути увагу на інші питання.

Крім того, це дозволяє інвестувати гроші та ресурси в різні завдання, що допоможе організації конкурувати з іншими. Оскільки він спрощує виконання багатьох завдань, він допомагає вам розвивати свою компанію та переростати своїх конкурентів.

Функції, на які варто звернути увагу в хмарному бухгалтерському програмному забезпеченні

Коли ви вирішуєте інтегрувати програмне забезпечення хмарного бухгалтерського обліку у свою бізнес-екосистему, ви повинні бути пильними щодо того, яке ви виберете. Ось деякі особливості, які слід враховувати при виборі:

#1. Зручність для користувача

Зручне програмне забезпечення допоможе вам працювати з легкістю. Окрім вашого бухгалтера, програмне забезпечення використовуватимуть інші члени команди, тому дуже важливо мати платформу, яку вони легко розуміють і використовують.

#2. Інтеграція з іншими інструментами

Коли ви розширюєте свій бізнес, ви повинні інтегрувати інші фінансові інструменти, щоб оптимізувати свою роботу та керувати навантаженнями. Отже, виберіть програмне забезпечення, яке допоможе вам інтегрувати більшість життєво важливих інструментів, необхідних для вашої роботи.

#3. Наявність мобільних додатків

Виберіть хмарне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, яке може надати вам мобільний додаток для безперебійного доступу.

Наявність мобільного додатка для вашого програмного забезпечення покращить зручність використання, оскільки ви можете отримати доступ до кожного оновлення одним дотиком. Щоб перевірити оновлення витрат, вам не доведеться відкривати ноутбук і входити в обліковий запис через браузер.

#4. Управління запасами в реальному часі

Програмне забезпечення має надавати вам не лише доступ до замовлених запасів, але й доступ у реальному часі до залишків запасів на складі.

Наявність доступу в режимі реального часу дуже важлива, оскільки ви можете оцінити свої наступні продажі та відповідно накопичити запаси. Це економить багато ресурсів вашої компанії та допомагає оптимізувати управління запасами.

#5. Технічна підтримка

Мало хто думає про це, але наявність програмного забезпечення з хорошою технічною підтримкою відіграє добру роль у підтримці робочого процесу.

Якщо у вас є технічний спеціаліст, який надасть вам будь-яку допомогу, вам не доведеться турбуватися про будь-які збої чи проблеми, з якими ви стикаєтесь у робочий час. Технічна підтримка має бути доступною 24/7, щоб будь-які користувачі, які зіткнулися з проблемами, могли негайно отримати експертні поради щодо вирішення проблеми.

А тепер давайте поговоримо про популярні хмарні облікові програми, які ви можете вибрати для своєї організації.

  12 порад технічної підтримки сім'ї на свята

FreshBooks

Коли починаються розмови про хмарне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, ви не можете продовжити, не розглянувши FreshBooks. Це популярне бухгалтерське програмне забезпечення, розроблене для фрілансерів і малого і середнього бізнесу, щоб задовольнити їхні фінансові потреби. Він також підходить для інших типів галузей із значними ресурсами для зростання бізнесу.

Ви матимете доступ до багатьох досліджень і звітів FreshBooks, що дасть вам глибоке уявлення про ринок і поточний сценарій. Ця хмарна бухгалтерська програма надає вам доступ до багатьох функцій, включаючи бухгалтерський облік, бухгалтерський облік, виставлення рахунків, клієнтів, оцінки, відстеження пробігу, звіти, пропозиції, управління проектами, нарахування заробітної плати тощо.

Щоб зробити програмне забезпечення доступним для підписки, бренд також запропонував чотири різні схеми підписки: Lite, Plus, Premium і Select.

QuickBooks

Незалежно від того, чи керуєте ви виробництвом, некомерційною компанією, роздрібною торгівлею, рестораном, юридичною чи іншою професійною службою, QuickBooks може спростити ваше фінансове управління. Це ще одне добре відоме серед власників бізнесу хмарне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, яке допомагає вам відстежувати дохід і розраховувати податки заздалегідь.

Крім того, ви можете керувати електронною комерцією, рахунками, створювати звіти, керувати проектами, отримувати податкові зобов’язання та робити багато іншого. QuickBooks також надає вам доступ до багатьох практичних інструментів, таких як генератори рахунків-фактур, калькулятори табелів, калькулятори зарплати, шаблони звітів про доходи тощо. Ви навіть можете інтегрувати їх у програмне забезпечення, щоб зменшити ручну роботу.

Ви отримаєте чотири плани підписки – простий початковий, основний, плюс і розширений для цієї програми, а також 30-денну безкоштовну пробну версію.

Шавлія

Серед малого та середнього бізнесу популярним хмарним бухгалтерським програмним забезпеченням є Sage, яке заслужило нагороду від багатьох провідних організацій. Незважаючи на те, що програмне забезпечення призначене в основному для стартапів і малого бізнесу, його можна використовувати в різних галузях промисловості, таких як хімічна промисловість, оптова торгівля, будівництво, виробництво продуктів харчування та напоїв тощо.

На відміну від інших, бухгалтерське програмне забезпечення пропонує деякі унікальні функції, такі як:

  • Sage Intact для розширеного управління фінансами
  • Sage X3 для оперативного управління
  • Sage Fixed Assets для відстеження бізнес-активів

Чудовою особливістю цього програмного забезпечення є його інтерактивна інформаційна панель, яка дозволяє об’єднати всі ваші дані та створити нову інформаційну панель відповідно до ваших вимог і редагувати їх із 200 попередньо створених візуальних елементів.

Xero

Незалежно від того, керуєте ви малим бізнесом, бухгалтером чи бухгалтером, Xero — це бухгалтерська програма, яка вам потрібна, щоб спростити вашу роботу. Xero — це повнофункціональна хмарна бухгалтерська програма, яка дає змогу використовувати такі функції, як трек-проектор, розрахунок заробітної плати, звірка банківських рахунків і відшкодування витрат для виконання ваших фінансових завдань.

Крім того, бренд розробив функції, за допомогою яких ви можете керувати клієнтами та бухгалтерськими книгами, організовувати робочі процеси відповідності та виконувати багато інших завдань. Однією з головних переваг Xero є його здатність автоматизувати різні завдання та суворий захист даних.

Якщо ви обираєте модель передплати Xero, ви отримаєте три варіанти: Starter, Standard і Premium, де стандарт вважається співвідношенням ціни та якості.

Заключні слова

Хмарне бухгалтерське програмне забезпечення – це майбутнє; Невдовзі після того, як дізнаються про його переваги, усі SMBs почнуть його використовувати. Це розумна інвестиція, оскільки ви отримаєте такі переваги, як економічність, масштабованість, ефективне виконання завдань, доступність тощо.

Отож, орендуйте програмне забезпечення хмарного бухгалтерського обліку для свого бізнесу та насолоджуйтеся перевагами самостійно. Крім того, вибирайте програмне забезпечення на основі характеристик, вартості та інших аспектів, розглянутих вище.

Далі ознайомтеся з платформою онлайн-курсів бухгалтерського обліку для всіх.