Партнерський маркетинг проти. Мережевий маркетинг: знайте різницю

Ви коли-небудь замислювалися про афілійований маркетинг проти мережевого маркетингу? Ось короткий посібник, який допоможе вам зрозуміти різницю.

Можливо, ви бачили одного або кількох родичів/друзів сім’ї, які сиділи у вас вдома і розповідали батькам про мило Amway. Вони могли згадати комісійні та продукти багаторівневого маркетингу (MLM). Однак ви не знали, що все зводиться до афілійованого та мережевого маркетингу.

Як власник бізнесу, ви знаєте, яку магію може принести маркетинг. Він здатний залучати аудиторію та перетворювати її на потенційних потенційних клієнтів. Маркетологи працюють із командою розробки продуктів, продажів, розповсюдження та реклами, щоб залучити клієнтів, які можуть придбати послуги та продукти.

За допомогою маркетингових стратегій компанії можуть продавати, залучати, інформувати, підвищувати довіру та розширювати свій бізнес. Однак бренди повинні знати, що працює для ринку та конкурентів. Він включає афілійований маркетинг і мережевий маркетинг.

Дозвольте нам допомогти вам зрозуміти, що таке афілійований і мережевий маркетинг.

Що таке афілійований маркетинг?

Ви повинні уточнити своє визначення, якщо скажете, що афілійований маркетинг схожий на MLM-компанії, програми та мережевий маркетинг.

Партнерський маркетинг – це місце, де ви можете отримати комісійні, продаючи продукти. Промоутери приєднуються до продуктів, які складаються з однорівневих комісій. Вважайте це моделлю продажів, яка поширює обізнаність про послугу чи продукт на ринку, надаючи комісійні дочірнім особам, коли вони здійснюють продаж або конвертують потенційних клієнтів.

Партнерський маркетинг поділяється на дві основні категорії – бренди та філії.

Афілійовані особи – це маркетологи або промоутери, відповідальні за просування продукту чи послуги у важливих нішах через торгові сайти, блогерів, веб-сайти з оглядами продуктів, мобільні програми, програму лояльності та купони. На відміну від цього, бренди пропонують послуги або продукти, які рекламують афілійовані компанії, наприклад, електронну комерцію, подорожі, широкосмуговий зв’язок, роздрібний бізнес і багато іншого.

Простіше кажучи, партнерська програма може допомогти заробити задовільні комісії. Однак у нього є кілька плюсів, мінусів, труднощів і можливостей, які дозволяють підприємствам працювати безперебійно, коли небо є межею.

Плюси партнерської програми

 • Недорога бізнес-ідея – найкраще в партнерській програмі полягає в тому, що вона не має перешкод для зростання на ринку. Маркетологи можуть почати з нового маркетингового веб-сайту, визначити нішу та розпочати просування.
 • Гнучкість – можна створити кілька блогів, кампаній, публікацій у соціальних мережах і рекламних оголошень, щоб рекламувати посилання, не дотримуючись певної кількості. Ви можете часто просувати партнерське посилання, якщо отримаєте гроші як комісію.
 • Низькі витрати на інвестиції – Партнерська програма передбачає безкоштовні інвестиції, щоб створити веб-сайт і почати свій бізнес.
 • Мільярдний бізнес – якщо ви не знаєте, афілійована компанія – це мільярдна галузь, яка керує ринком із великими стимулами.
 • Досвід не потрібний – Партнер не потребує досвіду; ви можете почати зі стандартних кампаній, щоб оптимізувати успішні шаблони.
 • Вторинний дохід – маркетологи можуть працювати на афілійованому веб-сайті, працюючи повний робочий день і отримуючи дохід через афілійованого.
 • Самостійна робота – ви будете своїм босом, і ніхто не вказуватиме вам, що робити, і це чудовий спосіб розпочати режим незалежної роботи.
 •   Як видалити контакт у Viber

  Мінуси партнерської програми

 • Конкуренція. Незалежно від переваг афілійованого маркетингу, конкуренцію ви не можете контролювати. Люди приєднуються до афілійованих компаній уже кілька років завдяки широкому спектру переваг, але все звелося до високої конкуренції, яку вам потрібно розробити стратегію.
 • Суворі правила – необхідно дотримуватися всіх правил і норм афілійованого продавця. Ви можете бути своїм босом, але ви повинні забезпечити дотримання вказівок під час обміну посиланнями.
 • Відсутність клієнтської бази – клієнт може зробити першу покупку за вашим посиланням, але більше не робитиме цього. Клієнти можуть безпосередньо перейти на сайт продавця, щоб зробити необхідну покупку та виконати її.
 • Що таке мережевий маркетинг?

  Як випливає з назви, мережевий маркетинг працює з мережею дистриб’ютора, що передбачає систематичні стратегії, такі як залучення потенційних клієнтів, наймання та управління. Компанії націлені на те, щоб дистриб’ютори ознайомилися з продуктами та почали їх продавати.

  Мережевий маркетинг має різні рівні, наприклад:

  • Однорівневий мережевий маркетинг – фокусується на продажу послуг і продуктів.
  • Дворівневий мережевий маркетинг – фокусується на прямих продажах філіями або дистриб’юторами.
  • Трирівневий маркетинг – фокусується на маркетингу на основі розподілу.

  Компанії не дотримуються системи комісійних у мережевому маркетингу, а наймають дистриб’юторами тих, хто знає продукти. Цим дистриб’юторам надаються продукти за зниженими цінами, які вони можуть продавати на ринку за надрукованими цінами.

  Комісійні нижчі лінії пропонуються існуючим дистриб’юторам, щоб найняти нових людей і отримати невеликий відсоток від продажу, щоб цикл міг продовжуватися. Він також відомий як багаторівневий маркетинг і може допомогти користувачам заробляти гроші, продаючи продукти.

  Плюси мережевої програми

 • Почніть із бізнес-можливостей – це чудовий спосіб розпочати роботу над своєю бізнес-ідеєю та вийти на ринок.
 • Поділіться послугами з клієнтами – можна почати з соціальних мереж, обмінюючись досвідом та історіями про втрату ваги.
 • Гнучкість – можна проводити більше часу вдома, не витрачаючи багато часу на продаж продуктів.
 •   Як iPad Pro від Apple 2020 року порівнюється з трекпадом Mac 1994 року

  Мінуси мережевої програми

 • Продажі віч-на-віч. Більшість продажів мережевих програм здійснюються віч-на-віч, а не через Інтернет.
 • Потрібен час, щоб заробити гроші – дистриб’юторам потрібен час, щоб заробити гроші, оскільки вони не приходять миттєво, як у афілійованих програмах.
 • Партнерський маркетинг проти. Мережевий маркетинг

  Найкраще в афілійованому та мережевому маркетингу те, що вони не дотримуються складної маркетингової інфраструктури. Однак це єдина відмінність між афілійованим і мережевим маркетингом. Ось глибоке занурення в відмінності між афілійованим і мережевим маркетингом.

  Платформа для рекомендацій клієнтів

  Партнерські програми легко просувати за допомогою платформ соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter, електронні листи, блоги, Instagram, веб-сайти та YouTube. Використовуйте вміст для свого кредиту та розмістіть у ньому реферальне посилання. Клієнти можуть купувати товари за вашим посиланням, а ви отримуватимете комісію.

  Для мережевої програми необхідно створити мережу в реальному світі (а не у віртуальному), щоб побудувати ділові відносини. Ці відносини (потенційні клієнти) потім перетворюються на потенційних клієнтів.

  Компенсаційні плани

  Щодо партнерських програм, афілійовані особи можуть отримувати комісію щоразу, коли хтось робить покупку за посиланням або реферальним кодом. Комісія може бути вищою або меншою залежно від типу програми та пропозиції компанії. Ви можете почати з каналу YouTube або блогу, щоб заробити гроші.

  Однак мережевий маркетинг допоможе заробити гроші лише тоді, коли у вас є значна мережа, де ви можете рекламувати продукти. Деякі учасники повинні придбати продукти заздалегідь, а потім вони можуть почати рекламувати їх на основі свого особистого досвіду.

  Вартість приєднання

  Для афілійованого маркетолога для більшості з них немає жодних витрат на приєднання. Існує невелика сума для кількох партнерських програм, яка зазвичай повертається партнеру з першим платежем, але більшість є безкоштовними для партнерів. Однак ви можете включити вартість веб-сайту, якщо плануєте почати продавати продукти.

  Однак у мережевому маркетингу потрібно купувати продукти за зниженою ціною (мінімум 100 доларів), перш ніж продавати їх. Дистриб’ютори повинні використовувати продукт і демонструвати свій досвід на ринку, щоб просувати його та заробляти гроші. При цьому дистриб’ютор повинен оплатити всі витрати.

  Фактори ризику

  Партнерські програми супроводжуються мінімальним ризиком, оскільки немає жодних інвестиційних витрат (для максимальних програм), окрім розробки веб-сайту та маркетингу. Однак у довгостроковій перспективі ваш веб-сайт і маркетингові стратегії можуть допомогти вам більше, ніж ви очікували.

  З мережевими програмами вам потрібно спочатку інвестувати в програму (у більшості випадків) і вам доведеться досягати місячної цілі (це неможливо щомісяця).

  База маркетингу

  Як згадувалося вище, афілійований маркетинг простий за допомогою цифрових платформ, таких як блоги та канали YouTube. Це дозволяє користувачам просто розмістити вміст із посиланням на певний продукт(и) і почати заробляти гроші.

    Як зарядити смартфон під час кемпінгу

  Проте мережевий маркетинг більше зосереджується на продажах клієнтам, які змушують представників зустрічатися з людьми віч-на-віч. Він зосереджений в основному як продажі між клієнтами.

  схема

  Якщо вас бентежать пірамідні схеми та прямий ланцюжок, можливо, ви тримаєтесь подалі від афілійованих компаній і мереж. Стратегія прямого маркетингу ідеально підходить для афілійованого маркетингу, тоді як мережевий маркетинг є скоріше стратегією пірамідної схеми.

  Щомісячні квоти

  Найкраще в афілійованому маркетингу те, що нічого не станеться, якщо у вас повільний місяць (коли ви не робите жодних продажів). Вас не понизять у посаді чи звільнять, оскільки звань немає, і ви не є працівником компанії. Ви будете своїм босом, не турбуючись про місячну квоту та нульові продажі. Недоліком є ​​лише відсутність грошей на цей місяць.

  Проте мережевий маркетинг передбачає мінімальну квоту продажів для дистриб’юторів, яка називається кваліфікаційним або особистим обсягом. Треба відповідати ринку, інакше вони втратять комісію, будуть понижені в рангах і звільнені. Якщо ви хочете вберегти себе від звільнення, придбайте продукт.

  Компанії для просування

  Афілійовані маркетологи мають свободу рекламувати декілька продуктів одночасно, від хостелів до харчових і туристичних компаній до програм Amazon Associates. Вибір за вами. Почніть із продукту, згадайте про нього в блозі та почніть просувати всі продукти одночасно, якщо цього хочете.

  Мережевий маркетинг — це просування продуктів однієї компанії, оскільки повторне повторення може негативно вплинути на ваше ім’я. Промоутер може обрати продукцію таких компаній, як Amway, Herbalife, Mary Kay та Avon. Ви повинні надіслати компанії чудове повідомлення, перш ніж вибрати інші.

  Висновок

  Безсумнівно, партнерський і мережевий маркетинг мають свої плюси і мінуси, тому промоутери вибирають один з них. Найкраще проаналізувати та порівняти програми, зрозуміти, що вони передбачають, а потім вибрати одну з них. Також перевірте, що станеться, якщо ви не зробите продаж протягом місяця в мережевому маркетингу, щоб отримати чітку картину, перш ніж приступити до цього.

  Ви можете переглянути деякі з найкращих партнерських програм, до яких можна приєднатися та заробляти гроші.